Europese Kampioenschappen 2012 programma & resultaten

Kalender

Men
Tienkamp - Finale
Pascal Behrenbruch
27-06
100m - Series
Oleksiy Kasyanov
27-06
Kogelstoten - Kwalificatie
Rutger Smith
27-06
Verspringen - Series
Gaël Querin
27-06
400m horden - Series
Michaël Bultheel
27-06
100m - Series
Christophe Lemaitre
27-06
Kogelstoten - Series
Pascal Behrenbruch
27-06
400m - Series
Brian Gregan
27-06
Hoogspringen - Series
Ilya Shkurenyov
27-06
800m - Series
Gareth Warburton
27-06
Hoogspringen - Kwalificatie
Raivydas Stanys
27-06
Speerwerpen - Kwalificatie
Ari Mannio
27-06
3000m steeplechase - Series
Tarik Langat Akdag
27-06
400m - Series
Mihail Dudaš
27-06
5000m - Finale
Mo Farah
27-06
100m - Halve finale
Jaysuma Saidy Ndure
27-06
110m Horden - Series
Pascal Behrenbruch
28-06
Discuswerpen - Series
Pascal Behrenbruch
28-06
Hinkstapspringen - Kwalificatie
Fabrizio Donato
28-06
Polsstokhoogspringen - Series
Ilya Shkurenyov
28-06
400m horden - Halve finale
Emir Bekric
28-06
Kogelslingeren - Kwalificatie
Krisztián Pars
28-06
Speerwerpen - Series
Pascal Behrenbruch
28-06
800m - Halve finale
Antonio Reina
28-06
400m - Halve finale
Pavel Maslák
28-06
Speerwerpen - Finale
Vítezslav Veselý
28-06
1500m - Series
Gaël Querin
28-06
100m - Finale
Christophe Lemaitre
28-06
Discuswerpen - Kwalificatie
Mario Pestano
29-06
200m - Series
Jonathan Borlée
29-06
Verspringen - Kwalificatie
Sebastian Bayer
29-06
Hoogspringen - Finale
Robbie Grabarz
29-06
3000m steeplechase - Finale
Mahiedine Mekhissi-Benabbad
29-06
800m - Finale
Yuriy Borzakovskiy
29-06
200m - Halve finale
Churandy Martina
29-06
Kogelstoten - Finale
David Storl
29-06
400m - Finale
Pavel Maslák
29-06
400m horden - Finale
Rhys Williams
29-06
4 x 100m estafette - Halve finale
Groot-Brittannië
30-06
Polsstokhoogspringen - Kwalificatie
Renaud Lavillenie
30-06
1500m - Series
Andreas Vojta
30-06
110m horden - Series
Sergey Shubenkov
30-06
Hinkstapspringen - Finale
Fabrizio Donato
30-06
Discuswerpen - Finale
Robert Harting
30-06
4 x 400m estafette - Halve finale
België
30-06
10.000m - Finale
Polat Kemboi Arikan
30-06
Kogelslingeren - Finale
Krisztián Pars
30-06
200m - Finale
Churandy Martina
30-06
Polsstokhoogspringen - Finale
Renaud Lavillenie
01-07
110m horden - Halve finale
Sergey Shubenkov
01-07
Verspringen - Finale
Sebastian Bayer
01-07
4 x 100m estafette - Finale
Nederland
01-07
1500m - Finale
Henrik Ingebrigtsen
01-07
110m horden - Finale
Sergey Shubenkov
01-07
4 x 400m estafette - Finale
België
01-07