Europese Kampioenschappen 2012 programma & resultaten

Kalender

Women
Verspringen - Kwalificatie
Éloyse Lesueur-Aymonin
27-06
100m - Series
Ivet Lalova-Collio
27-06
Hoogspringen - Kwalificatie
Olena Holosha
27-06
Hinkstapspringen - Kwalificatie
Olha Saladukha
27-06
Speerwerpen - Kwalificatie
Vera Markaryan
27-06
400m horden - Series
Zuzana Hejnová
27-06
400m - Series
Ilona Usovich
27-06
100m - Halve finale
Olesya Povh
27-06
Polsstokhoogspringen - Kwalificatie
Jirina Ptácníková
28-06
400m horden - Halve finale
Irina Kolesnichenko
28-06
3000m steeplechase - Halve finale
Gülcan Mingir
28-06
Kogelstoten - Kwalificatie
Nadine Kleinert
28-06
400m - Halve finale
Ksenia Zadorina
28-06
Verspringen - Finale
Éloyse Lesueur-Aymonin
28-06
5000m - Finale
Olga Golovkina
28-06
Hoogspringen - Finale
Ruth Beitia
28-06
100m - Finale
Ivet Lalova-Collio
28-06
800m - Halve finale
Marina Arzamasova
28-06
100m horden - Series
Alina Talay
29-06
Zevenkamp - Finale
Antoinette Nana Djimou
29-06
100m Horden - Series
Antoinette Nana Djimou
29-06
Kogelslingeren - Kwalificatie
Anita Wlodarczyk
29-06
Hoogspringen - Series
Ekaterina Bolshova
29-06
200m - Series
Mariya Ryemyen
29-06
Kogelstoten - Series
Niina Kelo
29-06
Kogelstoten - Finale
Nadine Kleinert
29-06
200m - Series
Grit Šadeiko
29-06
Speerwerpen - Finale
Vera Markaryan
29-06
400m horden - Finale
Irina Kolesnichenko
29-06
200m - Halve finale
Dafne Schippers
29-06
Hinkstapspringen - Finale
Olha Saladukha
29-06
800m - Finale
Lynsey Sharp
29-06
400m - Finale
Moa Hjelmer
29-06
Discuswerpen - Kwalificatie
Nadine Müller
30-06
Verspringen - Series
Aiga Grabuste
30-06
1500m - Halve finale
Isabel Macías
30-06
4 x 100m estafette - Halve finale
Oekraïne
30-06
Speerwerpen - Series
Antoinette Nana Djimou
30-06
800m - Series
Jessica Samuelsson
30-06
Polsstokhoogspringen - Finale
Jirina Ptácníková
30-06
100m horden - Halve finale
Alina Talay
30-06
3000m steeplechase - Finale
Gülcan Mingir
30-06
200m - Finale
Mariya Ryemyen
30-06
4 x 400m estafette - Halve finale
Frankrijk
30-06
100m horden - Finale
Alina Talay
30-06
Kogelslingeren - Finale
Anita Wlodarczyk
01-07
1500m - Finale
Nuria Fernández
01-07
4 x 100m estafette - Finale
Duitsland
01-07
10.000m - Finale
Ana Dulce Félix
01-07
Discuswerpen - Finale
Sandra Perkovic
01-07
4 x 400m estafette - Finale
Oekraïne
01-07