Europese Kampioenschappen 2014 programma & resultaten

Kalender

Men
Kogelstoten - Kwalificatie
David Storl
12-08
Tienkamp - Finale
Andrei Krauchanka
12-08
100m - Series
Rico Freimuth
12-08
400m horden - Series
Denis Kudryavtsev
12-08
Verspringen - Series
Kai Kazmirek
12-08
3000m steeplechase - Series
Mateusz Demczyszak
12-08
400m - Series
Maksim Dyldin
12-08
Kogelstoten - Series
Attila Zsivóczky
12-08
Hinkstapspringen - Kwalificatie
Benjamin Compaoré
12-08
Discuswerpen - Kwalificatie
Robert Harting
12-08
Hoogspringen - Series
Andrei Krauchanka
12-08
100m - Series
Jimmy Vicaut
12-08
800m - Series
Mark English
12-08
Kogelstoten - Finale
David Storl
12-08
400m - Series
Kai Kazmirek
12-08
20km Snelwandelen - Finale
Miguel Ángel López
13-08
110m Horden - Series
Arthur Abele
13-08
Hoogspringen - Kwalificatie
Bohdan Bondarenko
13-08
Discuswerpen - Series
Rico Freimuth
13-08
110m horden - Series
William Sharman
13-08
Polsstokhoogspringen - Series
Eelco Sintnicolaas
13-08
Speerwerpen - Series
Andrei Krauchanka
13-08
400m horden - Halve finale
Rasmus Mägi
13-08
100m - Halve finale
James Dasaolu
13-08
400m - Halve finale
Matthew Hudson-Smith
13-08
10.000m - Finale
Mo Farah
13-08
Discuswerpen - Finale
Robert Harting
13-08
800m - Halve finale
Pierre-Ambroise Bosse
13-08
1500m - Series
Gaël Querin
13-08
100m - Finale
James Dasaolu
13-08
Kogelslingeren - Kwalificatie
Pawel Fajdek
14-08
Polsstokhoogspringen - Kwalificatie
Renaud Lavillenie
14-08
200m - Series
Adam Gemili
14-08
Speerwerpen - Kwalificatie
Antti Ruuskanen
14-08
110m horden - Halve finale
William Sharman
14-08
Hinkstapspringen - Finale
Benjamin Compaoré
14-08
200m - Halve finale
Adam Gemili
14-08
3000m steeplechase - Finale
Yoann Kowal
14-08
110m horden - Finale
Sergey Shubenkov
14-08
50km Snelwandelen - Finale
Yohann Diniz
15-08
1500m - Series
Chris O'Hare
15-08
400m - Finale
Martyn Rooney
15-08
Verspringen - Kwalificatie
Loúis Tsátoumas
15-08
Hoogspringen - Finale
Bohdan Bondarenko
15-08
800m - Finale
Adam Kszczot
15-08
400m horden - Finale
Kariem Hussein
15-08
200m - Finale
Adam Gemili
15-08
Kogelslingeren - Finale
Krisztián Pars
16-08
Polsstokhoogspringen - Finale
Renaud Lavillenie
16-08
4 x 100m estafette - Series
Duitsland
16-08
4 x 400m estafette - Series
Groot-Brittannië
16-08
Marathon - Finale
Daniele Meucci
17-08
1500m - Finale
Mahiedine Mekhissi-Benabbad
17-08
4 x 400m estafette - Finale
Groot-Brittannië
17-08
Verspringen - Finale
Greg Rutherford
17-08
Speerwerpen - Finale
Antti Ruuskanen
17-08
5000m - Finale
Mo Farah
17-08
4 x 100m estafette - Finale
Groot-Brittannië
17-08