Europese Kampioenschappen 2014 programma & resultaten

Kalender

Women
Polsstokhoogspringen - Kwalificatie
Carolin Hingst
12-08
1500m - Series
Sifan Hassan
12-08
Speerwerpen - Kwalificatie
Martina Ratej
12-08
100m - Series
Myriam Soumaré
12-08
100m horden - Series
Tiffany Porter
12-08
400m - Series
Olha Zemlyak
12-08
Verspringen - Kwalificatie
Éloyse Lesueur-Aymonin
12-08
10.000m - Finale
Joanne Pavey
12-08
100m horden - Halve finale
Tiffany Porter
12-08
400m horden - Series
Eilidh Doyle
13-08
800m - Series
Alison Leonard
13-08
Kogelslingeren - Kwalificatie
Anita Wlodarczyk
13-08
100m - Halve finale
Dafne Schippers
13-08
Hinkstapspringen - Kwalificatie
Olha Saladukha
13-08
400m - Halve finale
Olha Zemlyak
13-08
Verspringen - Finale
Éloyse Lesueur-Aymonin
13-08
100m - Finale
Dafne Schippers
13-08
100m horden - Finale
Tiffany Porter
13-08
20km Snelwandelen - Finale
Elmira Alembekova
14-08
Zevenkamp - Finale
Antoinette Nana Djimou
14-08
100m Horden - Series
Antoinette Nana Djimou
14-08
200m - Series
Dafne Schippers
14-08
Hoogspringen - Series
Nafissatou Thiam
14-08
400m horden - Halve finale
Eilidh Doyle
14-08
800m - Halve finale
Marina Arzamasova
14-08
Polsstokhoogspringen - Finale
Anzhelika Sidorova
14-08
200m - Halve finale
Dafne Schippers
14-08
Kogelstoten - Series
Jessica Samuelsson
14-08
Speerwerpen - Finale
Barbora Špotáková
14-08
200m - Series
Carolin Schäfer
14-08
Kogelstoten - Kwalificatie
Christina Schwanitz
15-08
Discuswerpen - Kwalificatie
Sandra Perkovic
15-08
Hoogspringen - Kwalificatie
Marie-Laurence Jungfleisch
15-08
3000m steeplechase - Series
Sviatlana Kudzelich
15-08
Verspringen - Series
Claudia Salman-Rath
15-08
Speerwerpen - Series
Antoinette Nana Djimou
15-08
400m - Finale
Libania Grenot
15-08
1500m - Finale
Sifan Hassan
15-08
200m - Finale
Dafne Schippers
15-08
Kogelslingeren - Finale
Anita Wlodarczyk
15-08
800m - Series
Katsiaryna Netsvetaeva
15-08
Marathon - Finale
Christelle Daunay
16-08
4 x 100m estafette - Series
Frankrijk
16-08
800m - Finale
Marina Arzamasova
16-08
4 x 400m estafette - Series
Oekraïne
16-08
Hinkstapspringen - Finale
Olha Saladukha
16-08
Discuswerpen - Finale
Sandra Perkovic
16-08
400m horden - Finale
Eilidh Doyle
16-08
5000m - Finale
Meraf Bahta
16-08
Kogelstoten - Finale
Christina Schwanitz
17-08
Hoogspringen - Finale
Ruth Beitia
17-08
4 x 400m estafette - Finale
Frankrijk
17-08
3000m steeplechase - Finale
Antje Möldner-Schmidt
17-08
4 x 100m estafette - Finale
Groot-Brittannië
17-08