Europese Kampioenschappen 2016 programma & resultaten

Kalender

Men
Tienkamp - Finale
Thomas Van der Plaetsen
06-07
100m - Series
Oleksiy Kasyanov
06-07
Verspringen - Series
Thomas Van der Plaetsen
06-07
100m - Kwalificatieronde
Ramil Guliyev
06-07
Verspringen - Kwalificatie
Michel Tornéus
06-07
Kogelstoten - Series
Hans Van Alphen
06-07
400m - Kwalificatieronde
Jarryd Dunn
06-07
Hoogspringen - Series
Thomas Van der Plaetsen
06-07
400m horden - Kwalificatieronde
Martin Kucera
06-07
Speerwerpen - Kwalificatie
Antti Ruuskanen
06-07
Polsstokhoogspringen - Kwalificatie
Renaud Lavillenie
06-07
3000m steeplechase - Series
Mahiedine Mekhissi-Benabbad
06-07
400m - Series
Oleksiy Kasyanov
06-07
110m Horden - Series
Oleksiy Kasyanov
07-07
Discuswerpen - Series
Martin Roe
07-07
Hinkstapspringen - Kwalificatie
Karol Hoffmann
07-07
200m - Kwalificatieronde
Solomon Bockarie
07-07
800m - Series
Thijmen Kupers
07-07
Polsstokhoogspringen - Series
Thomas Van der Plaetsen
07-07
Speerwerpen - Series
Ashley Bryant
07-07
400m horden - Halve finale
Yasmaní Copello
07-07
Discuswerpen - Kwalificatie
Lois Maikel Martínez
07-07
400m - Halve finale
Martyn Rooney
07-07
100m - Halve finale
Jimmy Vicaut
07-07
Verspringen - Finale
Greg Rutherford
07-07
1500m - Series
Jake Wightman
07-07
Speerwerpen - Finale
Zigismunds Sirmais
07-07
1500m - Series
Marcus Nilsson
07-07
100m - Finale
Churandy Martina
07-07
Kogelslingeren - Kwalificatie
Pawel Fajdek
08-07
110m horden - Kwalificatieronde
Milan Trajkovic
08-07
800m - Halve finale
Adam Kszczot
08-07
200m - Halve finale
Daniel Talbot
08-07
Polsstokhoogspringen - Finale
Robert Sobera
08-07
400m horden - Finale
Yasmaní Copello
08-07
400m - Finale
Martyn Rooney
08-07
200m - Finale
Bruno Hortelano
08-07
10.000m - Finale
Polat Kemboi Arikan
08-07
3000m steeplechase - Finale
Mahiedine Mekhissi-Benabbad
08-07
Kogelstoten - Kwalificatie
David Storl
09-07
Hoogspringen - Kwalificatie
Robbie Grabarz
09-07
4 x 400m estafette - Series
Groot-Brittannië
09-07
110m horden - Halve finale
Dimitri Bascou
09-07
4 x 100m estafette - Series
Groot-Brittannië
09-07
Hinkstapspringen - Finale
Max Heß
09-07
Discuswerpen - Finale
Piotr Malachowski
09-07
110m horden - Finale
Dimitri Bascou
09-07
1500m - Finale
Filip Ingebrigtsen
09-07
Halve marathon - Finale
Tadesse Abraham
10-07
Hoogspringen - Finale
Gianmarco Tamberi
10-07
Kogelslingeren - Finale
Pawel Fajdek
10-07
Kogelstoten - Finale
David Storl
10-07
4 x 100m estafette - Finale
Groot-Brittannië
10-07
5000m - Finale
Illias Fifa
10-07
800m - Finale
Adam Kszczot
10-07
4 x 400m estafette - Finale
België
10-07