Europese Kampioenschappen 2016 programma & resultaten

Kalender

Women
Kogelslingeren - Kwalificatie
Anita Wlodarczyk
06-07
Hoogspringen - Kwalificatie
Airine Palšyte
06-07
100m horden - Kwalificatieronde
Elisavet Pesiridou
06-07
Discuswerpen - Kwalificatie
Julia Harting
06-07
200m - Kwalificatieronde
Maja Mihalinec Zidar
06-07
400m - Kwalificatieronde
Nicky van Leuveren
06-07
200m - Halve finale
Dina Asher-Smith
06-07
800m - Series
Rénelle Lamote
06-07
Verspringen - Kwalificatie
Ivana Vuleta
06-07
10.000m - Finale
Yasemin Can
06-07
Kogelstoten - Kwalificatie
Christina Schwanitz
06-07
Polsstokhoogspringen - Kwalificatie
Katerina Stefanidi
07-07
Speerwerpen - Kwalificatie
Barbora Špotáková
07-07
100m - Kwalificatieronde
Rebekka Haase
07-07
Kogelstoten - Finale
Christina Schwanitz
07-07
100m horden - Halve finale
Alina Talay
07-07
Hoogspringen - Finale
Ruth Beitia
07-07
400m - Halve finale
Libania Grenot
07-07
800m - Halve finale
Rénelle Lamote
07-07
200m - Finale
Dina Asher-Smith
07-07
100m horden - Finale
Cindy Roleder
07-07
Zevenkamp - Finale
Anouk Vetter
08-07
100m Horden - Series
Antoinette Nana Djimou
08-07
Hoogspringen - Series
Morgan Lake
08-07
Hinkstapspringen - Kwalificatie
Anna Jagaciak
08-07
3000m steeplechase - Series
Luiza Gega
08-07
400m horden - Kwalificatieronde
Stina Troest
08-07
Kogelstoten - Series
Austra Skujyte
08-07
Kogelslingeren - Finale
Anita Wlodarczyk
08-07
1500m - Series
Amela Terzic
08-07
100m - Halve finale
Dafne Schippers
08-07
Verspringen - Finale
Ivana Vuleta
08-07
200m - Series
Anouk Vetter
08-07
Discuswerpen - Finale
Sandra Perkovic
08-07
400m - Finale
Libania Grenot
08-07
100m - Finale
Dafne Schippers
08-07
Verspringen - Series
Nadine Broersen
09-07
4 x 400m estafette - Series
Groot-Brittannië
09-07
Speerwerpen - Series
Sofía Yfantídou
09-07
Speerwerpen - Finale
Tatsiana Khaladovich
09-07
Polsstokhoogspringen - Finale
Katerina Stefanidi
09-07
4 x 100m estafette - Series
Groot-Brittannië
09-07
400m horden - Halve finale
Sara Slott Petersen
09-07
800m - Series
Xénia Krizsán
09-07
5000m - Finale
Yasemin Can
09-07
800m - Finale
Nataliia Krol
09-07
Halve marathon - Finale
Sara Moreira
10-07
400m horden - Finale
Sara Slott Petersen
10-07
3000m steeplechase - Finale
Gesa Felicitas Krause
10-07
Hinkstapspringen - Finale
Patrícia Mamona
10-07
4 x 100m estafette - Finale
Nederland
10-07
1500m - Finale
Angelika Cichocka
10-07
4 x 400m estafette - Finale
Groot-Brittannië
10-07