Europese Kampioenschappen 2018 programma & resultaten

Kalender

Men
Kogelslingeren - Kwalificatie
Pawel Fajdek
06-08
100m - Kwalificatieronde
Churandy Martina
06-08
Verspringen - Kwalificatie
Miltiadis Tentoglou
06-08
400m horden - Kwalificatieronde
Victor Coroller
06-08
Kogelstoten - Kwalificatie
David Storl
06-08
50km Snelwandelen - Finale
Maryan Zakalnytstkyy
07-08
Tienkamp - Finale
Arthur Abele
07-08
100m - Series
Kevin Mayer
07-08
Discuswerpen - Kwalificatie
Daniel Ståhl
07-08
Verspringen - Series
Martin Roe
07-08
400m - Kwalificatieronde
Jonathan Borlée
07-08
3000m steeplechase - Series
Yohanes Chiappinelli
07-08
Kogelstoten - Series
Mathias Brugger
07-08
Hoogspringen - Series
Timothy Duckworth
07-08
Kogelslingeren - Finale
Wojciech Nowicki
07-08
100m - Halve finale
Jimmy Vicaut
07-08
400m horden - Halve finale
Karsten Warholm
07-08
10.000m - Finale
Morhad Amdouni
07-08
Kogelstoten - Finale
Michal Haratyk
07-08
400m - Series
Ruben Gado
07-08
100m - Finale
Zharnel Hughes
07-08
110m Horden - Series
Arthur Abele
08-08
Discuswerpen - Series
Niklas Kaul
08-08
200m - Kwalificatieronde
Eseosa Desalu
08-08
Polsstokhoogspringen - Series
Ilya Shkurenyov
08-08
1500m - Series
Jake Wightman
08-08
Speerwerpen - Kwalificatie
Johannes Vetter
08-08
Speerwerpen - Series
Arthur Abele
08-08
400m - Halve finale
Matthew Hudson-Smith
08-08
Verspringen - Finale
Miltiadis Tentoglou
08-08
200m - Halve finale
Alex Wilson
08-08
Discuswerpen - Finale
Andrius Gudžius
08-08
1500m - Series
Ruben Gado
08-08
110m horden - Kwalificatieronde
Paolo Dal Molin
09-08
800m - Series
Adam Kszczot
09-08
Hoogspringen - Kwalificatie
Maksim Nedasekau
09-08
400m horden - Finale
Karsten Warholm
09-08
Speerwerpen - Finale
Thomas Röhler
09-08
200m - Finale
Ramil Guliyev
09-08
3000m steeplechase - Finale
Mahiedine Mekhissi-Benabbad
09-08
Polsstokhoogspringen - Kwalificatie
Renaud Lavillenie
10-08
Hinkstapspringen - Kwalificatie
Alexis Copello
10-08
4 x 400m estafette - Series
Groot-Brittannië
10-08
110m horden - Halve finale
Orlando Ortega
10-08
800m - Halve finale
Adam Kszczot
10-08
400m - Finale
Matthew Hudson-Smith
10-08
110m horden - Finale
Pascal Martinot-Lagarde
10-08
1500m - Finale
Jakob Ingebrigtsen
10-08
20km Snelwandelen - Finale
Álvaro Martín
11-08
Hoogspringen - Finale
Mateusz Przybylko
11-08
800m - Finale
Adam Kszczot
11-08
5000m - Finale
Jakob Ingebrigtsen
11-08
4 x 400m estafette - Finale
België
11-08
Marathon - Finale
Koen Naert
12-08
- Finale
Italië
12-08
Polsstokhoogspringen - Finale
Armand Duplantis
12-08
4 x 100m estafette - Series
Groot-Brittannië
12-08
Hinkstapspringen - Finale
Nelson Évora
12-08
4 x 100m estafette - Finale
Groot-Brittannië
12-08