Europese Kampioenschappen 2018 programma & resultaten

Kalender

Women
100m - Kwalificatieronde
Lisa Marie Kwayie
06-08
50km Snelwandelen - Finale
Inês Henriques
07-08
400m horden - Kwalificatieronde
Vera Rudakova
07-08
Kogelstoten - Kwalificatie
Christina Schwanitz
07-08
800m - Series
Olha Lyakhova
07-08
100m - Halve finale
Dina Asher-Smith
07-08
Polsstokhoogspringen - Kwalificatie
Katerina Stefanidi
07-08
100m - Finale
Dina Asher-Smith
07-08
100m horden - Kwalificatieronde
Solène Ndama
08-08
Hinkstapspringen - Kwalificatie
Paraskevi Papachristou
08-08
400m - Kwalificatieronde
Laviai Nielsen
08-08
Hoogspringen - Kwalificatie
Morgan Lake
08-08
400m horden - Halve finale
Anna Ryzhykova
08-08
800m - Halve finale
Rénelle Lamote
08-08
Kogelstoten - Finale
Paulina Guba
08-08
10.000m - Finale
Lonah Chemtai Salpeter
08-08
Discuswerpen - Kwalificatie
Sandra Perkovic
09-08
Zevenkamp - Finale
Nafissatou Thiam
09-08
100m Horden - Series
Louisa Grauvogel
09-08
Verspringen - Kwalificatie
Ivana Vuleta
09-08
Hoogspringen - Series
Katarina Johnson-Thompson
09-08
Speerwerpen - Kwalificatie
Christin Hussong
09-08
Polsstokhoogspringen - Finale
Katerina Stefanidi
09-08
Kogelstoten - Series
Nafissatou Thiam
09-08
100m horden - Halve finale
Pamela Dutkiewicz
09-08
400m - Halve finale
Laviai Nielsen
09-08
200m - Series
Katarina Johnson-Thompson
09-08
100m horden - Finale
Elvira Herman
09-08
Kogelslingeren - Kwalificatie
Anita Wlodarczyk
10-08
Verspringen - Series
Katarina Johnson-Thompson
10-08
200m - Kwalificatieronde
Laura Müller
10-08
1500m - Series
Sofia Ennaoui
10-08
3000m steeplechase - Series
Fabienne Schlumpf
10-08
Speerwerpen - Series
Nafissatou Thiam
10-08
4 x 400m estafette - Series
Italië
10-08
Hoogspringen - Finale
Maria Lasitskene
10-08
200m - Halve finale
Dina Asher-Smith
10-08
Hinkstapspringen - Finale
Paraskevi Papachristou
10-08
800m - Series
Xénia Krizsán
10-08
Speerwerpen - Finale
Christin Hussong
10-08
400m horden - Finale
Lea Sprunger
10-08
800m - Finale
Nataliia Krol
10-08
20km Snelwandelen - Finale
María Pérez
11-08
Verspringen - Finale
Malaika Mihambo
11-08
400m - Finale
Justyna Swiety-Ersetic
11-08
Discuswerpen - Finale
Sandra Perkovic
11-08
200m - Finale
Dina Asher-Smith
11-08
4 x 400m estafette - Finale
Polen
11-08
Marathon - Finale
Volha Mazuronak
12-08
- Finale
Belarus
12-08
4 x 100m estafette - Series
Groot-Brittannië
12-08
Kogelslingeren - Finale
Anita Wlodarczyk
12-08
1500m - Finale
Laura Muir
12-08
5000m - Finale
Sifan Hassan
12-08
3000m steeplechase - Finale
Gesa Felicitas Krause
12-08
4 x 100m estafette - Finale
Groot-Brittannië
12-08