Olympische Spelen
Olympic Games 2020

Olympische Spelen Tokio 2020 | Nederlandse gekwalificeerden

Deel dit via
Kopiëren
Deel dit artikel

TeamNL

Foto: Eurosport

DoorEurosport
16/12/2019 om 15:01 | Bijgewerkt 17/12/2019 om 08:14

Lees hier welke Nederlandse sporters al zeker zijn van deelname aan de Olympische Spelen van 2020 in Tokio!

Atletiek:

  • Sifan Hassan (10.000m, 5.000m, 1.500m)
  • Marije van Hunenstijn (100m)
  • Susan Krumins (10.000m)
  • Dafne Schippers (100m, 200m)
  • Nadine Visser (100m horden)
  • Lisanne de Witte (400m)
  • Abdi Nageeye (marathon)
  • Femke Bol (400m horden)
  • Estafette heren (4x100m)
  • Estafette dames (4x400m)
Olympic Games 2020

Olympische Spelen Tokio 2020 | Het aftellen is begonnen!

21/11/2019 OM 14:02

Nadine Visser komt in Tokio uit op de 100m horden

Foto: Eurosport

Handbal:

  • Vrouwen

Handboogschieten

  • Gabriela Bayardo

Hockey

  • Mannen
  • Vrouwen

Kano

  • Martina Wegman (slalom)

Schoonspringen:

  • Celine van Duijn (10m-platform)
  • Inge Jansen (driemeterplank)

Paardensport:

  • Dressuurteam
  • Springteam

Roeien:

  • Stef Broenink (M1X)
  • Dirk Uittenbogaard (M4X)
  • Abe Wiersma (M4X)
  • Tone Wieten (M4X)
  • Koen Metsemakers (M4X)
  • Roos de Jong (W2X)
  • Lisa Scheenaard (W2X)
  • Marieke Keijser (LW2X)
  • Ilse Paulis (LW2X)
  • Olivia van Rooijen (W4X)
  • Inge Janssen (W4X)
  • Sophie Souwer (W4X)
  • Nicole Beukers (W4X)
  • Ellen Hogerwerf (W4-)
  • Karolien Florijn (W4-)
  • Ymkje Clevering (W4-)
  • Veronique Meister (W4-)
  • Bjorn van den Ende (M8+)
  • Ruben Knab (M8+)
  • Jasper Tissen (M8+)
  • Simon van Dorp (M8+)
  • Maarten Hurkmans (M8+)
  • Bram Schwarz (M8+)
  • Mechiel Versluis (M8+)
  • Robert Luecken (M8+)
  • Aranka Kops (M8+)

Turnen:

  • Bart Deurloo (Meerkamp)
  • Team (Vrouwen)

Voetbal:

  • Vrouwen

Zeilen:

  • Annemiek Bekkering (49erFX)
  • Lobke Berkhout (470)
  • Marit Bouwmeester (Laser radial)
  • Annette Duetz (49erFX)
  • Lilian de Geus (RS:X)
  • Nicholas Heiner (Finn)
  • Afrodite Zegers (470)

Zwemmen:

  • Sharon van Rouwendaal (10km, open water)
  • Ferry Weertman (10km, open water)
  • Femke Heemskerk (50m vrije slag, 100m vrije slag)
  • Ranomi Kromowidjojo (50m vrije slag, 100m vrije slag)
  • Jesse Puts (50m vrije slag)
  • Arjan Knipping (400m wisselslag)
  • Arno Kamminga (100m schoolslag, 200m schoolslag)
  • Kira Toussaint (100m rugslag)
  • Estafette vrouwen (4x100m vrije slag)
  • Estafette gemixt (4x100m vrije slag)
  • Estafette vrouwen (4x100m wisselslag)

Ferry weertman met zijn gouden medaille op de Olympische Spelen van 2016 in Rio de Janeiro

Foto: AFP

Benieuwd wanneer jouw favoriete sport te zien is? Bekijk hier de kalender van de Olympische Spelen

Olympic Games 2020

Olympische Spelen Tokio 2020 | Kalender en highlights

21/11/2019 OM 13:50
Olympische Spelen

OS 2004 | Terug naar de geboorteplaats van de Spelen: Athene

22/04/2020 OM 07:48
Gerelateerde onderwerpen
Olympische SpelenOlympic Games 2020
Deel dit via
Kopiëren
Deel dit artikel