Menu
Videos
Uitslagen
Voor jou
Wielrennen
UFC
Snooker
Alle sporten
populaire sporten
Wielrennen
UFC
Snooker
Tennis
Voetbal
Zeilen
Olympische Spelen
Alle sporten
Alpineskiën
Atletiek
Baanwielrennen
Basketbal
Biatlon
Darts
Formula E
Formule 1
Freestyle Skiën
Golf
Judo
Langlaufen
MotoGP
Motorcross
Motorsports
Mountainbike
Noordse Combinatie
Olympische Spelen
Paardensport
Paralympics
Schansspringen
Snooker
Snowboarden
Squash
Superbike
Tennis
UFC
Veldrijden
Voetbal
Volleybal
Wielrennen
Wintersporten
Zeilen
Zwemmen
Meer
Taal veranderen
Dutch
International (English)
Internacional (Español)
Danmark
Deutschland
Dutch
España
France
Italia
Magyarország
Norge
Polska TVN24
România
Türkiye
United Kingdom
Heplcentrum
OVER ONS
Over Eurosport
Juridische Informatie
Gebruiksvoorwaarden
Privacybeleid
Juridische Informatie
Cookiebeleid
Informatie over de Eurosport pas
Verklaring Moderne Slavernij
Voorkeuren beheren
Volg ons op
Mijn Account
Sign in
Home
Videos
Uitslagen
Voor jou
populaire sporten
Wielrennen
Wielrennen home
Videos
Kalender & uitslagen
Kalender
Baanwielrennen
Veldrijden
Mountainbike
Gravel
Alle competities
UFC
UFC home
Kalender
Videos
UFC Rankings
Cage Warriors
Kickboksen
Alle MMA
Snooker
Snooker home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschap
Alle Kampioenschappen
Tennis
Tennis home
Video
Kalender & uitslagen
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Rankings
Alle competities
Voetbal
Voetbal home
Kalender & uitslagen
Eredivisie
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League
EK-kwalificatie
Premier League
Bundesliga
LaLiga EA Sports
Alle competities
Zeilen
Zeilen home
The Ocean Race
Olympische Spelen
Olympische Spelen home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Alle sporten
Show All
Alpineskiën
Alpineskiën home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
World Championship
Atletiek
Atletiek home
Kalender & uitslagen
Diamond League
Wereldkampioenschappen
Wereldindoorkampioenschappen
Alle competities
Baanwielrennen
Baanwielrennen home
UCI Track Champions League
Basketbal
Basketbal home
Kalender & uitslagen
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Alle competities
Biatlon
Biatlon home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
Wereldkampioenschappen
Darts
Darts home
Kalender & uitslagen
Formula E
Formula E home
Kalender
Standen
Fanboost
Formule 1
Formule 1 home
Kalender
Klassementen
Freestyle Skiën
Freestyle Skiën home
Kalender & uitslagen
Golf
Golf home
Kalender & uitslagen
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle competities
Judo
Judo home
Kalender & uitslagen
Langlaufen
Langlaufen home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
World Championship
MotoGP
MotoGP home
Kalender
Klassementen
Motorcross
Motorcross home
Kalender & uitslagen
Motorsports
Motorsports home
Kalender & uitslagen
Formule 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
Alle Sporten
Mountainbike
Noordse Combinatie
Noordse Combinatie home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Olympische Spelen
Olympische Spelen home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paardensport
Paardensport home
Kalender & uitslagen
Paralympics
Schansspringen
Schansspringen home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Eindstanden Vrouwen
Snooker
Snooker home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschap
Alle Kampioenschappen
Snowboarden
Snowboarden home
Kalender & uitslagen
Squash
Squash home
Kalender & uitslagen
Superbike
Superbike home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Tennis
Tennis home
Video
Kalender & uitslagen
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Rankings
Alle competities
UFC
UFC home
Kalender
Videos
UFC Rankings
Cage Warriors
Kickboksen
Alle MMA
Veldrijden
Veldrijden home
Videos
Kalender & uitslagen
Voetbal
Voetbal home
Kalender & uitslagen
Eredivisie
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League
EK-kwalificatie
Premier League
Bundesliga
LaLiga EA Sports
Alle competities
Volleybal
Volleybal home
Kalender & uitslagen
CEV Champions League
World League
Europees Kampioenschap
Alle competities
Wielrennen
Wielrennen home
Videos
Kalender & uitslagen
Kalender
Baanwielrennen
Veldrijden
Mountainbike
Gravel
Alle competities
Wintersporten
Wintersporten home
Kalender & uitslagen
Alpineskiën
Biatlon
Langlaufen
Alle Sporten
Zeilen
Zeilen home
The Ocean Race
Zwemmen
Zwemmen home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschappen
Alle competities
Meer
Show All
Taal veranderen
Dutch
International (English)
Internacional (Español)
Danmark
Deutschland
Dutch
España
France
Italia
Magyarország
Norge
Polska TVN24
România
Türkiye
United Kingdom
Heplcentrum
OVER ONS
Over Eurosport
Juridische Informatie
Gebruiksvoorwaarden
Privacybeleid
Juridische Informatie
Cookiebeleid
Informatie over de Eurosport pas
Verklaring Moderne Slavernij
Voorkeuren beheren
Volg ons op
Voetbal
UEFA Europa League
Kwalificaties
Groepsfase
Phase finale
Topscorers
Europa League voorspeller
Winnaars
Kijk naar Eurosport. Altijd. Overal.
Abonneren
Meer informatie
UEFA Europa League
Kalender
2023-2024
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
1e kwalificatieronde
1e kwalificatieronde
2e kwalificatieronde
3e kwalificatieronde
Play-off ronde
Hoofdtoernooi
*1st Leg
01/07/2014
Sliema Wanderers
1
-
1
Ferencváros
Jeunesse d'Esch
0
-
2
Dundalk
KF Shkëndija
2
-
1
Zimbru
03/07/2014
FC Shirak
1
-
2
Sjach.Karagandy
Kairat Almaty
1
-
0
Kukësi
Piunik Erevan
1
-
4
Zhenis Astana
FC Veris
0
-
0
Litex Lovech
Qabala FK
0
-
2
Siroki Brijeg
Santos Tartu
0
-
7
Tromsø IL
Banga Gargzdai
0
-
0
Sligo Rovers
MyPa
1
-
0
ÍF
JK Kalev Sillamäe
2
-
1
FC Honka
Celik
0
-
5
FC Koper
FK Turnovo
0
-
1
Chikhura Sachkere
UE Santa Coloma
0
-
3
Metalurg Skopje
Vaasa PS
2
-
1
IF Brommapojkarna
Botev Plovdiv
4
-
0
Libertas
Sioni Bolnisi
2
-
3
Flamurtari Vlore
FC Tiraspol
2
-
3
Shamakhi FK
FC Vaduz
3
-
0
Europa FC
Rosenborg BK
4
-
0
FS Jelgava
IFK Göteborg
0
-
0
CS Fola Esch
FC Differdange 03
1
-
0
Atlantas Klaipeda
Airbus UK
1
-
1
FK Haugesund
Hibernians
2
-
4
Spartak Trnava
RNK Split
2
-
0
MIKA Ashtarak
Rudar Velenje
1
-
1
Laçi
B36 Tórshavn
1
-
2
Linfield
Víkingur
2
-
1
Daugava Daugavpils
Cukaricki
4
-
0
UE Sant Julià
DVTK
2
-
1
FC Birkirkara
Folgore
1
-
2
Buducnost
Derry City
4
-
0
Aberystwyth Town
Aberdeen
5
-
0
FK Daugava Riga
Crusaders
3
-
1
Ekranas Panevezys
Fram
0
-
1
Kalju Nõmme
Stjarnan
4
-
0
Bangor City
FH
3
-
0
Glenavon
Zeljeznicar Sarajevo
0
-
0
Lovcen
*2nd Leg
08/07/2014
Linfield
1
-
1
B36 Tórshavn
aggregate: 3 - 2
10/07/2014
Sjach.Karagandy
4
-
0
FC Shirak
aggregate: 6 - 1
Zhenis Astana
2
-
0
Piunik Erevan
aggregate: 6 - 1
MIKA Ashtarak
1
-
1
RNK Split
aggregate: 1 - 3
Laçi
1
-
1
Rudar Velenje
aggregate: 2 - 2
PSO:
(3 - 2)
Daugava Daugavpils
1
-
1
Víkingur
aggregate: 2 - 3
Lovcen
0
-
1
Zeljeznicar Sarajevo
aggregate: 0 - 1
Buducnost
3
-
0
Folgore
aggregate: 5 - 1
Ekranas Panevezys
1
-
2
Crusaders
aggregate: 2 - 5
FC Honka
3
-
2
JK Kalev Sillamäe
aggregate: 4 - 4
UE Sant Julià
0
-
0
Cukaricki
aggregate: 0 - 4
FK Haugesund
2
-
1
Airbus UK
aggregate: 3 - 2
Shamakhi FK
3
-
1
FC Tiraspol
aggregate: 6 - 3
Chikhura Sachkere
3
-
1
FK Turnovo
aggregate: 4 - 1
Atlantas Klaipeda
3
-
1
FC Differdange 03
aggregate: 3 - 2
Kalju Nõmme
2
-
2
Fram
aggregate: 3 - 2
FS Jelgava
0
-
2
Rosenborg BK
aggregate: 0 - 6
FK Daugava Riga
0
-
3
Aberdeen
aggregate: 0 - 8
Flamurtari Vlore
1
-
2
Sioni Bolnisi
aggregate: 4 - 4
Zimbru
2
-
0
KF Shkëndija
aggregate: 3 - 2
IF Brommapojkarna
2
-
0
Vaasa PS
aggregate: 3 - 2
Tromsø IL
6
-
1
Santos Tartu
aggregate: 13 - 1
CS Fola Esch
0
-
2
IFK Göteborg
aggregate: 0 - 2
Spartak Trnava
5
-
0
Hibernians
aggregate: 9 - 2
FC Birkirkara
1
-
4
DVTK
aggregate: 2 - 6
Kukësi
0
-
0
Kairat Almaty
aggregate: 0 - 1
Aberystwyth Town
0
-
5
Derry City
aggregate: 0 - 9
Bangor City
0
-
4
Stjarnan
aggregate: 0 - 8
Europa FC
0
-
1
FC Vaduz
aggregate: 0 - 4
ÍF
0
-
0
MyPa
aggregate: 0 - 1
Sligo Rovers
4
-
0
Banga Gargzdai
aggregate: 4 - 0
FC Koper
4
-
0
Celik
aggregate: 9 - 0
Siroki Brijeg
3
-
0
Qabala FK
aggregate: 5 - 0
Libertas
0
-
2
Botev Plovdiv
aggregate: 0 - 6
Ferencváros
2
-
1
Sliema Wanderers
aggregate: 3 - 2
Metalurg Skopje
2
-
0
UE Santa Coloma
aggregate: 5 - 0
Dundalk
3
-
1
Jeunesse d'Esch
aggregate: 5 - 1
Glenavon
2
-
3
FH
aggregate: 2 - 6
11/07/2014
Litex Lovech
3
-
0
FC Veris
aggregate: 3 - 0