Generali Haching - Zenit Kazan
Zenit Kazan
18-09
Zenit Kazan - CSKA Sofia
Zenit Kazan
02-10
Zenit Kazan - AS Cannes
Cannes
23-10
Zenit Kazan - Generali Haching
Zenit Kazan
30-10
AS Cannes - Zenit Kazan
Zenit Kazan
27-11
AS Cannes - Generali Haching
Generali Haching
08-01
Generali Haching - AS Cannes
Generali Haching
21-01
CSKA Sofia - Zenit Kazan
CSKA Sofia
12-02
AS Cannes - CSKA Sofia
Cannes
26-02
CSKA Sofia - AS Cannes
CSKA Sofia
25-03
Generali Haching - CSKA Sofia
Generali Haching
21-04
CSKA Sofia - Generali Haching
CSKA Sofia
29-04
Radnicki Kragujevac - Bre Banca Lannutti Cuneo
Bre Lannutti Cuneo
02-10
Radnicki Kragujevac - Noliko Maaseik
Greenyard Maaseik
06-11
Bre Banca Lannutti Cuneo - Radnicki Kragujevac
Bre Lannutti Cuneo
20-11
CAI Teruel - Radnicki Kragujevac
CV Teruel
04-12
Noliko Maaseik - Radnicki Kragujevac
Greenyard Maaseik
14-12
Radnicki Kragujevac - CAI Teruel
CV Teruel
15-01
Noliko Maaseik - CAI Teruel
Greenyard Maaseik
28-01
Noliko Maaseik - Bre Banca Lannutti Cuneo
Greenyard Maaseik
12-02
CAI Teruel - Bre Banca Lannutti Cuneo
Bre Lannutti Cuneo
19-02
Bre Banca Lannutti Cuneo - Noliko Maaseik
Bre Lannutti Cuneo
04-03
CAI Teruel - Noliko Maaseik
Greenyard Maaseik
01-04
Bre Banca Lannutti Cuneo - CAI Teruel
Bre Lannutti Cuneo
14-04
Jastrzebski Wegiel - ACH Volley Bled
ACH Volley Ljubljana
04-09
ACH Volley Bled - Budvanska Rivijera Budva
ACH Volley Ljubljana
02-10
ACH Volley Bled - Jastrzebski Wegiel
Jastrzebski Wegiel
30-10
ACH Volley Bled - Olympiacos
ACH Volley Ljubljana
20-11
Jastrzebski Wegiel - Olympiacos
Jastrzebski Wegiel
04-12
Budvanska Rivijera Budva - ACH Volley Bled
OK Budva
14-12
Budvanska Rivijera Budva - Jastrzebski Wegiel
OK Budva
15-01
Jastrzebski Wegiel - Budvanska Rivijera Budva
Jastrzebski Wegiel
12-02
Olympiacos - Budvanska Rivijera Budva
OK Budva
26-02
Olympiacos - Jastrzebski Wegiel
Olympiacos
11-03
Budvanska Rivijera Budva - Olympiacos
OK Budva
18-03
Olympiacos - ACH Volley Bled
ACH Volley Ljubljana
18-03
Skra Belchatów - Itas Diatec Trentino
PGE Skra Belchatów
03-09
VfB Friedrichshafen - Skra Belchatów
PGE Skra Belchatów
18-09
Itas Diatec Trentino - VfB Friedrichshafen
Itas Trentino
16-10
Remat Zalau - VfB Friedrichshafen
VfB Friedrichshafen
14-12
Itas Diatec Trentino - Remat Zalau
Itas Trentino
15-01
Remat Zalau - Skra Belchatów
PGE Skra Belchatów
29-01
VfB Friedrichshafen - Itas Diatec Trentino
VfB Friedrichshafen
05-02
Itas Diatec Trentino - Skra Belchatów
Itas Trentino
19-02
Skra Belchatów - Remat Zalau
PGE Skra Belchatów
04-03
Skra Belchatów - VfB Friedrichshafen
PGE Skra Belchatów
01-04
VfB Friedrichshafen - Remat Zalau
VfB Friedrichshafen
15-04
Remat Zalau - Itas Diatec Trentino
Itas Trentino
29-04
Tours VB - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Tours
11-09
Tours VB - Sisley Treviso
Tours
06-11
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Sisley Treviso
Belogorie Belgorod
05-12
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Fenerbahçe
Belogorie Belgorod
02-01
Sisley Treviso - Fenerbahçe
Sisley Belluno
05-01
Fenerbahçe - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Belogorie Belgorod
15-01
Sisley Treviso - Tours VB
Tours
26-02
Fenerbahçe - Tours VB
Tours
12-03
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Tours VB
Tours
18-09
Tours VB - Fenerbahçe
Fenerbahçe HDI
09-10
Fenerbahçe - Sisley Treviso
Sisley Belluno
18-03
Sisley Treviso - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Belogorie Belgorod
01-04
Panathinaikos VC - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
25-09
Dynamo Moskva - Hypo Tirol Innsbruck
Dynamo Moskva
10-10
Panathinaikos VC - Hypo Tirol Innsbruck
Hypo Tirol Innsbruck
24-10
Hypo Tirol Innsbruck - Knack Randstad Roeselare
Knack Roeselare
07-11
Knack Randstad Roeselare - Hypo Tirol Innsbruck
Knack Roeselare
21-11
Panathinaikos VC - Knack Randstad Roeselare
Panathinaikos VC
04-12
Hypo Tirol Innsbruck - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
02-01
Knack Randstad Roeselare - Dynamo Moskva
Knack Roeselare
05-01
Hypo Tirol Innsbruck - Panathinaikos VC
Hypo Tirol Innsbruck
09-02
Knack Randstad Roeselare - Panathinaikos VC
Knack Roeselare
27-02
Dynamo Moskva - Panathinaikos VC
Dynamo Moskva
13-03
Dynamo Moskva - Knack Randstad Roeselare
Dynamo Moskva
10-04
Dynamo Moskva - Tours VB
Dynamo Moskva
11-09
Bre Banca Lannutti Cuneo - Lokomotiv-Belogorie Belgorod
Bre Lannutti Cuneo
25-09
Generali Haching - Jastrzebski Wegiel
Generali Haching
17-10
Lokomotiv-Belogorie Belgorod - Bre Banca Lannutti Cuneo
Bre Lannutti Cuneo
21-11
Knack Randstad Roeselare - Skra Belchatów
Knack Roeselare
16-01
ACH Volley Bled - Zenit Kazan
Zenit Kazan
30-01
Zenit Kazan - ACH Volley Bled
Zenit Kazan
06-02
Budvanska Rivijera Budva - Noliko Maaseik
Greenyard Maaseik
20-02
Skra Belchatów - Knack Randstad Roeselare
PGE Skra Belchatów
26-03
Noliko Maaseik - Budvanska Rivijera Budva
Greenyard Maaseik
02-04
Tours VB - Dynamo Moskva
Tours
17-04
Jastrzebski Wegiel - Generali Haching
Jastrzebski Wegiel
01-05
**Ach Volley Bled - *KS Jastrzebski Wegiel S.A.
01-02
**KS Jastrzebski Wegiel S.A. - *Budvanska Rivijera BUDVA
01-02
**Itas Diatec Trentino - *BOT SKRA BELCHATOW
01-02
-
Jastrzebski Wegiel
04-09
-
Dynamo Moskva
03-10
-
Zenit Kazan
31-10
-
Bre Lannutti Cuneo
19-12
-
PGE Skra Belchatów
09-01
-
Greenyard Maaseik
20-03
*Generali Haching - *KS Jastrzebski Wegiel S.A.
01-03
**Knack Randstad Roselare - *BOT SKRA BELCHATOW
01-03
-
Zenit Kazan
19-09
Jastrzebski Wegiel - Itas Diatec Trentino
Itas Trentino
26-03
-
Dynamo Moskva
06-03
-
Itas Trentino
10-11