Zenit Kazan - Knack Randstad Roeselare
Zenit Kazan
24-10
Hypo Tirol Innsbruck - VfB Friedrichshafen
VfB Friedrichshafen
24-10
VfB Friedrichshafen - Zenit Kazan
Zenit Kazan
31-10
Knack Randstad Roeselare - Hypo Tirol Innsbruck
Knack Roeselare
31-10
Zenit Kazan - Hypo Tirol Innsbruck
Zenit Kazan
14-11
Knack Randstad Roeselare - VfB Friedrichshafen
Knack Roeselare
14-11
Hypo Tirol Innsbruck - Zenit Kazan
Zenit Kazan
21-11
VfB Friedrichshafen - Knack Randstad Roeselare
VfB Friedrichshafen
21-11
Zenit Kazan - VfB Friedrichshafen
Zenit Kazan
05-12
Hypo Tirol Innsbruck - Knack Randstad Roeselare
Knack Roeselare
05-12
VfB Friedrichshafen - Hypo Tirol Innsbruck
Hypo Tirol Innsbruck
12-12
Knack Randstad Roeselare - Zenit Kazan
Zenit Kazan
12-12
Budvanska Rivijera Budva - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Novosibirsk
24-10
Berlin Recycling Volleys - Jihostroj Ceské Budejovice
Berlin Recycling Volleys
25-10
Jihostroj Ceské Budejovice - Budvanska Rivijera Budva
Jihostroj Ceské Budejovice
30-10
Lokomotiv Novosibirsk - Berlin Recycling Volleys
Lokomotiv Novosibirsk
31-10
Jihostroj Ceské Budejovice - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Novosibirsk
13-11
Berlin Recycling Volleys - Budvanska Rivijera Budva
Berlin Recycling Volleys
13-11
Lokomotiv Novosibirsk - Jihostroj Ceské Budejovice
Lokomotiv Novosibirsk
20-11
Budvanska Rivijera Budva - Berlin Recycling Volleys
Berlin Recycling Volleys
21-11
Berlin Recycling Volleys - Lokomotiv Novosibirsk
Berlin Recycling Volleys
04-12
Budvanska Rivijera Budva - Jihostroj Ceské Budejovice
OK Budva
05-12
Lokomotiv Novosibirsk - Budvanska Rivijera Budva
Lokomotiv Novosibirsk
12-12
Jihostroj Ceské Budejovice - Berlin Recycling Volleys
Jihostroj Ceské Budejovice
12-12
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Tours VB
Grupa Azoty Kedzierzyn-Kozle
23-10
Diatec Trentino - Crvena Zvezda Beograd
Itas Trentino
25-10
Crvena Zvezda Beograd - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Grupa Azoty Kedzierzyn-Kozle
30-10
Tours VB - Diatec Trentino
Itas Trentino
01-11
Crvena Zvezda Beograd - Tours VB
Tours
13-11
Diatec Trentino - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Itas Trentino
14-11
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Diatec Trentino
Itas Trentino
21-11
Tours VB - Crvena Zvezda Beograd
Tours
22-11
Diatec Trentino - Tours VB
Itas Trentino
05-12
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Crvena Zvezda Beograd
Grupa Azoty Kedzierzyn-Kozle
06-12
Tours VB - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Grupa Azoty Kedzierzyn-Kozle
12-12
Crvena Zvezda Beograd - Diatec Trentino
Itas Trentino
12-12
ACH Volley Ljubljana - Generali Haching
Generali Haching
24-10
VC Euphony Asse-Lennik - Lube Banca Marche Macerata
Cucine Lube Civitanova
24-10
Generali Haching - VC Euphony Asse-Lennik
Generali Haching
31-10
Lube Banca Marche Macerata - ACH Volley Ljubljana
Cucine Lube Civitanova
01-11
Generali Haching - Lube Banca Marche Macerata
Cucine Lube Civitanova
14-11
ACH Volley Ljubljana - VC Euphony Asse-Lennik
ACH Volley Ljubljana
14-11
Lube Banca Marche Macerata - Generali Haching
Cucine Lube Civitanova
21-11
VC Euphony Asse-Lennik - ACH Volley Ljubljana
ACH Volley Ljubljana
21-11
VC Euphony Asse-Lennik - Generali Haching
Generali Haching
05-12
ACH Volley Ljubljana - Lube Banca Marche Macerata
ACH Volley Ljubljana
05-12
Generali Haching - ACH Volley Ljubljana
ACH Volley Ljubljana
12-12
Lube Banca Marche Macerata - VC Euphony Asse-Lennik
Cucine Lube Civitanova
12-12
Dynamo Moskva - Tomis Constanta
Dynamo Moskva
23-10
Skra Belchatów - Fenerbahçe
PGE Skra Belchatów
24-10
Fenerbahçe - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
31-10
Tomis Constanta - Skra Belchatów
PGE Skra Belchatów
01-11
Skra Belchatów - Dynamo Moskva
PGE Skra Belchatów
14-11
Tomis Constanta - Fenerbahçe
Tomis Constanta
15-11
Fenerbahçe - Tomis Constanta
Fenerbahçe HDI
21-11
Dynamo Moskva - Skra Belchatów
PGE Skra Belchatów
22-11
Dynamo Moskva - Fenerbahçe
Dynamo Moskva
05-12
Skra Belchatów - Tomis Constanta
PGE Skra Belchatów
05-12
Tomis Constanta - Dynamo Moskva
Dynamo Moskva
12-12
Fenerbahçe - Skra Belchatów
PGE Skra Belchatów
12-12
Noliko Maaseik - CAI Teruel
Greenyard Maaseik
23-10
Arkas Spor - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa
Arkas Spor
24-10
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa - Noliko Maaseik
Greenyard Maaseik
31-10
CAI Teruel - Arkas Spor
Arkas Spor
31-10
Arkas Spor - Noliko Maaseik
Greenyard Maaseik
13-11
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa - CAI Teruel
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa
15-11
Noliko Maaseik - Arkas Spor
Greenyard Maaseik
20-11
CAI Teruel - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa
CV Teruel
21-11
Arkas Spor - CAI Teruel
Arkas Spor
04-12
Noliko Maaseik - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa
Greenyard Maaseik
04-12
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa - Arkas Spor
Arkas Spor
12-12
CAI Teruel - Noliko Maaseik
Greenyard Maaseik
12-12
Remat Zalau - Bre Banca Lannutti Cuneo
Bre Lannutti Cuneo
23-10
Arago de Sète - Asseco Resovia Rzeszów
Asseco Resovia Rzeszów
25-10
Bre Banca Lannutti Cuneo - Arago de Sète
Bre Lannutti Cuneo
31-10
Asseco Resovia Rzeszów - Remat Zalau
Asseco Resovia Rzeszów
31-10
Asseco Resovia Rzeszów - Bre Banca Lannutti Cuneo
Bre Lannutti Cuneo
14-11
Arago de Sète - Remat Zalau
Sète
15-11
Bre Banca Lannutti Cuneo - Asseco Resovia Rzeszów
Bre Lannutti Cuneo
20-11
Remat Zalau - Arago de Sète
Sète
21-11
Remat Zalau - Asseco Resovia Rzeszów
Asseco Resovia Rzeszów
04-12
Arago de Sète - Bre Banca Lannutti Cuneo
Bre Lannutti Cuneo
06-12
Asseco Resovia Rzeszów - Arago de Sète
Asseco Resovia Rzeszów
12-12
Bre Banca Lannutti Cuneo - Remat Zalau
Bre Lannutti Cuneo
12-12
Dynamo Moskva - Diatec Trentino
Dynamo Moskva
15-01
Arkas Spor - Skra Belchatów
PGE Skra Belchatów
15-01
ACH Volley Ljubljana - Bre Banca Lannutti Cuneo
Bre Lannutti Cuneo
15-01
Asseco Resovia Rzeszów - Lube Banca Marche Macerata
Cucine Lube Civitanova
15-01
Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazan
Zenit Kazan
16-01
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Noliko Maaseik
Grupa Azoty Kedzierzyn-Kozle
16-01
Zenit Kazan - Berlin Recycling Volleys
Zenit Kazan
22-01
Noliko Maaseik - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Grupa Azoty Kedzierzyn-Kozle
22-01
Bre Banca Lannutti Cuneo - ACH Volley Ljubljana
Bre Lannutti Cuneo
22-01
Skra Belchatów - Arkas Spor
Arkas Spor
23-01
Diatec Trentino - Dynamo Moskva
Itas Trentino
23-01
Lube Banca Marche Macerata - Asseco Resovia Rzeszów
Cucine Lube Civitanova
23-01
*unknown* - *unknown*
Grupa Azoty Kedzierzyn-Kozle
05-02
*unknown* - *unknown*
Zenit Kazan
06-02
*unknown* - *unknown*
Cucine Lube Civitanova
06-02
*unknown* - *unknown*
Grupa Azoty Kedzierzyn-Kozle
12-02
*unknown* - *unknown*
Zenit Kazan
13-02
*unknown* - *unknown*
Bre Lannutti Cuneo
13-02
Zenit Kazan - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Novosibirsk
16-03
Bre Banca Lannutti Cuneo - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Bre Lannutti Cuneo
16-03
*unknown* - *unknown*
Zenit Kazan
17-03
*unknown* - *unknown*
Lokomotiv Novosibirsk
17-03