05-12
Fenerbahçe HDI Sigorta
Jihostroj Ceské Budejovice
20
25
25
21
12
25
21
17
25
15
12-12
Jihostroj Ceské Budejovice
Cucine Lube Civitanova
18
25
13
22
25
21
25
25
12-12
Itas Trentino
Fenerbahçe HDI Sigorta
21
23
25
25
16
25
25
18
17
14
19-12
Fenerbahçe HDI Sigorta
Cucine Lube Civitanova
15
19
25
17
25
25
20
25
19-12
Itas Trentino
Jihostroj Ceské Budejovice
25
25
25
11
16
21
26-01
Cucine Lube Civitanova
Itas Trentino
25
25
25
21
18
15
28-01
Cucine Lube Civitanova
Jihostroj Ceské Budejovice
25
25
21
25
21
19
25
19
30-01
Fenerbahçe HDI Sigorta
Itas Trentino
25
22
27
20
17
25
29
25
13-02
Jihostroj Ceské Budejovice
Fenerbahçe HDI Sigorta
25
25
25
23
23
21
13-02
Itas Trentino
Cucine Lube Civitanova
26
29
17
22
24
31
25
25
19-02
Jihostroj Ceské Budejovice
Itas Trentino
25
25
15
22
11
21
22
25
25
15
19-02
Cucine Lube Civitanova
Fenerbahçe HDI Sigorta
25
21
25
25
17
25
18
22
03-12
Berlin Recycling Volleys
ACH Volley Ljubljana
25
25
26
21
15
24
04-12
Kuzbass Kemerovo
Fakel Novy Urengoy
26
25
25
24
21
18
11-12
Fakel Novy Urengoy
Berlin Recycling Volleys
25
25
25
22
18
17
11-12
ACH Volley Ljubljana
Kuzbass Kemerovo
25
25
25
23
19
23
16
27
25
17
17-12
Fakel Novy Urengoy
ACH Volley Ljubljana
24
25
25
25
26
20
19
16
18-12
Berlin Recycling Volleys
Kuzbass Kemerovo
17
23
25
19
25
25
19
25
28-01
Berlin Recycling Volleys
Fakel Novy Urengoy
25
25
20
22
10
21
15
25
25
15
29-01
Kuzbass Kemerovo
ACH Volley Ljubljana
25
25
25
19
23
21
12-02
Fakel Novy Urengoy
Kuzbass Kemerovo
25
25
25
21
16
20
12-02
ACH Volley Ljubljana
Berlin Recycling Volleys
25
25
16
22
12
22
19
25
25
15
19-02
Kuzbass Kemerovo
Berlin Recycling Volleys
22
25
25
20
15
25
19
14
25
8
19-02
ACH Volley Ljubljana
Fakel Novy Urengoy
18
25
25
18
11
25
23
20
25
15
04-12
Halkbank
Greenyard Maaseik
25
25
27
20
10
20
23
29
25
15
11-12
Jastrzebski Wegiel
Halkbank
25
25
25
17
17
21
11-12
Greenyard Maaseik
Zenit Kazan
20
18
25
25
20
25
25
23
22
18
18-12
Halkbank
Zenit Kazan
26
23
20
22
24
25
25
25
19-12
Jastrzebski Wegiel
Greenyard Maaseik
25
25
25
17
20
21
18-01
Zenit Kazan
Jastrzebski Wegiel
25
16
25
22
14
18
25
20
25
16
29-01
Halkbank
Jastrzebski Wegiel
18
18
15
25
25
25
29-01
Zenit Kazan
Greenyard Maaseik
25
25
25
14
10
22
12-02
Jastrzebski Wegiel
Zenit Kazan
25
30
19
25
18
28
25
23
12-02
Greenyard Maaseik
Halkbank
25
34
25
25
22
36
21
18
19-02
Zenit Kazan
Halkbank
25
23
25
25
23
25
19
15
19-02
Greenyard Maaseik
Jastrzebski Wegiel
25
20
19
25
15
23
25
25
22
8
04-12
Verva Warszawa Orlen Paliwa
Tours
25
25
25
15
22
23
04-12
Sir Safety Conad Perugia
Benfica Lisboa
25
24
25
25
18
26
15
19
10-12
Benfica Lisboa
Verva Warszawa Orlen Paliwa
25
25
22
25
19
17
25
21
11-12
Tours
Sir Safety Conad Perugia
30
19
18
32
25
25
17-12
Verva Warszawa Orlen Paliwa
Sir Safety Conad Perugia
17
25
21
24
25
23
25
26
19-12
Benfica Lisboa
Tours
20
25
22
18
25
20
25
25
29-01
Verva Warszawa Orlen Paliwa
Benfica Lisboa
25
25
25
21
13
22
29-01
Sir Safety Conad Perugia
Tours
25
25
25
21
15
21
12-02
Tours
Verva Warszawa Orlen Paliwa
25
25
25
21
21
20
13-02
Benfica Lisboa
Sir Safety Conad Perugia
24
21
25
17
26
25
22
25
19-02
Tours
Benfica Lisboa
25
22
25
25
23
25
23
17
19-02
Sir Safety Conad Perugia
Verva Warszawa Orlen Paliwa
25
25
25
25
17
27
17
19
03-12
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
Vojvodina NS Seme Novi Sad
25
25
25
20
21
21
04-12
VfB Friedrichshafen
Knack Roeselare
23
21
15
25
25
25
10-12
Vojvodina NS Seme Novi Sad
VfB Friedrichshafen
20
21
20
25
25
25
10-12
Knack Roeselare
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
17
19
21
25
25
25
17-12
Vojvodina NS Seme Novi Sad
Knack Roeselare
21
20
25
25
12
25
25
22
22
15
18-12
VfB Friedrichshafen
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
23
22
20
25
25
25
28-01
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
Knack Roeselare
25
25
25
19
18
20
29-01
VfB Friedrichshafen
Vojvodina NS Seme Novi Sad
23
25
17
25
15
25
18
25
20
13
11-02
Vojvodina NS Seme Novi Sad
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
11
22
18
25
25
25
11-02
Knack Roeselare
VfB Friedrichshafen
28
26
25
25
26
28
19
17
19-02
Zaksa Kedzierzyn-Kozle
VfB Friedrichshafen
25
25
25
21
21
22
19-02
Knack Roeselare
Vojvodina NS Seme Novi Sad
28
25
25
26
20
18