Beograd - Banja Luka

Klassementen

 RennersTeamsTijd
1Gašper Katrašnik
Adria Mobil
Adria Mobil7h 30' 02''
2Roman Maykin
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+14''
3Germán Tivani
Trevigiani - Phonix - Hemus 1896 6
Trevigiani - Phonix - Hemus 1896 6+14''
4Eryk Laton
Team Hurom
Team Hurom+16''
5Rok Korošec
MyBike - Stevens
MyBike - Stevens+16''
6Ivan Balykin
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor+20''
7Lucas Carstensen
Bike Aid
Bike Aid+20''
8Angelo Raffaele
D'Amico - UM Tools
D'Amico - UM Tools+20''
9Alessandro Marinozzi
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+20''
10Matteo Draperi
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+20''
11Batuhan Özgür
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor+20''
12Gorazd Per
Adria Mobil
Adria Mobil+20''
13Attilio Viviani
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+20''
14Dominik Hrinkow
Hrinkow - Advarics Cycleang
Hrinkow - Advarics Cycleang+20''
15Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project+20''
16Tomáš Bárta
Pardus - TUFO Prostejov
Pardus - TUFO Prostejov+20''
17Nicolas Samparisi
D'Amico - UM Tools
D'Amico - UM Tools+20''
18Andreas Hofer
Hrinkow - Advarics Cycleang
Hrinkow - Advarics Cycleang+20''
19Luca Colnaghi
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+20''
20Paolo Totò
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+20''
21Cristian Raileanu
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor+20''
22Tilen Finkšt
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+20''
23Josip Rumac
Meridiana - Kamen Team
Meridiana - Kamen Team+20''
24Matej Drinovec
Slovenië
Slovenië+20''
25Marek Canecký
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+20''
26Timon Loderer
Hrinkow - Advarics Cycleang
Hrinkow - Advarics Cycleang+20''
27Vitaliy Buts
Team Hurom
Team Hurom+20''
28Igor Boev
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+20''
29Alberto Marengo
Kobánya Cycling Team
Kobánya Cycling Team+20''
30Tino Thömel
Bike Aid
Bike Aid+20''
31Timothy Guy
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+20''
32Péter Simon
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team+20''
33Antonio Di Sante
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+20''
34Péter Kusztor
MyBike - Stevens
MyBike - Stevens+20''
35Martin Mahdar
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+20''
36Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil+20''
37Mateo Frankovic
Meridiana - Kamen Team
Meridiana - Kamen Team+20''
38Andriy Vasylyuk
Team Hurom
Team Hurom+20''
39Emanuel Kišerlovski
Meridiana - Kamen Team
Meridiana - Kamen Team+20''
40Andi Bajc
MyBike - Stevens
MyBike - Stevens+20''
41Karel Hník
Pardus - TUFO Prostejov
Pardus - TUFO Prostejov+20''
42Jon Božic
Adria Mobil
Adria Mobil+20''
43Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor+20''
44Žiga Horvat
Adria Mobil
Adria Mobil+20''
45Yauheni Karaliok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club+20''
46Oleksandr Prevar
Team Novák
Team Novák+32''
47Mykyta Zubenko
Pardus - TUFO Prostejov
Pardus - TUFO Prostejov+32''
48Otto Vergaerde
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+32''
49Matic Grošelj
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+32''
50Kirill Pozdnyakov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project+32''
51Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club+32''
52Jakub Kaczmarek
Team Hurom
Team Hurom+47''
53Nebojša Jovanovic
Java - Partizan
Java - Partizan+53''
54Aleksandar Roman
Java - Partizan
Java - Partizan+55''
55Botond Holló
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team+55''
56Markus Kopfauf
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+55''
57Stevan Klisuric
Java - Partizan
Java - Partizan+55''
58Gergö Orosz
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team+55''
59Andrej Galovic
Java - Partizan
Java - Partizan+55''
60Niko Holler
Bike Aid
Bike Aid+55''
61Luka Pajek
Slovenië
Slovenië+55''
62Alexander Porsev
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+55''
63Aljaž Prah
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+55''
64Stefan Stefanovic
Servië
Servië+55''
65Bojan Gunjevic
Kroatië
Kroatië+55''
66Marko Pavlic
Slovenië
Slovenië+55''
67Emanuele Onesti
D'Amico - UM Tools
D'Amico - UM Tools+55''
68Francesco Bettini
D'Amico - UM Tools
D'Amico - UM Tools+59''
69Kamil Zielinski
Team Hurom
Team Hurom+59''
70Emanuel Piaskowy
Team Hurom
Team Hurom+59''
71Nicola Gaffurini
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+1' 16''
72Jodok Salzmann
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+1' 16''
73Marko Danilovic
Servië
Servië+1' 28''
74Daniel Bichlmann
Bike Aid
Bike Aid+1' 39''
75Bruno Maltar
Meridiana - Kamen Team
Meridiana - Kamen Team+1' 41''
76Andrea Garosio
D'Amico - UM Tools
D'Amico - UM Tools+1' 51''
77Oleksandr Polyvoda
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project+1' 51''
78Martin Haring
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+1' 51''
79Ettore Carlini
D'Amico - UM Tools
D'Amico - UM Tools+1' 51''
80Ferenc Szöllösi
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team+1' 53''
81Maximilian Kuen
MyBike - Stevens
MyBike - Stevens+2' 08''
82Anton Ivashkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club+2' 08''
83Nikolay Tanovitskiy
Team Novák
Team Novák+2' 11''
84Aljaž Jarc
Adria Mobil
Adria Mobil+2' 21''
85Marko Stankovic
Servië
Servië+2' 31''
86Sergey Lagutin
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+2' 37''
87Nikolay Trusov
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+2' 46''
88Wojciech Pszczolarski
Pardus - TUFO Prostejov
Pardus - TUFO Prostejov+2' 49''
89Andreas Graf
Hrinkow - Advarics Cycleang
Hrinkow - Advarics Cycleang+2' 49''
90Žiga Grošelj
Adria Mobil
Adria Mobil+2' 56''
91Andrzej Bartkiewicz
Team Hurom
Team Hurom+3' 12''
92Gerd Fidler
MyBike - Stevens
MyBike - Stevens+3' 17''
93Jan Osterviuh
Slovenië
Slovenië+3' 19''
94Blaž Debevec
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+3' 21''
95Stefan Mastaller
MyBike - Stevens
MyBike - Stevens+3' 44''
96Torataro Nishi
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+3' 44''
97Robert Jenko
Slovenië
Slovenië+3' 52''
98Mihail j
Trevigiani - Phonix - Hemus 1896 6
Trevigiani - Phonix - Hemus 1896 6+4' 15''
99Evgeniy Shalunov
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+4' 24''
100Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club+4' 24''
101Ben Hill
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+4' 27''
102Helmut Trettwer
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+4' 31''
103Stanimir Cholakov
Trevigiani - Phonix - Hemus 1896 6
Trevigiani - Phonix - Hemus 1896 6+4' 47''
104Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor+4' 47''
105Artem Nych
Gazprom - RusVelo
Gazprom - RusVelo+4' 47''
106Nemanja Stojanovic
Servië
Servië+4' 56''
107Mykhailo Kononenko
Team Novák
Team Novák+5' 05''
108Primož Obal
Slovenië
Slovenië+5' 09''
109Elgün Alizada
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project+5' 09''
110Ludek Lichnovský
Pardus - TUFO Prostejov
Pardus - TUFO Prostejov+5' 10''
111Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club+5' 23''
112Jovan Rajkovic
Servië
Servië+5' 25''
113Matteo Pascazi
Kobánya Cycling Team
Kobánya Cycling Team+5' 26''
114Andriy Bratashchuk
Team Novák
Team Novák+5' 27''
115Adne van Engelen
Bike Aid
Bike Aid+5' 30''
116János Pelikán
MyBike - Stevens
MyBike - Stevens+5' 41''
117Markus Freiberger
Hrinkow - Advarics Cycleang
Hrinkow - Advarics Cycleang+5' 58''
118Elçin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project+5' 58''
119Ognjen Ilic
Servië
Servië+6' 11''
120Yoan Kolev
Trevigiani - Phonix - Hemus 1896 6
Trevigiani - Phonix - Hemus 1896 6+6' 14''
121Bernard Bendeguz
Kobánya Cycling Team
Kobánya Cycling Team+6' 26''
122Dušan Veselinovic
Java - Partizan
Java - Partizan+6' 28''
123Halil Ibrahim Dilek
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor+6' 33''
124Ján Andrej Cully
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+6' 44''
125Bruno Radotic
Kroatië
Kroatië+6' 45''
126Feritcan Samli
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor+7' 01''
127Bence Lóki
Kobánya Cycling Team
Kobánya Cycling Team+8' 26''
128Enver Asanov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project+9' 37''
129Charalampos Kastrantas
Java - Partizan
Java - Partizan+11' 02''
130David Jabuka
Meridiana - Kamen Team
Meridiana - Kamen Team+11' 02''