Beograd - Banja Luka

Klassementen

 RennersTeamsTijd
1Pawel Franczak
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team14h 55' 35''
2Aaron Grosser
Bike Aid
Bike Aid+0''
3Attila Valter
CCC Development Team
CCC Development Team+2''
4Patrick Haller
Heizomat - rad-net.de
Heizomat - rad-net.de+4''
5Ben Hill
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+6''
6Jodok Salzmann
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+10''
7Dario Puccioni
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+10''
8Timon Loderer
Hrinkow - Advarics Cycleang
Hrinkow - Advarics Cycleang+10''
9Christopher Hatz
Herrmann Radteam
Herrmann Radteam+10''
10Federico Burchio
D'Amico - UM Tools
D'Amico - UM Tools+10''
11Antonio Di Sante
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+10''
12Karel Tyrpekl
Pardus - TUFO Prostejov
Pardus - TUFO Prostejov+10''
13Adam Stachowiak
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+10''
14Niko Holler
Bike Aid
Bike Aid+10''
15Johnatan Cañaveral
Coldeportes - Bicicletas Strongman
Coldeportes - Bicicletas Strongman+10''
16Gašper Katrašnik
Adria Mobil
Adria Mobil+10''
17Márton Dina
Hongarije
Hongarije+10''
18Juri Hollmann
Heizomat - rad-net.de
Heizomat - rad-net.de+10''
19Szymon Tracz
CCC Development Team
CCC Development Team+10''
20Matic Grošelj
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+10''
21Žiga Rucigaj
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+10''
22Johannes Schinnagel
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+10''
23Lukas Schlemmer
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+10''
24Brayan Hernández
Coldeportes - Bicicletas Strongman
Coldeportes - Bicicletas Strongman+10''
25Jacopo Mosca
D'Amico - UM Tools
D'Amico - UM Tools+20''
26Radoslav Rogina
Adria Mobil
Adria Mobil+25''
27Raphael Hammerschmidt
Sport.Land.Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich
Sport.Land.Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich+30''
28David Per
Adria Mobil
Adria Mobil+1' 40''
29Marcel Franz
Heizomat - rad-net.de
Heizomat - rad-net.de+1' 51''
30Daniel Auer
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+1' 55''
31Erik Fetter
Hongarije
Hongarije+1' 55''
32Aljaž Prah
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+1' 55''
33Kolya Shumov
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club+1' 55''
34Vasili Strokov
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club+2' 09''
35Balász Vas
Hongarije
Hongarije+2' 18''
36Óscar Quiroz
Coldeportes - Bicicletas Strongman
Coldeportes - Bicicletas Strongman+2' 19''
37Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club+2' 38''
38Jakob Geßner
Heizomat - rad-net.de
Heizomat - rad-net.de+3' 25''
39Anže Skok
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+3' 34''
40Stefan Kolb
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+3' 52''
41Marko Kump
Adria Mobil
Adria Mobil+4' 23''
42Aaron Gate
EvoPro Racing
EvoPro Racing+4' 28''
43Roman Maykin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club+4' 43''
44Marek Canecký
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+4' 43''
45Matic Veber
Slovenië
Slovenië+4' 43''
46Patrik Tybor
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+4' 43''
47Eduardo Estrada
Coldeportes - Bicicletas Strongman
Coldeportes - Bicicletas Strongman+4' 43''
48Florian Obersteiner
Herrmann Radteam
Herrmann Radteam+4' 43''
49Justin Wolf
Bike Aid
Bike Aid+4' 43''
50Daire Feeley
EvoPro Racing
EvoPro Racing+4' 43''
51Stefan Brandlmeier
Herrmann Radteam
Herrmann Radteam+4' 43''
52Kristijan Hocevar
Slovenië
Slovenië+4' 43''
53Leszek Plucinski
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+4' 43''
54Marino Kobayashi
Giotti Victoria
Giotti Victoria+4' 43''
55Dušan Kalaba
Servië
Servië+4' 51''
56Jan Ryba
AC Sparta Praha
AC Sparta Praha+4' 51''
57Daniel Bichlmann
Bike Aid
Bike Aid+5' 26''
58Aljaž Jarc
Adria Mobil
Adria Mobil+5' 35''
59Martin Mahdar
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+5' 42''
60Ludek Lichnovský
Pardus - TUFO Prostejov
Pardus - TUFO Prostejov+5' 45''
61Stefan Pöll
Oostenrijk
Oostenrijk+5' 50''
62Riccardo Stacchiotti
Giotti Victoria
Giotti Victoria+5' 52''
63András Szatmáry
Hongarije
Hongarije+6' 09''
64Moran Vermeulen
Oostenrijk
Oostenrijk+6' 11''
65Jakub Varhanovský
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+6' 11''
66Alexander Gratzer
Oostenrijk
Oostenrijk+6' 21''
67Stanislaw Aniolkowski
CCC Development Team
CCC Development Team+6' 28''
68Adrian Banaszek
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+6' 33''
69Michal Schuran
AC Sparta Praha
AC Sparta Praha+7' 03''
70Peter Koning
Bike Aid
Bike Aid+7' 05''
71Nils Friedl
Oostenrijk
Oostenrijk+8' 02''
72Marvin Hammerschmid
Sport.Land.Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich
Sport.Land.Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich+8' 05''
73William Muñoz
Coldeportes - Bicicletas Strongman
Coldeportes - Bicicletas Strongman+8' 07''
74Michele Scartezzini
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+8' 42''
75Marko Danilovic
Servië
Servië+9' 01''
76Dušan Rajovic
Adria Mobil
Adria Mobil+9' 14''
77Wouter Wippert
EvoPro Racing
EvoPro Racing+9' 53''
78Florenz Knauer
Herrmann Radteam
Herrmann Radteam+10' 33''
79Daniel Crista
Giotti Victoria
Giotti Victoria+10' 33''
80Tomáš Kalojíros
AC Sparta Praha
AC Sparta Praha+12' 21''
81Pascal Treubel
Heizomat - rad-net.de
Heizomat - rad-net.de+12' 28''
82Angelo Raffaele
D'Amico - UM Tools
D'Amico - UM Tools+13' 15''
83Niccolò Salvietti
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis
Sangemini - Trevigiani - MG.K Vis+13' 28''
84Luka Cotar
Slovenië
Slovenië+16' 36''