Ronde van Roemenië

Klassementen

 RennersTeamsTijd
1Alex Molenaar
Monkey Town - à Bloc CT
Monkey Town - à Bloc CT16h 26' 12''
2Savva Novikov
Lokosphinx
Lokosphinx+15''
3Karel Hník
Elkov - Author
Elkov - Author+46''
4Serghei Tvetcov
Roemenië
Roemenië+48''
5Jan Bárta
Elkov - Author
Elkov - Author+49''
6Piotr Brozyna
CCC Development Team
CCC Development Team+52''
7Attila Valter
CCC Development Team
CCC Development Team+52''
8Emil Dima
Giotti Victoria
Giotti Victoria+52''
9Davide Bais
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASD+52''
10Rodolfo Torres
Team Illuminate
Team Illuminate+1' 00''
11Alexander Vdovin
Lokosphinx
Lokosphinx+1' 05''
12Patryk Stosz
CCC Development Team
CCC Development Team+1' 09''
13Camilo Castiblanco
Team Illuminate
Team Illuminate+1' 11''
14Jakub Otruba
Elkov - Author
Elkov - Author+1' 19''
15Adam Stachowiak
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+1' 21''
16Michael Kukrle
Elkov - Author
Elkov - Author+1' 28''
17Igor Sidorov
Rusland
Rusland+1' 33''
18Bartosz Warchol
Polen
Polen+1' 43''
19Kacper Kistowski
Polen
Polen+1' 49''
20Evgenii Tikhonin
Rusland
Rusland+2' 41''
21Emanuele Amadio
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASD+2' 45''
22Félix Barón
Team Illuminate
Team Illuminate+2' 49''
23Gabriele Petrelli
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASD+2' 50''
24Michal Paluta
CCC Development Team
CCC Development Team+2' 53''
25Simone Sanò
Team Novák
Team Novák+2' 53''
26Piotr Pekala
CCC Development Team
CCC Development Team+2' 53''
27Marino Kobayashi
Giotti Victoria
Giotti Victoria+2' 53''
28Dániel Dina
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team+2' 53''
29Markus Pajur
Estland
Estland+2' 53''
30Paul Rudys
LKT - Team Brandenburg
LKT - Team Brandenburg+2' 53''
31Christian Koch
LKT - Team Brandenburg
LKT - Team Brandenburg+3' 07''
32Ivar Slik
Monkey Town - à Bloc CT
Monkey Town - à Bloc CT+3' 42''
33Alexander Evtushenko
Rusland
Rusland+4' 36''
34Jeen de Jong
Monkey Town - à Bloc CT
Monkey Town - à Bloc CT+4' 42''
35Matej Zahálka
Elkov - Author
Elkov - Author+4' 50''
36Mateusz Grabis
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+4' 50''
37Luca Fioretti
Team Novák
Team Novák+5' 09''
38Szymon Krawczyk
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+5' 12''
39Henning Bommel
LKT - Team Brandenburg
LKT - Team Brandenburg+5' 57''
40Adriaan Janssen
Monkey Town - à Bloc CT
Monkey Town - à Bloc CT+6' 34''
41Viktor Filutás
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team+6' 38''
42Daniel Crista
Giotti Victoria
Giotti Victoria+6' 54''
43Artur Detko
Polen
Polen+6' 58''
44Vlad Dobre
Giotti Victoria
Giotti Victoria+7' 27''
45Juraj Karas
Slowakije
Slowakije+7' 31''
46Aleksandr Barsov
Lokosphinx
Lokosphinx+7' 34''
47Alexandr Smirnov
Lokosphinx
Lokosphinx+8' 08''
48Lukáš Kubiš
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+9' 09''
49Joosep Sankmann
Estland
Estland+9' 18''
50Nicola Gaffurini
Monkey Town - à Bloc CT
Monkey Town - à Bloc CT+9' 21''
51Dominik Neumann
Elkov - Author
Elkov - Author+10' 08''
52Michal Schlegel
Elkov - Author
Elkov - Author+10' 08''
53Richard Banusch
LKT - Team Brandenburg
LKT - Team Brandenburg+11' 06''
54Gergö Orosz
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team+11' 06''
55Mihkel Räim
Estland
Estland+12' 17''
56Stanislaw Aniolkowski
CCC Development Team
CCC Development Team+12' 57''
57Jonathan Milan
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASD+13' 05''
58Yegor Dementyev
Team Novák
Team Novák+13' 17''
59Viktor Manakov
Rusland
Rusland+13' 17''
60Karl Patrick Lauk
Estland
Estland+13' 26''
61Siim Kiskonen
Estland
Estland+14' 17''
62Leszek Plucinski
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+14' 54''
63Samuel Oros
Slowakije
Slowakije+16' 29''
64Eduard Michael Grosu
Roemenië
Roemenië+17' 14''
65Antonio Santoro
Monkey Town - à Bloc CT
Monkey Town - à Bloc CT+19' 27''
66Adrian Honkisz
Polen
Polen+20' 44''
67Norman Vahtra
Estland
Estland+23' 13''
68Riccardo Bobbo
Team Novák
Team Novák+23' 13''
69András Forray
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team+27' 25''
70Andrei Cojanu
Roemenië
Roemenië+27' 27''
71Adrian Banaszek
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+28' 04''
72Kacper Walkowiak
CCC Development Team
CCC Development Team+28' 04''
73Miklós Szabó
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team+28' 04''
74Sebastian Matusiak
Polen
Polen+29' 57''
75Dániel Móricz
Pannon Cycling Team
Pannon Cycling Team+30' 46''
76Sylwester Janiszewski
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+31' 13''
77Ciprian Jitaru
Giotti Victoria
Giotti Victoria+32' 53''
78Moritz Malcharek
LKT - Team Brandenburg
LKT - Team Brandenburg+33' 40''
79Valentin Vasiloiu
Roemenië
Roemenië+35' 27''
80Rait Ärm
Estland
Estland+35' 44''
81Štefan Nôta
Slowakije
Slowakije+36' 23''
82Filippo Ferronato
Cycling Team Friuli ASD
Cycling Team Friuli ASD+37' 55''
83Sebastian Schmiedel
LKT - Team Brandenburg
LKT - Team Brandenburg+42' 24''
84Adam Nocen
Polen
Polen+44' 58''
85Gábor Molnár
Team Novák
Team Novák+50' 47''
86Leonard Barbu
Roemenië
Roemenië+1h 15' 50''