Ronde van Portugal

Klassementen

 RennersTeamsTijd
1João Rodrigues
W52 - FC Porto
W52 - FC Porto40h 57' 04''
2Jóni Brandão
Efapel
Efapel+27''
3Gustavo César Veloso
W52 - FC Porto
W52 - FC Porto+1' 08''
4António Carvalho
W52 - FC Porto
W52 - FC Porto+2' 32''
5Edgar Pinto
W52 - FC Porto
W52 - FC Porto+3' 14''
6João Benta
Rádio Popular - Boavista
Rádio Popular - Boavista+3' 15''
7David Rodrigues
Rádio Popular - Boavista
Rádio Popular - Boavista+4' 44''
8Cristhian Montoya
Medellín
Medellín+5' 24''
9Daniel Silva
Rádio Popular - Boavista
Rádio Popular - Boavista+5' 33''
10Henrique Casimiro
Efapel
Efapel+5' 43''
11Hugo Sancho
Miranda - Mortágua
Miranda - Mortágua+7' 37''
12Luís Fernandes
Aviludo - Louletano
Aviludo - Louletano+8' 01''
13Juan Felipe Osorio
UD Oliveirense - InOutBuild
UD Oliveirense - InOutBuild+11' 06''
14Alejandro Marque
Sporting - Tavira
Sporting - Tavira+11' 54''
15Tiago Machado
Sporting - Tavira
Sporting - Tavira+12' 06''
16Brice Feillu
Team Arkéa - Samsic
Team Arkéa - Samsic+13' 33''
17Emanuel Duarte
LA Alumínios - LA Sport
LA Alumínios - LA Sport+14' 57''
18Urko Berrade
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias+14' 59''
19Sergio Pardilla
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+18' 38''
20Ricardo Mestre
W52 - FC Porto
W52 - FC Porto+19' 10''
21Jesús Del Pino
Vito - Feirense - PNB
Vito - Feirense - PNB+19' 33''
22Óscar Sevilla
Medellín
Medellín+24' 14''
23Rafael Silva
Efapel
Efapel+24' 23''
24Venceslau Fernandes
UD Oliveirense - InOutBuild
UD Oliveirense - InOutBuild+26' 32''
25Sérgio Paulinho
Efapel
Efapel+27' 39''
26Luís Mendonça
Rádio Popular - Boavista
Rádio Popular - Boavista+28' 45''
27Juan Antonio López-Cózar
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias+34' 29''
28Filipe Cardoso
Vito - Feirense - PNB
Vito - Feirense - PNB+35' 00''
29Róbigzon Oyola
Medellín
Medellín+39' 50''
30André Ramalho
LA Alumínios - LA Sport
LA Alumínios - LA Sport+42' 57''
31Sergio Vega
Miranda - Mortágua
Miranda - Mortágua+44' 55''
32Micael Isidoro
BAI - Sicasal - Petro de Luanda
BAI - Sicasal - Petro de Luanda+46' 22''
33Bruno Silva
Efapel
Efapel+47' 01''
34Rafael Lourenço
UD Oliveirense - InOutBuild
UD Oliveirense - InOutBuild+48' 04''
35Danilo Celano
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir+49' 22''
36Márcio Barbosa
Aviludo - Louletano
Aviludo - Louletano+50' 09''
37Ibaí Azurmendi
Equipo Euskadi
Equipo Euskadi+50' 41''
38Álvaro Trueba
Sporting - Tavira
Sporting - Tavira+51' 25''
39Kent Main
ProTouch
ProTouch+51' 35''
40David Livramento
Sporting - Tavira
Sporting - Tavira+52' 10''
41Luís Gomes
Rádio Popular - Boavista
Rádio Popular - Boavista+54' 30''
42Daniel Freitas
Miranda - Mortágua
Miranda - Mortágua+56' 16''
43Romain Le Roux
Team Arkéa - Samsic
Team Arkéa - Samsic+1h 01' 16''
44Benjamin Perry
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+1h 01' 17''
45Awet Andemeskel
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+1h 01' 58''
46Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir+1h 02' 41''
47Txomin Juaristi
Equipo Euskadi
Equipo Euskadi+1h 04' 18''
48Álvaro Cuadros
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+1h 04' 26''
49Josu Zabala
UD Oliveirense - InOutBuild
UD Oliveirense - InOutBuild+1h 05' 10''
50Gaspar Gonçalves
Miranda - Mortágua
Miranda - Mortágua+1h 05' 22''
51Pierpaolo Ficara
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir+1h 06' 53''
52Pablo Guerrero
Rádio Popular - Boavista
Rádio Popular - Boavista+1h 07' 12''
53Omer Goldshtein
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+1h 09' 01''
54Pedro José Lopes
UD Oliveirense - InOutBuild
UD Oliveirense - InOutBuild+1h 09' 12''
55August Jensen
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+1h 10' 44''
56Gonçalo Leaça
LA Alumínios - LA Sport
LA Alumínios - LA Sport+1h 11' 11''
57Matthias Reutimann
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy+1h 13' 36''
58Alexander Grigorev
Sporting - Tavira
Sporting - Tavira+1h 17' 11''
59Zakkari Dempster
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+1h 21' 12''
60João Barbosa
Vito - Feirense - PNB
Vito - Feirense - PNB+1h 21' 45''
61Daniel Mestre
W52 - FC Porto
W52 - FC Porto+1h 22' 43''
62Gotzon Martín
Equipo Euskadi
Equipo Euskadi+1h 23' 05''
63David De La Fuente
Aviludo - Louletano
Aviludo - Louletano+1h 25' 09''
64Björn Thurau
Vito - Feirense - PNB
Vito - Feirense - PNB+1h 26' 58''
65Samuel Caldeira
W52 - FC Porto
W52 - FC Porto+1h 29' 03''
66Clément Russo
Team Arkéa - Samsic
Team Arkéa - Samsic+1h 30' 37''
67Freddy Ovett
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy+1h 32' 23''
68Nikolay Mihaylov
Efapel
Efapel+1h 33' 33''
69Cyrille Thièry
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy+1h 33' 59''
70Hugo Nunes
Rádio Popular - Boavista
Rádio Popular - Boavista+1h 34' 01''
71Gian Friesecke
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy+1h 35' 24''
72Thibault Guernalec
Team Arkéa - Samsic
Team Arkéa - Samsic+1h 37' 25''
73Fabian Paumann
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy+1h 43' 37''
74Nuno Meireles
Aviludo - Louletano
Aviludo - Louletano+1h 43' 41''
75António Barbio
LA Alumínios - LA Sport
LA Alumínios - LA Sport+1h 45' 20''
76João Matias
Vito - Feirense - PNB
Vito - Feirense - PNB+1h 48' 03''
77Fabricio Ferrari
Efapel
Efapel+1h 49' 31''
78Antonio Soto
Equipo Euskadi
Equipo Euskadi+1h 53' 35''
79José Mendes
Sporting - Tavira
Sporting - Tavira+1h 53' 53''
80Mikel Aristi
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias+1h 56' 19''
81Héctor Sáez
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias+1h 56' 47''
82Timon Rüegg
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy+2h 00' 03''
83Nelson Soto
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+2h 06' 14''
84Clint Hendricks
ProTouch
ProTouch+2h 06' 30''
85Óscar Pelegrí
Vito - Feirense - PNB
Vito - Feirense - PNB+2h 07' 47''
86Viesturs Lukševics
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir+2h 07' 51''
87Matteo Malucelli
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+2h 12' 21''
88Cristián Mota
Miranda - Mortágua
Miranda - Mortágua+2h 17' 20''
89Fábio Oliveira
LA Alumínios - LA Sport
LA Alumínios - LA Sport+2h 17' 28''
90David Ribeiro
LA Alumínios - LA Sport
LA Alumínios - LA Sport+2h 18' 33''
91Davide Appollonio
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir+2h 19' 37''
92Diogo Sardinha
BAI - Sicasal - Petro de Luanda
BAI - Sicasal - Petro de Luanda+2h 20' 59''
93Raphael Krähemann
Swiss Racing Academy
Swiss Racing Academy+2h 22' 36''
94Marvin Scheulen
LA Alumínios - LA Sport
LA Alumínios - LA Sport+2h 23' 14''
95Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias+2h 24' 51''
96Dário António
BAI - Sicasal - Petro de Luanda
BAI - Sicasal - Petro de Luanda+2h 31' 58''
97Bram Welten
Team Arkéa - Samsic
Team Arkéa - Samsic+2h 36' 03''
98Peio Goikoetxea
Equipo Euskadi
Equipo Euskadi+2h 36' 24''
99Raúl Rico
Vito - Feirense - PNB
Vito - Feirense - PNB+2h 57' 32''
100Leangel Linarez
Miranda - Mortágua
Miranda - Mortágua+2h 57' 33''
101Wéimar Roldán
Medellín
Medellín+2h 59' 54''
102Jesús Nanclares
Miranda - Mortágua
Miranda - Mortágua+3h 03' 56''
103James Fourie
ProTouch
ProTouch+3h 21' 04''