Ronde van Madrid

Klassementen

 RennersTeamsTijd
1Óscar Sevilla
Team Medellín
Team Medellín9h 09' 20''
2Raúl Alarcón
W52 - FC Porto
W52 - FC Porto+0''
3Fabricio Ferrari
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+7''
4Dmitriy Strakhov
Lokosphinx
Lokosphinx+7''
5Garikoitz Bravo
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias+7''
6Richard Carapaz
MOVISTAR
MOVISTAR+7''
7Aldemar Reyes
Manzana Postobón Team
Manzana Postobón Team+7''
8Hernán Aguirre
Manzana Postobón Team
Manzana Postobón Team+7''
9Sergio Pardilla
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+7''
10Carlos Barbero
MOVISTAR
MOVISTAR+2' 33''
11Sergio Higuita
Manzana Postobón Team
Manzana Postobón Team+2' 40''
12Fernando Grijalba
Kuwait
Kuwait+2' 40''
13Juan Felipe Osorio
Manzana Postobón Team
Manzana Postobón Team+2' 40''
14Alexander Vdovin
Lokosphinx
Lokosphinx+2' 40''
15Jasha Sütterlin
MOVISTAR
MOVISTAR+2' 40''
16Awet Andemeskel
Kuwait
Kuwait+2' 40''
17Ibai Salas
Burgos - BH
Burgos - BH+2' 40''
18Bernardo Suaza
Manzana Postobón Team
Manzana Postobón Team+2' 40''
19Xuban Errazkin
Rádio Popular - Boavista
Rádio Popular - Boavista+2' 40''
20Eduard Prades
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+2' 40''
21Aritz Bagües
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias+2' 40''
22Diego Rubio
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+2' 40''
23José Manuel Gutiérrez
Kuwait
Kuwait+2' 40''
24Jhojan García
Manzana Postobón Team
Manzana Postobón Team+2' 40''
25Jorge Cubero
Burgos - BH
Burgos - BH+2' 40''
26Carlos Jiménez
Bolivia te Espera
Bolivia te Espera+2' 40''
27Róbigzon Oyola
Team Medellín
Team Medellín+2' 40''
28Daniel Freitas
W52 - FC Porto
W52 - FC Porto+2' 40''
29David Rodrigues
Rádio Popular - Boavista
Rádio Popular - Boavista+2' 40''
30Dmitry Sokolov
Lokosphinx
Lokosphinx+2' 40''
31César Paredes
Team Medellín
Team Medellín+2' 40''
32Rafael Reis
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+2' 40''
33Pablo Torres
Burgos - BH
Burgos - BH+2' 40''
34Óscar Rodríguez
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias+2' 40''
35Amaro Antunes
W52 - FC Porto
W52 - FC Porto+2' 40''
36Pablo Guerrero
Rádio Popular - Boavista
Rádio Popular - Boavista+2' 40''
37Grégory Brenes
Inteja - IMCA - Ridea DCT
Inteja - IMCA - Ridea DCT+2' 40''
38Julen Irizar
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias+2' 40''
39Jahir Pérez
Team Sapura Cycling
Team Sapura Cycling+2' 40''
40Davide Rebellin
Kuwait
Kuwait+2' 40''
41Daniel Moreno
MOVISTAR
MOVISTAR+2' 40''
42Igor Merino
Burgos - BH
Burgos - BH+2' 40''
43David Arroyo
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+2' 40''
44Víctor Etxebarría
Rádio Popular - Boavista
Rádio Popular - Boavista+2' 40''
45Yecid Sierra
Manzana Postobón Team
Manzana Postobón Team+2' 40''
46Dáyer Quintana
MOVISTAR
MOVISTAR+2' 56''
47Brayan Ramírez
Team Medellín
Team Medellín+2' 56''
48Walter Vargas
Team Medellín
Team Medellín+3' 10''
49Domingos Gonçalves
Rádio Popular - Boavista
Rádio Popular - Boavista+3' 13''
50Antonio Pedrero
MOVISTAR
MOVISTAR+3' 17''
51Daniel Sánchez
Rádio Popular - Boavista
Rádio Popular - Boavista+3' 19''
52Mikel Bizkarra
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias+3' 19''
53Juan José Lobato
Spanje
Spanje+3' 28''
54Egor Silin
Rádio Popular - Boavista
Rádio Popular - Boavista+3' 42''
55Gilber Zurita
Bolivia te Espera
Bolivia te Espera+4' 36''
56Ricardo Vilela
Manzana Postobón Team
Manzana Postobón Team+4' 45''
57Héctor Carretero
MOVISTAR
MOVISTAR+5' 21''
58Sergey Shilov
Lokosphinx
Lokosphinx+6' 00''
59Alejandro Regueiro
Spanje
Spanje+7' 11''
60Marvin Angarita
Bolivia te Espera
Bolivia te Espera+9' 46''
61Rafael Márquez
Inteja - IMCA - Ridea DCT
Inteja - IMCA - Ridea DCT+9' 46''
62Beñat Txoperena
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias+9' 59''
63Wéimar Roldán
Team Medellín
Team Medellín+10' 16''
64Samuel Caldeira
W52 - FC Porto
W52 - FC Porto+10' 21''
65Andreas Keuser
Kuwait
Kuwait+10' 21''
66Rui Vinhas
W52 - FC Porto
W52 - FC Porto+10' 25''
67Cristhian Montoya
Team Medellín
Team Medellín+10' 25''
68Jonathan Lastra
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+10' 37''
69Gabriel Pons
Spanje
Spanje+12' 04''
70Albert Torres
Inteja - IMCA - Ridea DCT
Inteja - IMCA - Ridea DCT+12' 21''
71Jason Christie
Team Sapura Cycling
Team Sapura Cycling+12' 21''
72Daniel López
Burgos - BH
Burgos - BH+12' 21''
73Urko Berrade
Spanje
Spanje+12' 21''
74Julian Barrientos
Bolivia te Espera
Bolivia te Espera+12' 34''
75Víctor Niño
Team Sapura Cycling
Team Sapura Cycling+12' 37''
76Bernardo Ayuso
Inteja - IMCA - Ridea DCT
Inteja - IMCA - Ridea DCT+13' 00''
77Javier Valero
Java - Partizan
Java - Partizan+13' 00''
78Marcos Jurado
Burgos - BH
Burgos - BH+13' 25''
79Óscar Sánchez
Java - Partizan
Java - Partizan+13' 30''
80Aitor González
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias+14' 56''
81Nuno Bico
MOVISTAR
MOVISTAR+15' 08''
82Carlos Lorente
Java - Partizan
Java - Partizan+16' 04''
83Dylan Page
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA+16' 44''
84Nuno Meireles
Bolivia te Espera
Bolivia te Espera+17' 05''
85Bernat Font
Spanje
Spanje+17' 08''
86Eusebio Pascual
Spanje
Spanje+17' 31''
87Sergio Vega
Spanje
Spanje+18' 37''
88Mamyr Stash
Lokosphinx
Lokosphinx+21' 53''
89Artem Samolenkov
Lokosphinx
Lokosphinx+21' 53''
90Axel Costa
Kuwait
Kuwait+21' 53''
91Eloy Teruel
Team Sapura Cycling
Team Sapura Cycling+21' 53''
92Zawawi Azman
Team Sapura Cycling
Team Sapura Cycling+21' 53''
93Txomin Juaristi
Spanje
Spanje+22' 27''
94Julio Alberto Amores
Inteja - IMCA - Ridea DCT
Inteja - IMCA - Ridea DCT+22' 32''
95Juan Esteban Arango
Team Medellín
Team Medellín+22' 37''
96Tiago Ferreira
W52 - FC Porto
W52 - FC Porto+22' 38''
97Álvaro Robredo
Burgos - BH
Burgos - BH+25' 26''
98Juan Ignacio Pérez
W52 - FC Porto
W52 - FC Porto+26' 40''
99Iván Martínez
Bolivia te Espera
Bolivia te Espera+27' 03''
100Sergey Vdovin
Lokosphinx
Lokosphinx+27' 39''