Wielrennen

Eurosport Koerskalender 2020 | Wanneer is welke wedstrijd?

Deel dit via
Kopiëren
Deel dit artikel

Peloton Cycling | Strade Bianche

Foto: Getty Images

DoorEurosport
06/02/2020 om 13:33 | Bijgewerkt 10/03/2020 om 10:53

Na de lange wintermaanden draait het wielersezioen weer op volle toeren! Check de onderstaande wielerkalender om niks te missen van het seizoen!

Februari

  • Zaterdag 01/02 | Cadel Evans Ocean Road Race - Elite Women's Race
  • Zondag 02/02 | Cadel Evans Ocean Road Race
  • Zondag 02/02 | GP La Marseillaise
  • Woensdag 05/02 - Zondag 09/02 | Ronde van Valencia
  • Woensdag 05/02 - Donderdag 06/02 | Herald Sun Tour Women
  • Woensdag 05/02 - Zondag 09/02 | Herald Sun Tour
  • Vrijdag 07/02 - Vrijdag 14/02 | Tour of Langkawi
  • Woensdag 19/02 - Zondag 23/02 | Ronde van Andalusië (Ruta del Sol)
  • Woensdag 19/02 - Zondag 23/02 | Volta ao Algarve
  • Zondag 23/02 - Zaterdag 29/02 | UAE Tour
  • Zaterdag 29/02 | Omloop het Nieuwsblad
  • Zaterdag 29/02 | Faun-Ardèche Classic
  • Zaterdag 29/02 | Omloop het Nieuwsblad Vrouwen Elite
  • Zaterdag 29/02 | Ster van Zwolle
Wielrennen

KoK S02E19 | Top-5 meest gewilde contractloze renners

EEN UUR GELEDEN

Maart

  • Zondag 01/03 | Kuurne - Brussel - Kuurne
  • Zondag 01/03 | Omloop het Hageland Vrouwen Elite
  • Zondag 01/03 | Drome Classic
  • Zondag 01/03 - Donderdag 05/03 | Tour of Taiwan
  • Dinsdag 03/03 | Le Samyn
  • Dinsdag 03/03 | Le Samyn Des Dames
  • Zaterdag 07/03 | Stade Bianche (Uitgesteld)
  • Zaterdag 07/03 | Stade Bianche Vrouwen Elite (Uitgesteld)
  • Zondag 08/03 - Zondag 15/03 | Parijs - Nice (Eurosport 1/Eurosport Player)
  • Zondag 08/03 | GP Monseré
  • Woensdag 11/03 - Dinsdag 17/03 | Tirreno - Adriatico (Uitgesteld)
  • Woensdag 18/03 | Nokere Koerse (Eurosport 1 + Eurosport Player)
  • Woensdag 18/03 | Nokere Koerse Vrouwen Elite
  • Donderdag 19/03 | GP Denain (Eurosport 1 + Eurosport Player)
  • Vrijdag 20/03 | Handzame Classic (Eurosport Player)
  • Zaterdag 21/03 | Milaan - Sanremo (Uitgesteld)
  • Zondag 22/03 | Trofeo Alfredo Binda Vrouwen Elite
  • Maandag 23/03 - Zondag 29/03 | Ronde van Catalonië (Eurosport 1 + Eurosport Player)
  • Woensdag 25/03 | Driedaagse Brugge-De Panne (Eurosport Player)
  • Donderdag 26/03 | Driedaagse Brugge-De Panne Vrouwen Elite
  • Vrijdag 27/03 | E3 BinckBank Classic (Eurosport Player)
  • Zondag 29/03 | Gent - Wevelgem (Eurosport 1 + Eurosport Player)
  • Zondag 29/03 | Gent - Wevelgem Vrouwen Elite (Eurosport Player)
  • Zondag 29/03 | Cholet Pays de Loire

April

  • Woensdag 01/04 | Dwars door Vlaanderen (Eurosport 1 + Eurosport Player)
  • Woensdag 01/04 | Dwars door Vlaanderen Vrouwen Elite
  • Woensdag 01/04 - Zaterdag 04/04 | Giro di Sicilia (Uitgesteld)
  • Vrijdag 03/04 | Route Adélie de Vitré
  • Zaterdag 04/04 | GP Miguel Indurain (Eurosport 1 + Eurosport Player)
  • Zaterdag 04/04 | Volta Limburg Classic
  • Zondag 05/04 | Ronde van Vlaanderen (Eurosport 1 + Eurosport Player)
  • Zondag 05/04 | Ronde van Vlaanderen Vrouwen Elite
  • Maandag 06/04 - Zaterdag 11/04 | Ronde van het Baskenland (Eurosport 1 + Eurosport Player)
  • Dinsdag 07/04 - Vrijdag 10/04 | Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire
  • Woensdag 08/04 | Scheldeprijs (Eurosport Player)
  • Zondag 12/04 | Parijs - Roubaix (Eurosport 1 + Eurosport Player)
  • Zondag 12/04 | Ronde van Turkije (Eurosport 1 + Eurosport Player)
  • Dinsdag 14/04 | Paris-Camembert
  • Woensdag 15/04 | Brabantse Pijl (Eurosport 1 + Eurosport Player)
  • Zaterdag 18/04 | Tour du Finistère
  • Zondag 19/04 | Amstel Gold Race (Eurosport 1 + Eurosport Player)
  • Zondag 19/04 | Amstel Gold Race Vrouwen Elite
  • Zondag 19/04 | Tro-Bro Léon
  • Maandag 20/04 - Vrijdag 24/04 | Tour of the Alps
  • Woensdag 22/04 | Waalse Pijl (Eurosport 1 + Eurosport Player)
  • Woensdag 22/04 | Waalse Pijl Vrouwen Elite
  • Zondag 26/04 | Luik - Bastenaken - Luik (Eurosport 1 + Eurosport Player)
  • Zondag 26/04 | Luik - Bastenaken - Luik Vrouwen Elite
  • Dinsdag 28/04 - Zondag 03/05 | Ronde van Romandië
  • Donderdag 30/04 - Zondag 03/05 | Tour of Yorkshire

Mei

  • Vrijdag 01/05 | Eschborn - Frankfurt
  • Vrijdag 01/05 - Zaterdag 02/05 | Tour of Yorkshire Vrouwen Elite
  • Zaterdag 02/05 | Ronde van Overijssel
  • Dinsdag 05/05 - Zondag 10/05 | 4 Daagse van Duinkerken
  • Zaterdag 09/05 - Zondag 31/05 | Giro d'Italia
  • Zondag 10/05 - Zaterdag 16/05 | Tour of California
  • Woensdag 13/05 - Zondag 17/05 | Ronde van Hongarije
  • Donderdag 14/05 - Zaterdag 16/05 | Tour of California Vrouwen Elite
  • Vrijdag 15/05 - Zondag 17/05 | Vuelta Aragon
  • Vrijdag 15/05 | Le Classique Morbihan
  • Zaterdag 16/05 | Grand Prix de Plumelec
  • Donderdag 21/05 | Circuit de Wallonie
  • Dodnerdag 21/05 - Zaterdag 23/05 | Tour de l'Ain
  • Zondag 24/05 | GP Marcel Kint
  • Zondag 31/05 - Zondag 07/06 | Critérium du Dauphiné

Juni

  • Zondag 07/06 - Zondag 14/06 | Ronde van Zwitserland
  • Maandag 08/06 | Mont Ventoux Dénivelé Challenge
  • Maandag 08/06 - Zaterdag 13/06 | OVO Energy Women's Tour of Britain
  • Woensdag 10/06 - Zaterdag 13/06 | Tour of Belgium
  • Donderdag 11/06 - Zondag 14/06 | La Route d'Occitanie
  • Vrijdag 12/06 - Zondag 14/06 | Profronde van Noord-Holland
  • Woensdag 17/06 | Dwars door Hageland
  • Zondag 21/06 | Halle-Ingooigem
  • Zondag 21/06 | Frans Kampioenschap
  • Woensdag 24/06 | Tour of Slovenia
  • Vrijdag 26/06 - Zondag 05/07 | Giro Rosa (V)
  • Zaterdag 27/06 - Zondag 19/07 | Tour de France
  • Zondag 28/06 | Italiaans Kampioenschap
  • Zondag 28/06 | Spaans Kampioenschap
  • Zondag 28/06 | Midden-Brabant Poort Omloop

Juli

  • Woensdag 01/07 | Topcompetitie Klimtijdrit Vaals
  • Zondag 05/07 - Zaterdag 11/07 | Ronde van Polen
  • Maandag 06/07 | Ronde van Limburg
  • Zaterdag 18/07 - Woensdag 22/07 | Tour de Wallonie
  • Zondag 19/07 | La Course (V)
  • Zaterdag 25/07 | Clasica San Sebastian

Olympische Spelen

  • Zaterdag 25/07 | Wegrace Mannen
  • Zondag 26/07 | Wegrace Vrouwen
  • Woensdag 29/07 | Tijdrit Vrouwen
  • Woensdag 29/07 | Tijdrit Mannen

Augustus

  • Maandag 03/08 | Tour of Utah
  • Vrijdag 07/08 - Zondag 16/08 | Tour de l'Avenir
  • Zaterdag 08/08 | Vargarda TTT (V)
  • Zondag 09/08 | Vargarda Road Race (V)
  • Woensdag 12/08 - Zondag 16/08 | Tour of Denmark
  • Donderdag 13/08 - Zondag 16/08 | Ladies Tour of Norway
  • Vrijdag 14/08 | Great War Remembrance Race
  • Vrijdag 14/08 - Zondag 06/09 | Vuelta a Espana
  • Zaterdag 15/08 | PrudentialRide Londen Classique (V)
  • Zondag 16/08 | La Poly Normande
  • Zondag 16/08 | Ride Londen-Surrrey Classic
  • Zondag 16/08 | EuroEyes Cyclassics Hamburg
  • Zaterdag 22/08 | GP de Plouay Vrouwen Elite
  • Zaterdag 22/08 | GP de Plouay
  • Zondag 23/08 | Bretagne Classic Ouest France
  • Zondag 23/08 | Schaal Sels
  • Zondag 23/08 | Ronde van de Achterhoek
  • Dinsdag 25/08 - Zondag 30/08 | Boels Ladies Tour
  • Donderdag 27/08 - Zondag 30/08 | Ladies Colorado Classic
  • Zaterdag 29/08 - Zondag 30/08 | Tour of Almaty
  • Maandag 31/08 - Zondag 06/09 | BinckBank Tour

September

  • Zaterdag 05/09 | Coppa Agostoni
  • Zaterdag 05/09 - Zondag 06/09 | Madrid Challenge (V)
  • Zondag 06/09 | Tour du Doubs
  • Zondag 06/09 - Zondag 13/09 | OVO Energy Tour of Britain
  • Zondag 06/09 | Omloop van Valenswaard
  • Woensdag 09/09 - Zondag 13/09 | Europees Kampioenschap
  • Woensdag 09/09 | Giro della Toscana
  • Donderdag 10/09 | Coppa Sabatini
  • Vrijdag 11/09 | GP de Québec
  • Zaterdag 12/09 | Eurometropole Tour
  • Zondag 13/09 | GP Montréal
  • Zondag 13/09 | GP de Fourmies
  • Zondag 13/09 | HLB van Daal Eurode Omloop
  • Dinsdag 15/09 | GP de Wallonië
  • Vrijdag 18/09 | Kampioenschap van Vlaanderen
  • Zaterdag 19/09 | Primus Classic
  • Zaterdag 20/09 | GP d'Iserbergues - Pas de Calais
  • Dinsdag 29/09 - Zondag 04/10 | CRO Race

WK Wielrennen Martigny

  • Zondag 20/09 | Tijdrit Mannen
  • Dinsdag 22/09 | Tijdrit Vrouwen
  • Woensdag 23/09 | Mixed Relay
  • Zaterdag 26/09 | Wegrace Vrouwen
  • Zondag 27/09 | Wegrace Mannen

Oktober

  • Zaterdag 03/10 | Giro dell'Emilia
  • Zondag 04/10 | Tour de l'Eurométropole
  • Zondag 04/10 | La Famenne Ardenne Classic
  • Zondag 04/10 | GP Bruno Beghelli
  • Zondag 04/10 | Tour de Vendée
  • Dinsdag 06/10 | Tre Valli Varesine
  • Dinsdag 06/10 | Binche - Chimay - Binche
  • Woensdag 07/10 | Milano - Torino
  • Donderdag 08/10 | Paris - Bourges
  • Donderdag 08/10 | Gran Piemonte
  • Zaterdag 10/10 | Ronde van Lombardije
  • Zaterdag 10/10 | Tacx Pro Classic
  • Zondag 11/10 | Paris - Tours
  • Zondag 11/10 | Memorial Rik van Steenbergen
Wielrennen

KoK S02E19 | Top-5 meest gewilde contractloze renners

2 UUR GELEDEN
Wielrennen

Kroonieken | Hoe de eerste Britse touretappewinnaar in 1959 het hele peloton wegblies

GISTEREN OM 08:43
Gerelateerde onderwerpen
Wielrennen
Deel dit via
Kopiëren
Deel dit artikel

Laatste nieuws

Wielrennen

KoK S02E19 | Top-5 meest gewilde contractloze renners

EEN UUR GELEDEN

Nieuwste video's

Wielrennen

KoK S02E19 | Top-5 meest gewilde contractloze renners

01:09:23

Meest populair

MotoGP

The In Lap - S01E10 | Ducati in de MotoGP: smaakmaker met succes

31/05/2020 OM 12:21