Europese Kampioenschappen Kortebaan

Kalender

Women
100m rugslag - Series
Mie Nielsen
12-12
200m wisselslag individueel - Series
Katinka Hosszú
12-12
200m vlinderslag - Series
Katinka Hosszú
12-12
50m schoolslag - Series
Yuliya Efimova
12-12
100m vrije slag - Series
Sarah Sjöström
12-12
4 x 50m vrije slag estafette - Series
Zweden
12-12
200m vlinderslag - Finale
Mireia Belmonte
12-12
200m wisselslag individueel - Finale
Katinka Hosszú
12-12
100m rugslag - Halve finale
Mie Nielsen
12-12
50m schoolslag - Finale
Yuliya Efimova
12-12
50m schoolslag - Halve finale
Yuliya Efimova
12-12
100m vrije slag - Halve finale
Francesca Halsall
12-12
4 x 50m vrije slag estafette - Finale
Denemarken
12-12
800m vrije slag - Finale
Mireia Belmonte
13-12
100m wisselslag - Series
Katinka Hosszú
13-12
200m schoolslag - Series
Yuliya Efimova
13-12
50m vlinderslag - Series
Sarah Sjöström
13-12
100m wisselslag - Halve finale
Katinka Hosszú
13-12
100m rugslag - Finale
Mie Nielsen
13-12
200m schoolslag - Finale
Yuliya Efimova
13-12
50m vlinderslag - Finale
Sarah Sjöström
13-12
100m vrije slag - Finale
Ranomi Kromowidjojo
13-12
50m vlinderslag - Halve finale
Jeanette Ottesen
13-12
400m vrije slag - Series
Mireia Belmonte
14-12
50m rugslag - Series
Mie Nielsen
14-12
100m vlinderslag - Series
Katinka Hosszú
14-12
100m schoolslag - Series
Yuliya Efimova
14-12
100m wisselslag - Finale
Ruta Meilutyte
14-12
100m schoolslag - Halve finale
Yuliya Efimova
14-12
50m rugslag - Halve finale
Simona Kubová
14-12
50m rugslag - Finale
Simona Kubová
14-12
100m vlinderslag - Halve finale
Sarah Sjöström
14-12
400m vrije slag - Finale
Mireia Belmonte
14-12
200m rugslag - Series
Daryna Zevina
15-12
400m wisselslag individueel - Series
Mireia Belmonte
15-12
4 x 50m wisselslag estafette - Series
Denemarken
15-12
50m vrije slag - Series
Ranomi Kromowidjojo
15-12
200m vrije slag - Series
Evelyn Verrasztó
15-12
4 x 50m wisselslag estafette - Finale
Rusland
15-12
50m vrije slag - Finale
Ranomi Kromowidjojo
15-12
200m vrije slag - Finale
Federica Pellegrini
15-12
200m rugslag - Finale
Daryna Zevina
15-12
400m wisselslag individueel - Finale
Mireia Belmonte
15-12
50m vrije slag - Halve finale
Ranomi Kromowidjojo
15-12
100m vlinderslag - Finale
Sarah Sjöström
15-12
100m schoolslag - Finale
Ruta Meilutyte
15-12
200m vrije slag - Halve finale
15-12