Europese Kampioenschappen Kortebaan

Kalender

Women
50m schoolslag - Series
Ida Hulkko
13-12
400m wisselslag individueel - Series
Katinka Hosszú
13-12
100m rugslag - Series
Katinka Hosszú
13-12
800m vrije slag - Series
Sarah Köhler
13-12
50m schoolslag - Halve finale
Ruta Meilutyte
13-12
400m wisselslag individueel - Finale
Katinka Hosszú
13-12
100m rugslag - Halve finale
Kira Toussaint
13-12
50m schoolslag - Finale
Ruta Meilutyte
13-12
50m vlinderslag - Series
Ranomi Kromowidjojo
14-12
100m vrije slag - Series
Charlotte Bonnet
14-12
100m wisselslag - Series
Katinka Hosszú
14-12
50m vlinderslag - Halve finale
Ranomi Kromowidjojo
14-12
100m vrije slag - Halve finale
Charlotte Bonnet
14-12
100m rugslag - Finale
Katinka Hosszú
14-12
100m wisselslag - Halve finale
Katinka Hosszú
14-12
800m vrije slag - Finale
Sarah Köhler
14-12
50m vlinderslag - Finale
Ranomi Kromowidjojo
14-12
100m schoolslag - Series
Jenna Laukkanen
15-12
200m rugslag - Series
Daryna Zevina
15-12
200m vlinderslag - Series
Franziska Hentke
15-12
4 x 50m vrije slag estafette - Series
Nederland
15-12
100m vrije slag - Finale
Ranomi Kromowidjojo
15-12
200m rugslag - Finale
Katinka Hosszú
15-12
200m vlinderslag - Finale
Franziska Hentke
15-12
100m schoolslag - Halve finale
Jenna Laukkanen
15-12
100m wisselslag - Finale
Katinka Hosszú
15-12
4 x 50m vrije slag estafette - Finale
Nederland
15-12
50m rugslag - Series
Katinka Hosszú
16-12
200m vrije slag - Series
Femke Heemskerk
16-12
100m vlinderslag - Series
Sarah Sjöström
16-12
200m wisselslag individueel - Series
Katinka Hosszú
16-12
50m rugslag - Halve finale
Katinka Hosszú
16-12
100m schoolslag - Finale
Ruta Meilutyte
16-12
200m wisselslag individueel - Finale
Katinka Hosszú
16-12
200m vrije slag - Finale
Charlotte Bonnet
16-12
100m vlinderslag - Halve finale
Sarah Sjöström
16-12
50m rugslag - Finale
Katinka Hosszú
16-12
50m vrije slag - Series
Sarah Sjöström
17-12
200m schoolslag - Series
Vitalina Simonova
17-12
400m vrije slag - Series
Sarah Köhler
17-12
4 x 50m wisselslag estafette - Series
Rusland
17-12
50m vrije slag - Halve finale
Sarah Sjöström
17-12
200m schoolslag - Finale
Jessica Vall
17-12
100m vlinderslag - Finale
Sarah Sjöström
17-12
400m vrije slag - Finale
Boglárka Kapás
17-12
50m vrije slag - Finale
Sarah Sjöström
17-12
4 x 50m wisselslag estafette - Finale
Zweden
17-12