Europese Kampioenschappen Kortebaan

Kalender

Women
50m schoolslag - Series
Martina Carraro
04-12
400m wisselslag individueel - Series
Katinka Hosszú
04-12
100m rugslag - Series
Kira Toussaint
04-12
800m vrije slag - Series
Simona Quadarella
04-12
50m schoolslag - Halve finale
Benedetta Pilato
04-12
400m wisselslag individueel - Finale
Katinka Hosszú
04-12
100m rugslag - Halve finale
Kira Toussaint
04-12
50m schoolslag - Finale
Benedetta Pilato
04-12
50m vlinderslag - Series
Mélanie Henique
05-12
100m vrije slag - Series
Freya Anderson
05-12
100m wisselslag - Series
Mariya Kameneva
05-12
50m vlinderslag - Halve finale
Mélanie Henique
05-12
100m vrije slag - Halve finale
Freya Anderson
05-12
100m rugslag - Finale
Kira Toussaint
05-12
100m wisselslag - Halve finale
Katinka Hosszú
05-12
800m vrije slag - Finale
Simona Quadarella
05-12
50m vlinderslag - Finale
Mélanie Henique
05-12
100m schoolslag - Series
Martina Carraro
06-12
200m vlinderslag - Series
Zsuzsanna Jakabos
06-12
200m rugslag - Series
Margherita Panziera
06-12
4 x 50m vrije slag estafette - Series
Nederland
06-12
100m vrije slag - Finale
Freya Anderson
06-12
200m vlinderslag - Finale
Katinka Hosszú
06-12
200m rugslag - Finale
Margherita Panziera
06-12
100m schoolslag - Halve finale
Mona McSharry
06-12
100m wisselslag - Finale
Katinka Hosszú
06-12
4 x 50m vrije slag estafette - Finale
Frankrijk
06-12
50m rugslag - Series
Béryl Gastaldello
07-12
200m vrije slag - Series
Femke Heemskerk
07-12
100m vlinderslag - Series
Elena Di Liddo
07-12
200m wisselslag individueel - Series
Siobhan-Marie O'Connor
07-12
50m rugslag - Halve finale
Kira Toussaint
07-12
100m schoolslag - Finale
Martina Carraro
07-12
200m wisselslag individueel - Finale
Katinka Hosszú
07-12
200m vrije slag - Finale
Freya Anderson
07-12
100m vlinderslag - Halve finale
Elena Di Liddo
07-12
50m rugslag - Finale
Kira Toussaint
07-12
50m vrije slag - Series
Mariya Kameneva
08-12
200m schoolslag - Series
Maria Temnikova
08-12
400m vrije slag - Series
Anastasia Kirpichnikova
08-12
4 x 50m wisselslag estafette - Series
Rusland
08-12
50m vrije slag - Halve finale
Mariya Kameneva
08-12
200m schoolslag - Finale
Maria Temnikova
08-12
100m vlinderslag - Finale
Anastasiya Shkurdai
08-12
400m vrije slag - Finale
Simona Quadarella
08-12
50m vrije slag - Finale
Mariya Kameneva
08-12
4 x 50m wisselslag estafette - Finale
Polen
08-12