UCITCL | "Het is prachtig om een thuiswedstrijd te hebben" - Harrie Lavreysen
Gepubliceerd 22/11/2024 om 11:32 GMT+1
Harrie Lavreysen kan niet wachten om voor eigen publiek in actie te komen tijdens de UCI Track Champions League op 29 en 30 november in Apeldoorn. De vijfvoudig olympisch kampioen heeft zich ingezet om het prestigieuze toernooi naar Nederland te halen en is erg blij dat deze opzet is geslaagd.
Saint-Quentin-en-Yvelines : Lavreysen about 2024 season
Video credit: Eurosport
"Het EK in Apeldoorn zorgde voor een geweldige atmosfeer. Daarna heb ik samen met de organisatie mijn best gedaan om de Champions League thuis te brengen. Ik ben er trots op dat dis is gelukt", zegt Lavreysen in een online persmoment in de aanloop naar de start van de UCI Track Champions League zaterdag in Parijs.
"Het is prachtig om we een thuiswedstrijd te hebben. Ik vind het heel mooi om aan het Nederlands publiek te kunnen laten zien hoe mooi deze sport is. Het wordt een geweldig evenement."
/origin-imgresizer.eurosport.com/2023/11/11/3824380-77720528-2560-1440.jpg)
UCI Track Champions League | London
Video credit: Eurosport
Waar kijk je?
Gerelateerde onderwerpen
Advertentie
Advertentie