Home
Olympische Spelen
Watch
Resultaten
Voor jou
Wielrennen
UFC
Snooker
Alle Sporten
Basketbal
BKT EuroCup
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Inloggen
Home
Watch
Resultaten
Voor jou
Populaire Sporten
Wielrennen
Wielrennen Home
Videos
Kalender & uitslagen
Kalender
Baanwielrennen
Veldrijden
Mountainbike
Gravel
Alle competities
UFC
UFC Home
Kalender
Videos
UFC Rankings
Cage Warriors
Kickboksen
Alle MMA
Snooker
Snooker Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschap
Alle Kampioenschappen
Tennis
Tennis Home
Video
Kalender & uitslagen
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Rankings
Alle competities
Voetbal
Voetbal Home
Kalender & uitslagen
Eredivisie
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League
EK-kwalificatie
Premier League
Bundesliga
LaLiga EA Sports
Alle competities
Zeilen
Zeilen Home
The Ocean Race
Olympische Spelen
Olympische Spelen Home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Alle Sporten
Toon alles
Alpineskiën
Alpineskiën Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
World Championship
Atletiek
Atletiek Home
Kalender & uitslagen
Diamond League
Wereldkampioenschappen
Wereldindoorkampioenschappen
Alle competities
Baanwielrennen
Baanwielrennen Home
UCI Track Champions League
Basketbal
Basketbal Home
Kalender & uitslagen
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Alle competities
Biatlon
Biatlon Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
Wereldkampioenschappen
Darts
Darts Home
Kalender & uitslagen
Formula E
Formula E Home
Kalender
Standen
Fanboost
Formule 1
Formule 1 Home
Kalender
Klassementen
Freestyle Skiën
Freestyle Skiën Home
Kalender & uitslagen
Golf
Golf Home
Kalender & uitslagen
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle competities
Judo
Judo Home
Kalender & uitslagen
Langlaufen
Langlaufen Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
World Championship
MotoGP
MotoGP Home
Kalender
Klassementen
Motorcross
Motorcross Home
Kalender & uitslagen
Motorsports
Motorsports Home
Kalender & uitslagen
Formule 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
Alle Sporten
Mountainbike
Noordse Combinatie
Noordse Combinatie Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Olympische Spelen
Olympische Spelen Home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paardensport
Paardensport Home
Kalender & uitslagen
Paralympics
Schansspringen
Schansspringen Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Eindstanden Vrouwen
Snooker
Snooker Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschap
Alle Kampioenschappen
Snowboarden
Snowboarden Home
Kalender & uitslagen
Squash
Squash Home
Kalender & uitslagen
Superbike
Superbike Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Tennis
Tennis Home
Video
Kalender & uitslagen
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Rankings
Alle competities
UFC
UFC Home
Kalender
Videos
UFC Rankings
Cage Warriors
Kickboksen
Alle MMA
Veldrijden
Veldrijden Home
Videos
Kalender & uitslagen
Voetbal
Voetbal Home
Kalender & uitslagen
Eredivisie
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League
EK-kwalificatie
Premier League
Bundesliga
LaLiga EA Sports
Alle competities
Volleybal
Volleybal Home
Kalender & uitslagen
CEV Champions League
World League
Europees Kampioenschap
Alle competities
Wielrennen
Wielrennen Home
Videos
Kalender & uitslagen
Kalender
Baanwielrennen
Veldrijden
Mountainbike
Gravel
Alle competities
Wintersporten
Wintersporten Home
Kalender & uitslagen
Alpineskiën
Biatlon
Langlaufen
Alle Sporten
Zeilen
Zeilen Home
The Ocean Race
Zwemmen
Zwemmen Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschappen
Alle competities
BKT EuroCup gerelateerde wedstrijden
BKT EuroCup / Regulier
Volkswagen Arena / 08.10.2019
Darüssafaka Lassa
Voltooid
72
65
Nanterre
Overzicht
Stats
Stand
Gerelateerde wedstrijden
BKT EuroCup gerelateerde wedstrijden
BKT EuroCup gerelateerde wedstrijden
Zie meer
BKT EuroCup Nu Live 0
Groep C
02/10/2019
Cedevita Olimpija Ljubljana
73
79
Darüssafaka Lassa
Brescia
84
75
UNICS Kazan
Nanterre
85
78
Joventut
08/10/2019
Darüssafaka Lassa
72
65
Nanterre
Joventut
81
68
Brescia
09/10/2019
UNICS Kazan
80
67
Cedevita Olimpija Ljubljana
16/10/2019
Brescia
78
71
Cedevita Olimpija Ljubljana
Nanterre
92
94
UNICS Kazan
Joventut
85
82
Darüssafaka Lassa
23/10/2019
UNICS Kazan
86
74
Joventut
Brescia
35
61
Darüssafaka Lassa
Cedevita Olimpija Ljubljana
87
93
Nanterre
29/10/2019
Nanterre
65
73
Brescia
Joventut
101
81
Cedevita Olimpija Ljubljana
30/10/2019
Darüssafaka Lassa
77
79
UNICS Kazan
06/11/2019
UNICS Kazan
77
63
Brescia
Darüssafaka Lassa
72
76
Cedevita Olimpija Ljubljana
Joventut
79
77
Nanterre
12/11/2019
Nanterre
68
82
Darüssafaka Lassa
13/11/2019
Cedevita Olimpija Ljubljana
81
76
UNICS Kazan
Toon meer