Wisla | Schansspringer Pius Paschke is goed bezig - boekt alweer derde zege van deze winter

Volg Eurosport op Google

Pius Paschke is goed bezig tijdens de start van een nieuwe winter schansspringen. De Duitser was zondag de beste in Wisla en boekt daarmee alweer zijn derde overwinning in korte tijd. Paschke sprong afstanden van 136 en 133,5 meter, goed voor 298,6 punten in totaal en bleef daarmee de concurrentie voor.

Wisla | Schansspringer Pius Paschke is goed bezig - boekt alweer derde zege van deze winter

Video credit: Eurosport

De 34-jarige Paschke is als een goede wijn en wordt steeds beter naarmate de jaren vorderen. Hij won vorig jaar zijn eerste wedstrijd, maar deze winter is het al drie keer raak. Zowel in Lillehammer, Ruka als nu in Wisla vond Paschke zijn naam terug bovenaan de tabel.
Paschke sprong en scoorde dit keer beter dan Jan Hörl en Stefan Kraft. Uiteraard verstevigde hij op die manier zijn positie als koploper in het Wereldbeker-klassement. Met zijn run van succes treedt Paschke in de voetsporen van Martin Schmidt, die als laatste Duitser op de schans zoveel te vieren had.
Met zijn thuiswedstrijd in Klingenthal op komst, wordt er opnieuw veel van Paschke verwacht. En als ook de wedstrijden in Engelberg en Oberstdorf zijn afgerond, wacht alweer de Vierschansentournee. Het is nog erg vroeg, maar voorlopig geldt Paschke als favoriet voor dat welbekende vierkamp.
picture

Lillehammer | Kristoffer Eriksen Sundal wordt van startbalk geduwd bovenaan springschans

Video credit: Eurosport

Waar kijk je?

Alle wintersporten van biatlon tot alpineskiën kijk je natuurlijk ook dit jaar live bij Eurosport en HBO Max.
Meer dan 2 miljoen sportfans gebruiken inmiddels de app!
Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, resultaten en live sport
Download
Deel dit artikel
Advertentie
Advertentie