Experts Henman en McEnroe lovend over dominante Sinner - "Niemand kwam bij hem in de buurt"
Door Maurits ten Kate
Geupdate 27/01/2025 om 12:55 GMT+1
In een vrij eenzijdige finale was het Jannik Sinner die zijn derde Grand Slam wist binnen te slepen. Hij deed dat ten koste van Alexander Zverev, die ook in zijn derde Grand Slam-finale aan het kortste eind trok. Eurosport-experts Tim Henman en John McEnroe zijn lyrisch over het optreden van Sinner tijdens de Australian Open.
Jannik Sinner wint opnieuw de Australian Open - Italiaan in finale te sterk voor Alexander Zverev
Video credit: Eurosport
De Italiaan heeft inmiddels nu de laatste drie Grand Slam-titels op hardcourt gewonnen dankzij overwinningen in Melbourne en New York vorig jaar en nu dus titelprolongatie Down Under.
Sinner versloeg Zverev in minder dan drie uur in straight sets. De Duitse nummer twee van de wereld probeerde van alles, maar telkens had de 23-jarige Sinner een antwoord op de probeersels van zijn opponent.
Dit hakte erin bij de teleurgestelde Zverev, die in zijn speech het boetekleed aantrok. "Bedankt team, het ligt aan mij. Ik ben gewoon niet goed genoeg. Ik hoopte een echte tegenstander te zijn, maar Jannik was te goed. Het was duidelijk. Niemand verdient deze prijs meer dan jij", aldus Zverev.
/origin-imgresizer.eurosport.com/2025/01/26/4090567-82948993-2560-1440.jpg)
ESNL - Uitreiking en speech Zverev
Video credit: Eurosport
Experts staan te kijken van dominantie sinner
De Eurosport-experts waren het volmondig eens met Zverev, zo ook Tim Henman. "Niemand kwam er ook maar enigszins bij hem in de buurt. "Een waardige kampioen, een briljante prestatie. Ik zag in deze finale gewoon geen enkele twijfel bij hem. Op de belangrijke momenten was het Sinner die opstond, de koe bij de horens vatte en het meest agressieve tennis speelde", aldus de Brit.
John McEnroe waarschuwde de rest van de tenniswereld op zijn beurt: hij herinnerde iedereen eraan dat Sinner "nog in ontwikkeling" is en "nog jong" is. Hij noemde de Italiaan de beste ter wereld op hardcourt.
"Sinner is in Zverevs hoofd gekropen", zo ging McEnroe nog even door. "Ik dacht dat hij zou proberen om er een ​​fysieke strijd van te maken en zo Sinner te testen, die dit toernooi al ziek was en last had van krampaanvallen. Dat lukte hem niet, en daarvoor moet je de credits geven aan Sinner. Hij haalde al vrij snel de angel uit de wedstrijd", aldus de Amerikaan.
/origin-imgresizer.eurosport.com/2025/01/26/4090560-82948853-2560-1440.jpg)
Jannik Sinner troost Alexander Zverev - Italiaan wint drie finales, Duitser verliest drie finales
Video credit: Eurosport
WAAR KIJK JE?
Voor de Australian Open, Roland Garros, Wimbledon en de US Open ben je bij ons aan het juiste adres! Tijdens de Grand Slams zie je alle rally’s, alle mooie punten en alle Nederlanders in actie. Kijk live op Eurosport of stream jouw gewenste partij via HBO Max.
Gerelateerde onderwerpen
Gerelateerde wedstrijden
/images.sports.gracenote.com/images/lib/basic/geo/country/flag/large/2210.png)
/images.sports.gracenote.com/images/lib/basic/geo/country/flag/large/2206.png)
6
77
6
3
64
3
Advertentie
Advertentie