Eurosport
Roland Garros | Zverev slacht vermoeide Davidovich Fokina
Door
Gepubliceerd 08/06/2021 om 20:54 GMT+2
Alexander Zverev heeft zich eenvoudig geplaatst voor de halve finale op Roland Garros. De Duitser was is anderhalf uur veel te sterk voor Alejandro Davidovich Fokina: 6-4, 6-1, 6-1.
Roland Garros | Zverev slacht vermoeide Davidovich Fokina
Video credit: Eurosport
Zverev had geen kind aan de jonge Spanjaard, die in de tweede ronde nog in vijf sets te sterk was voor Botic van de Zandschulp. Al snel was te zien dat de pijp leeg was bij Davidovich Fokina, en van die vermoeidheid maakte de Duitser gretig gebruik.
De nummer zes van de plaatsingslijst kan vanavond rustig achterover leunen, want zijn tegenstander in de halve finale komt uit de partij tussen de Griek Stefano Tsitsipas en de Rus Daniil Medvedev Die pot vangt om 21:00 aan op het Court Phillippe Chatrier en is live te volgen op Eurosport 1 of via de Eurosport Player.
Gerelateerde onderwerpen
Advertentie
Advertentie