Nu op Eurosport
Replay
BIATLON - Ruhpolding
World Cup in Ruhpolding (Duitsland)
(31min)
09:00
09:31
ProgrammeringZoeken
wo
23 jan
Vandaag
24 jan
vr
25 jan
za
26 jan
zo
27 jan
ma
28 jan
di
29 jan
wo
30 jan
do
31 jan
vr
01 feb
za
02 feb
No Data Available
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:26min)
03:05wo
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(3h:29min)
05:30wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(21min)
09:00wo
live
TENNIS - -
Grand Slam Tournament
(21min)
09:20wo
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:10min)
09:42wo
live
TENNIS - -
Grand Slam Tournament
(31min)
10:51wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(35min)
11:23wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(46min)
11:58wo
Replay
SNOOKER - Londen
Masters in Londen (Groot-Brittannië)
(1h:10min)
12:44wo
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(32min)
13:54wo
Replay
HOCKEY - -
Pro League
(11min)
14:26wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:06min)
14:36wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:18min)
15:42wo
live
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(2h:01min)
17:00wo
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(51min)
19:01wo
NIEUWS - -
(7min)
19:53wo
WIELRENNEN - Australië
Australië (Australië)
(1h:04min)
20:00wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:20min)
21:03wo
NIEUWS - -
(8min)
22:23wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:57min)
22:32wo
Replay
BIATLON - Ruhpolding
World Cup in Ruhpolding (Duitsland)
(36min)
03:58wo
Replay
BIATLON - Ruhpolding
World Cup in Ruhpolding (Duitsland)
(28min)
04:33wo
Replay
SNOOKER - Londen
Masters in Londen (Groot-Brittannië)
(1h:57min)
05:02wo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Zakopane
World Cup in Zakopane (Polen)
(58min)
06:59wo
Replay
BIATLON - Ruhpolding
World Cup in Ruhpolding (Duitsland)
(30min)
07:56wo
Replay
BIATLON - Ruhpolding
World Cup in Ruhpolding (Duitsland)
(33min)
08:26wo
Replay
Alpineskiën - Wengen
World Cup in Wengen (Zwitserland)
(49min)
09:00wo
Replay
Alpineskiën - Cortina d'Ampezzo
World Cup in Cortina d'Ampezzo (Italië)
(50min)
09:48wo
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(31min)
10:38wo
Replay
SNOOKER - Londen
Masters in Londen (Groot-Brittannië)
(1h:14min)
11:09wo
live
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(2h:42min)
12:23wo
Replay
BIATLON - Ruhpolding
World Cup in Ruhpolding (Duitsland)
(35min)
15:06wo
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(32min)
15:40wo
Replay
SNOOKER - Londen
Masters in Londen (Groot-Brittannië)
(1h:33min)
16:13wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:33min)
17:46wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:22min)
19:19wo
Replay
NIEUWS - -
(7min)
20:41wo
Replay
Alpineskiën - Cortina d'Ampezzo
World Cup in Cortina d'Ampezzo (Italië)
(44min)
20:48wo
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(1h:10min)
21:31wo
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(1h:08min)
22:42wo
Replay
NIEUWS - -
(7min)
23:50wo
Replay
WIELRENNEN - Australië
Australië (Australië)
(1h:03min)
23:56wo
Replay
TENNIS - -
Grand Slam Tournament
(31min)
00:28do
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:00min)
00:59do
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(49min)
03:15do
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:51min)
04:03do
live
TENNIS - -
Grand Slam Tournament
(16min)
05:55do
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:08min)
06:10do
live
TENNIS - -
Grand Slam Tournament
(12min)
08:19do
Replay
TENNIS - Australian Open
Kijk nu
Australian Open in Melbourne (Australië)
(45min)
08:30do
live
TENNIS - -
Grand Slam Tournament
(15min)
09:15do
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:30min)
09:30do
live
TENNIS - -
Grand Slam Tournament
(30min)
12:00do
Replay
Zeilen - -
Spirit of Yachting
(31min)
12:30do
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:19min)
13:02do
live
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(1h:24min)
14:20do
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:56min)
15:45do
live
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(2h:20min)
17:40do
NIEUWS - -
(8min)
20:00do
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(1h:07min)
20:08do
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
21:16do
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(55min)
22:15do
NIEUWS - -
(8min)
23:10do
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(57min)
23:19do
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(58min)
00:59do
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(57min)
01:57do
Replay
BIATLON - Ruhpolding
World Cup in Ruhpolding (Duitsland)
(25min)
02:56do
Replay
BIATLON - Ruhpolding
World Cup in Ruhpolding (Duitsland)
(29min)
03:21do
Replay
SCHANSSPRINGEN - Zakopane
World Cup in Zakopane (Polen)
(1h:07min)
03:49do
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(57min)
04:57do
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(1h:01min)
05:53do
Replay
SNOOKER - Londen
Kijk nu
Masters in Londen (Groot-Brittannië)
(2h:06min)
06:54do
Replay
BIATLON - Ruhpolding
World Cup in Ruhpolding (Duitsland)
(31min)
09:00do
Replay
BIATLON - Ruhpolding
World Cup in Ruhpolding (Duitsland)
(34min)
09:31do
Replay
WIELRENNEN - Australië
Australië (Australië)
(1h:03min)
10:05do
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(32min)
11:09do
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(1h:05min)
11:40do
live
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(3h:00min)
12:45do
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(54min)
15:45do
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(1h:21min)
16:40do
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:27min)
18:00do
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:21min)
19:27do
Replay
NIEUWS - -
(7min)
20:48do
live
WIELRENNEN - Berlijn
Berlijn (Duitsland)
(3h:00min)
20:55do
Replay
NIEUWS - -
(7min)
23:56do
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:15min)
00:15vr
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:29min)
01:31vr
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
03:00vr
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
04:00vr
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(1h:00min)
05:00vr
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:15min)
06:00vr
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
08:15vr
live
TENNIS - -
Grand Slam Tournament
(15min)
09:15vr
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:30min)
09:30vr
live
TENNIS - -
Grand Slam Tournament
(30min)
12:00vr
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:00min)
12:30vr
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(45min)
13:30vr
live
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(1h:30min)
14:15vr
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(45min)
15:45vr
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(30min)
16:30vr
live
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(2h:55min)
17:00vr
NIEUWS - -
(10min)
19:55vr
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(55min)
20:05vr
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(30min)
21:00vr
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:40min)
21:30vr
NIEUWS - -
(10min)
23:10vr
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(55min)
23:20vr
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(32min)
00:03vr
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(56min)
00:35vr
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(1h:29min)
01:30vr
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(1h:00min)
03:00vr
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(1h:00min)
04:00vr
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:00min)
05:00vr
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:00min)
07:00vr
Replay
SCHANSSPRINGEN - Zakopane
World Cup in Zakopane (Polen)
(45min)
09:00vr
live
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:15min)
09:45vr
live
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(2h:00min)
11:00vr
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
13:00vr
live
RODELEN - Winterberg
WK in Winterberg (Duitsland)
(35min)
13:30vr
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(30min)
14:05vr
live
RODELEN - Winterberg
WK in Winterberg (Duitsland)
(25min)
14:35vr
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(30min)
15:00vr
live
RODELEN - Winterberg
WK in Winterberg (Duitsland)
(30min)
15:30vr
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:30min)
16:00vr
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:30min)
17:30vr
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:55min)
19:00vr
Replay
NIEUWS - -
(5min)
20:55vr
live
WIELRENNEN - Berlijn
Berlijn (Duitsland)
(3h:00min)
21:00vr
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(45min)
00:15za
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(30min)
01:00za
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:30min)
01:30za
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:00min)
03:00za
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:00min)
05:00za
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:15min)
07:00za
live
TENNIS - -
Grand Slam Tournament
(15min)
09:15za
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:15min)
09:30za
live
TENNIS - -
Grand Slam Tournament
(15min)
11:45za
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:00min)
12:00za
live
NOORDSE COMBINATIE - Trondheim
World Cup in Trondheim
(30min)
14:00za
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(45min)
14:30za
live
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(1h:00min)
15:15za
live
RODELEN - Winterberg
WK in Winterberg (Duitsland)
(50min)
16:15za
RODELEN - Winterberg
WK in Winterberg (Duitsland)
(25min)
17:05za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:05min)
17:30za
NIEUWS - -
(10min)
18:35za
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(30min)
18:45za
Formule E - Santiago
FIA Championship (Mexico)
(30min)
19:15za
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(15min)
19:45za
live
Formule E - Santiago
FIA Championship (Chili)
(1h:00min)
20:00za
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
21:00za
Replay
TENNIS - -
Grand Slam Tournament
(15min)
22:00za
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(1h:10min)
22:15za
NIEUWS - -
(10min)
23:25za
live
PAARDENRENNEN - -
Pegasus Wereldbeker (Verenigde Staten)
(25min)
23:35za
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:25min)
00:00za
Replay
NIEUWS - -
(5min)
01:25za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(45min)
01:30za
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(45min)
02:15za
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(1h:00min)
03:00za
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(45min)
04:00za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(45min)
04:45za
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(45min)
05:30za
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(1h:00min)
06:15za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(30min)
07:15za
live
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(2h:15min)
07:45za
live
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(1h:30min)
10:00za
live
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(1h:30min)
11:30za
live
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(1h:15min)
13:00za
live
LANGLAUFEN - Ulricehamn
World Cup in Ulricehamn (Zweden)
(45min)
14:15za
live
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(3h:00min)
15:00za
LANGLAUFEN - Ulricehamn
World Cup in Ulricehamn (Zweden)
(30min)
18:00za
live
Freestyle Skiën - Blue Mountain
World Cup in Blue Mountain (Canada)
(1h:00min)
18:30za
live
Freestyle Skiën - Tremblant
World Cup in Tremblant (Canada)
(1h:20min)
19:30za
Replay
NIEUWS - -
(5min)
20:50za
live
WIELRENNEN - Berlijn
Berlijn (Duitsland)
(3h:05min)
20:55za
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
00:00zo
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(1h:00min)
00:30zo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:30min)
01:30zo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:00min)
03:00zo
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:00min)
05:00zo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
07:00zo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:15min)
08:00zo
live
TENNIS - -
Grand Slam Tournament
(15min)
09:15zo
live
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(3h:15min)
09:30zo
live
TENNIS - -
Grand Slam Tournament
(15min)
12:45zo
live
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
13:00zo
live
VELDRIJDEN - Hoogerheide
World Cup
(1h:00min)
13:30zo
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(30min)
14:30zo
live
VELDRIJDEN - Hoogerheide
World Cup
(1h:30min)
15:00zo
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(15min)
16:30zo
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:30min)
16:45zo
Replay
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(45min)
18:15zo
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
19:00zo
LANGLAUFEN - Ulricehamn
World Cup in Ulricehamn (Zweden)
(25min)
19:30zo
NIEUWS - -
(10min)
19:55zo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(55min)
20:05zo
Replay
VELDRIJDEN - Hoogerheide
World Cup
(45min)
21:00zo
Replay
VELDRIJDEN - Hoogerheide
World Cup
(45min)
21:45zo
live
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:25min)
22:30zo
Replay
NIEUWS - -
(10min)
23:55zo
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship (Chili)
(55min)
00:00zo
Replay
NIEUWS - -
(5min)
00:55zo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:00min)
01:00zo
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(1h:00min)
02:00zo
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
03:00zo
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
03:30zo
Replay
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(1h:00min)
04:00zo
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(1h:00min)
05:00zo
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
06:00zo
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
06:30zo
Replay
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(1h:00min)
07:00zo
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(45min)
08:00zo
live
NOORDSE COMBINATIE - Trondheim
World Cup in Trondheim (Noorwegen)
(1h:15min)
08:45zo
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(30min)
10:00zo
live
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(1h:00min)
10:30zo
live
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(1h:30min)
11:30zo
live
RODELEN - Winterberg
WK in Winterberg (Duitsland)
(1h:15min)
13:00zo
live
LANGLAUFEN - Ulricehamn
World Cup in Ulricehamn (Zweden)
(1h:30min)
14:15zo
live
WIELRENNEN - Berlijn
Berlijn (Duitsland)
(2h:00min)
15:45zo
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
17:45zo
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
18:45zo
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
19:45zo
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(55min)
20:45zo
Replay
NIEUWS - -
(5min)
21:40zo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(45min)
21:45zo
Replay
VELDRIJDEN - Hoogerheide
World Cup
(45min)
22:30zo
Replay
VELDRIJDEN - Hoogerheide
World Cup
(45min)
23:15zo
WIELRENNEN - Hong Kong
Hong Kong
(1h:25min)
00:05ma
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:30min)
01:30ma
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:30min)
03:00ma
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:00min)
04:30ma
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:00min)
06:30ma
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
07:30ma
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
08:00ma
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:30min)
08:30ma
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:00min)
10:00ma
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:00min)
12:00ma
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:00min)
13:00ma
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:30min)
14:00ma
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:00min)
15:30ma
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(45min)
17:30ma
Replay
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(35min)
18:15ma
NIEUWS - -
(10min)
18:50ma
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
19:00ma
Replay
WIELRENNEN - Berlijn
Berlijn (Duitsland)
(1h:30min)
19:30ma
live
WIELRENNEN - Berlijn
Berlijn (Duitsland)
(1h:45min)
21:00ma
live
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:15min)
22:45ma
WIELRENNEN - Cadel Evans Great Ocean Road Race
Cadel Evans Great Ocean Road Race (Australië)
(1h:30min)
00:00ma
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:00min)
01:30ma
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
02:30ma
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:30min)
03:00ma
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
04:30ma
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
05:00ma
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:00min)
05:30ma
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
06:30ma
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:30min)
07:30ma
Replay
WIELRENNEN - Cadel Evans Great Ocean Road Race
Cadel Evans Great Ocean Road Race (Australië)
(1h:00min)
09:00ma
Replay
WIELRENNEN - Hong Kong
Hong Kong
(2h:00min)
10:00ma
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:00min)
12:00ma
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(2h:30min)
14:00ma
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
16:30ma
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
17:00ma
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(2h:00min)
17:30ma
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
19:30ma
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:00min)
20:00ma
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
21:00ma
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(55min)
22:00ma
NIEUWS - -
(5min)
22:55ma
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
23:00ma
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
23:30ma
Replay
NIEUWS - -
(5min)
00:00di
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(40min)
00:05di
Replay
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(45min)
00:45di
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:30min)
01:30di
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:00min)
03:00di
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
04:00di
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
04:30di
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
05:00di
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
06:00di
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
06:30di
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(45min)
07:00di
Replay
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(45min)
07:45di
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
08:30di
SCHERMEN - Doha
Grand Prix Series in Doha (Qatar)
(1h:05min)
09:30di
Replay
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(55min)
10:35di
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(30min)
11:30di
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
12:00di
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:00min)
13:00di
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
14:00di
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
14:30di
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(30min)
15:00di
Replay
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(30min)
15:30di
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
16:00di
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
17:00di
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(30min)
18:00di
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:30min)
18:30di
live
WIELRENNEN - Berlijn
Berlijn (Duitsland)
(3h:00min)
20:00di
live
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(55min)
23:00di
Replay
NIEUWS - -
(5min)
23:55di
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:15min)
00:00di
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
01:15di
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
01:45di
Replay
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(45min)
02:15di
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:30min)
03:00di
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(45min)
04:30di
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:15min)
05:15di
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
06:30di
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:30min)
07:30di
SQUASH - Tournament of Champions
World Tour Platinum in New York (Verenigde Staten)
(1h:00min)
09:00di
GOLF - Dominicaanse Republiek
Latijns-Amerikaanse Amateur Kampioenschappen (Dominicaanse Republiek)
(30min)
10:00di
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
10:30di
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
11:30di
Replay
LANGLAUFEN - Ulricehamn
World Cup in Ulricehamn (Zweden)
(45min)
12:00di
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(45min)
12:45di
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
13:30di
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:00min)
14:30di
Replay
LANGLAUFEN - Ulricehamn
World Cup in Ulricehamn (Zweden)
(45min)
15:30di
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(45min)
16:15di
Replay
Alpineskiën - Kitzbühel
World Cup in Kitzbühel (Oostenrijk)
(30min)
17:00di
live
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(1h:15min)
17:30di
PAARDENSPORT - -
(30min)
18:45di
PAARDENSPORT - Amsterdam
FEI World Cup in Amsterdam (Nederland)
(55min)
19:15di
NIEUWS - -
(5min)
20:10di
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(15min)
20:15di
live
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(1h:15min)
20:30di
Replay
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(40min)
21:45di
HOCKEY - -
Pro League
(5min)
22:25di
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(55min)
22:30di
NIEUWS - -
(10min)
23:25di
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(25min)
23:35di
Replay
HOCKEY - -
Pro League
(5min)
00:00wo
Replay
WIELRENNEN - Berlijn
Berlijn (Duitsland)
(1h:25min)
00:05wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:30min)
01:30wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
03:00wo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:00min)
04:00wo
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
05:00wo
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
05:30wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
06:00wo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:00min)
07:00wo
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
08:00wo
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(55min)
08:30wo
Replay
HOCKEY - -
Pro League
(5min)
09:25wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:05min)
09:30wo
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(25min)
10:35wo
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(45min)
11:00wo
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(1h:00min)
11:45wo
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:00min)
12:45wo
live
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(3h:15min)
13:45wo
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(30min)
17:00wo
WIELRENNEN - Herald Sun Tour
Herald Sun Tour (Australië)
(30min)
17:30wo
live
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(2h:10min)
18:00wo
Replay
NIEUWS - -
(5min)
20:10wo
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(1h:00min)
20:15wo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:00min)
21:15wo
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
22:15wo
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(40min)
22:45wo
Replay
NIEUWS - -
(5min)
23:25wo
Replay
SCHERMEN - Doha
Grand Prix Series in Doha (Qatar)
(1h:10min)
23:30wo
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
00:00wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
00:30wo
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(45min)
01:30wo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(45min)
02:15wo
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:30min)
03:00wo
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
04:30wo
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(1h:00min)
05:00wo
Replay
LANGLAUFEN - Ulricehamn
World Cup in Ulricehamn (Zweden)
(1h:00min)
06:00wo
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
07:00wo
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:30min)
07:30wo
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
09:00wo
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
09:30wo
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(1h:00min)
10:00wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
11:00wo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(1h:00min)
12:00wo
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(1h:00min)
13:00wo
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
14:00wo
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
14:30wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
15:00wo
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(1h:00min)
16:00wo
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(1h:00min)
17:00wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
18:00wo
NIEUWS - -
(10min)
19:00wo
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(35min)
19:10wo
live
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(3h:10min)
19:45wo
NIEUWS - -
(10min)
22:55wo
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(55min)
23:05wo
Replay
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(50min)
00:40do
Replay
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(1h:30min)
01:30do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(45min)
03:00do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(45min)
03:45do
Replay
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(2h:00min)
04:30do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
06:30do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
07:00do
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:05min)
07:30do
Replay
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(1h:20min)
08:35do
live
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(3h:05min)
09:55do
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:00min)
13:00do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(45min)
14:00do
live
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(3h:15min)
14:45do
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(45min)
18:00do
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(55min)
18:45do
NIEUWS - -
(5min)
19:40do
live
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(3h:10min)
19:45do
NIEUWS - -
(5min)
22:55do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
23:00do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
23:30do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(45min)
00:00do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(45min)
00:45do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(45min)
01:30do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(45min)
02:15do
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:30min)
03:00do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
04:30do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
05:00do
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
05:30do
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(1h:00min)
06:30do
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:35min)
07:30do
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:55min)
09:05do
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:00min)
11:00do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
12:00do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
12:30do
Replay
SCHERMEN - Doha
Grand Prix Series in Doha (Qatar)
(1h:05min)
13:00do
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(55min)
14:05do
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(1h:00min)
15:00do
Replay
LANGLAUFEN - Ulricehamn
World Cup in Ulricehamn (Zweden)
(45min)
16:00do
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(1h:00min)
16:45do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
17:45do
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
18:15do
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(1h:00min)
18:45do
WIELRENNEN - Challenge Mallorca
Challenge Mallorca (Spanje)
(15min)
19:45do
live
WIELRENNEN - Kopenhagen
Kopenhagen (Denemarken)
(2h:25min)
20:00do
Replay
NIEUWS - -
(5min)
22:25do
Replay
LANGLAUFEN - Ulricehamn
World Cup in Ulricehamn (Zweden)
(45min)
22:30do
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(40min)
23:15do
Replay
NIEUWS - -
(5min)
23:55do
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
00:00vr
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(1h:00min)
00:30vr
Replay
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(1h:30min)
01:30vr
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(1h:00min)
03:00vr
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
04:00vr
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(15min)
04:30vr
Replay
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(1h:45min)
04:45vr
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
06:30vr
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
07:00vr
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(1h:00min)
07:30vr
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(45min)
08:30vr
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
09:15vr
live
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(1h:15min)
09:45vr
live
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(1h:45min)
11:00vr
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(1h:00min)
12:45vr
live
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(2h:15min)
13:45vr
live
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(2h:15min)
16:00vr
WIELRENNEN - Herald Sun Tour
Herald Sun Tour (Australië)
(55min)
18:15vr
WIELRENNEN - Herald Sun Tour
Herald Sun Tour (Australië)
(30min)
19:10vr
WIELRENNEN - Herald Sun Tour
Herald Sun Tour (Australië)
(30min)
19:40vr
Replay
NIEUWS - -
(5min)
20:10vr
live
WIELRENNEN - Kopenhagen
Kopenhagen (Denemarken)
(2h:15min)
20:15vr
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:25min)
22:30vr
Replay
NIEUWS - -
(5min)
23:55vr
Replay
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(1h:30min)
00:00vr
Replay
KUNSTRIJDEN - Minsk
EK in Minsk (Wit-Rusland)
(1h:30min)
01:30vr
Replay
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(1h:30min)
03:00vr
Replay
WIELRENNEN - Kopenhagen
Kopenhagen (Denemarken)
(1h:30min)
04:30vr
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(30min)
06:00vr
Replay
Formule E - Santiago
FIA Championship in Santiago (Chili)
(1h:00min)
06:30vr
Replay
TENNIS - Australian Open
Australian Open in Melbourne (Australië)
(1h:30min)
07:30vr
Jetskiën - Thailand
World Cup in Pattaya (Thailand)
(1h:00min)
09:00vr
Replay
BIATLON - Antholz
World Cup in Antholz (Italië)
(35min)
10:00vr
Replay
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(1h:25min)
10:35vr
Replay
SCHANSSPRINGEN - Sapporo
World Cup in Sapporo (Japan)
(45min)
12:00vr
live
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(1h:15min)
12:45vr
Replay
Alpineskiën - Schladming
World Cup in Schladming (Oostenrijk)
(30min)
14:00vr
live
SCHANSSPRINGEN - Oberstdorf
World Cup in Oberstdorf (Duitsland)
(1h:15min)
14:30vr
live
SCHANSSPRINGEN - Oberstdorf
World Cup in Oberstdorf (Duitsland)
(2h:00min)
15:45vr
Replay
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(30min)
17:45vr
Replay
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(30min)
18:15vr
Replay
SCHANSSPRINGEN - Oberstdorf
World Cup in Oberstdorf (Duitsland)
(55min)
18:45vr
NIEUWS - -
(5min)
19:40vr
live
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(3h:10min)
19:45vr
NIEUWS - -
(5min)
22:55vr
Replay
SCHANSSPRINGEN - Oberstdorf
World Cup in Oberstdorf (Duitsland)
(1h:05min)
23:00vr
Replay
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(30min)
00:00za
Replay
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(30min)
00:30za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Oberstdorf
World Cup in Oberstdorf (Duitsland)
(30min)
01:00za
Replay
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(1h:30min)
01:30za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Oberstdorf
World Cup in Oberstdorf (Duitsland)
(1h:00min)
03:00za
Replay
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(30min)
04:00za
Replay
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(2h:00min)
04:30za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Oberstdorf
World Cup in Oberstdorf (Duitsland)
(1h:00min)
06:30za
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:00min)
07:30za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Oberstdorf
World Cup in Oberstdorf (Duitsland)
(45min)
08:30za
Replay
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(30min)
09:15za
live
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(1h:15min)
09:45za
live
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(2h:00min)
11:00za
live
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(1h:00min)
13:00za
live
BIATLON - Brezno Osrblie
WK Junioren in Brezno Osrblie (Tsjechië)
(1h:00min)
14:00za
live
VELDRIJDEN - Bogense
WK
(1h:00min)
15:00za
live
SCHANSSPRINGEN - Oberstdorf
World Cup (Duitsland)
(1h:45min)
16:00za
Replay
BIATLON - Brezno Osrblie
WK Junioren in Brezno Osrblie (Tsjechië)
(45min)
17:45za
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(10min)
18:30za
Replay
VELDRIJDEN - Bogense
WK
(1h:00min)
18:40za
WIELRENNEN - Herald Sun Tour
Herald Sun Tour (Australië)
(30min)
19:40za
Replay
NIEUWS - -
(5min)
20:10za
live
WIELRENNEN - Kopenhagen
Kopenhagen (Denemarken)
(2h:15min)
20:15za
live
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:25min)
22:30za
Replay
NIEUWS - -
(5min)
23:55za
Replay
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(1h:25min)
00:05za
Replay
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(30min)
01:30za
Replay
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(30min)
02:00za
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(30min)
02:30za
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:30min)
03:00za
Replay
WIELRENNEN - Kopenhagen
Kopenhagen (Denemarken)
(1h:30min)
04:30za
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:30min)
06:00za
Replay
Jetskiën - Thailand
World Cup in Pattaya (Thailand)
(1h:00min)
07:30za
Replay
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(30min)
08:30za
live
RODELEN - Altenberg
World Cup in Altenberg (Duitsland)
(45min)
09:00za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Oberstdorf
World Cup in Oberstdorf (Duitsland)
(1h:00min)
09:45za
live
BIATLON - Brezno Osrblie
WK Junioren in Brezno Osrblie (Tsjechië)
(1h:15min)
10:45za
RODELEN - Altenberg
World Cup in Altenberg (Duitsland)
(45min)
12:00za
live
NOORDSE COMBINATIE - Klingenthal
World Cup in Klingenthal (Duitsland)
(1h:15min)
12:45za
live
RODELEN - Altenberg
World Cup in Altenberg (Duitsland)
(30min)
14:00za
Replay
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(30min)
14:30za
Replay
WIELRENNEN - Ronde van San Juan
Ronde van San Juan (Argentinië)
(1h:00min)
15:00za
live
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(1h:30min)
16:00za
Replay
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(30min)
17:30za
Replay
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(30min)
18:00za
Replay
Alpineskiën - Garmisch Partenkirchen
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland)
(30min)
18:30za
Replay
Alpineskiën - Maribor
World Cup in Kranjska Gora (Slovenië)
(40min)
19:00za
NIEUWS - -
(5min)
19:40za
live
SNOOKER - Berlijn
German Masters in Berlijn (Duitsland)
(3h:40min)
19:45za
NIEUWS - -
(5min)
23:25za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Oberstdorf
World Cup (Duitsland)
(1h:30min)
23:30za
Vorige
Volgende