Nu op Eurosport
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup (Zwitserland)
(1h:03min)
03:00
04:04
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:30min)
03:00
04:30
ProgrammeringZoeken
vr
14 dec
Vandaag
15 dec
zo
16 dec
ma
17 dec
di
18 dec
wo
19 dec
do
20 dec
vr
21 dec
za
22 dec
zo
23 dec
ma
24 dec
No Data Available
NIEUWS - -
(7min)
00:46vr
Replay
Formule E - -
FIA Championship
(29min)
00:53vr
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:38min)
01:22vr
Replay
WINTERSPORTEN - -
(21min)
03:00vr
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:07min)
03:22vr
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:01min)
04:28vr
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(59min)
06:29vr
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(1h:04min)
07:29vr
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:28min)
08:33vr
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(59min)
10:01vr
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(51min)
11:00vr
live
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(1h:26min)
11:51vr
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(49min)
13:17vr
live
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:33min)
14:05vr
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(54min)
15:39vr
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(1h:13min)
16:32vr
live
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup (Zwitserland)
(1h:20min)
17:46vr
NIEUWS - -
(7min)
19:06vr
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(33min)
19:12vr
live
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(3h:15min)
19:45vr
NIEUWS - -
(6min)
23:00vr
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(53min)
23:07vr
Replay
Formule E - -
FIA Championship
(28min)
00:30vr
Replay
NIEUWS - -
(8min)
00:59vr
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:00min)
01:06vr
Replay
FREESTYLE MOTORCROSS - Shenzhen
Night of the Jumps in Shenzhen (China)
(53min)
02:07vr
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:29min)
03:01vr
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(1h:01min)
04:29vr
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(57min)
05:30vr
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:02min)
06:28vr
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(43min)
08:30vr
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(31min)
09:13vr
Replay
WINTERSPORTEN - -
(27min)
09:44vr
Replay
TAFELTENNIS - Korea
World Tour Finals in Inchon (Zuid-Korea)
(43min)
10:11vr
live
TAFELTENNIS - Korea
World Tour Finals in Inchon (Zuid-Korea)
(3h:07min)
10:53vr
live
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:15min)
14:01vr
live
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:18min)
15:16vr
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(48min)
17:34vr
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series
(38min)
18:22vr
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(54min)
18:59vr
Replay
NIEUWS - -
(7min)
19:53vr
live
WIELRENNEN - Londen
Londen (Groot-Brittannië)
(2h:32min)
20:00vr
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup (Zwitserland)
(1h:09min)
22:33vr
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(11min)
23:42vr
Replay
NIEUWS - -
(6min)
23:52vr
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:27min)
23:59vr
Replay
WIELRENNEN - Londen
Londen (Groot-Brittannië)
(1h:15min)
00:00za
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Kijk nu
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:46min)
01:14za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup (Zwitserland)
(1h:03min)
03:00za
Replay
Formule E - -
FIA Championship
(27min)
04:04za
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:56min)
04:31za
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(48min)
06:27za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup (Zwitserland)
(58min)
07:15za
Replay
Formule E - -
FIA Championship
(33min)
08:13za
live
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(1h:15min)
08:45za
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(31min)
10:01za
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(44min)
10:32za
live
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:05min)
11:15za
Replay
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(30min)
12:20za
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(10min)
12:50za
live
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(1h:30min)
13:00za
live
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(44min)
14:30za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup (Zwitserland)
(31min)
15:14za
live
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(2h:05min)
15:45za
RODELEN - Lake Placid
World Cup in Lake Placid (Verenigde Staten)
(42min)
17:50za
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(29min)
18:32za
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup (Italië)
(36min)
19:01za
Replay
NIEUWS - -
(8min)
19:38za
live
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(3h:40min)
19:45za
NIEUWS - -
(6min)
23:25za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(59min)
23:32za
Replay
NIEUWS - -
(3min)
01:25za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup (Zwitserland)
(45min)
01:29za
Replay
BIATLON - Hochfilzen
Kijk nu
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(46min)
02:13za
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:30min)
03:00za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup (Zwitserland)
(1h:02min)
04:30za
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(58min)
05:32za
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:45min)
06:30za
live
TAFELTENNIS - Korea
World Tour Finals in Inchon (Zuid-Korea)
(1h:00min)
08:15za
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
09:15za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup (Zwitserland)
(44min)
10:01za
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(46min)
10:45za
live
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup (Italië)
(1h:50min)
11:30za
live
LANGLAUFEN - Davos
World Cup in Davos (Zwitserland)
(1h:55min)
13:20za
live
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:15min)
15:15za
Replay
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(45min)
17:30za
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(37min)
18:15za
NIEUWS - -
(8min)
18:53za
live
WIELRENNEN - Londen
Londen (Groot-Brittannië)
(3h:15min)
19:00za
live
PAARDENSPORT - Praag
Global Champions Tour in Praag (Tsjechië)
(1h:00min)
22:15za
Replay
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(38min)
23:15za
Replay
NIEUWS - -
(7min)
23:54za
Replay
WIELRENNEN - Londen
Londen (Groot-Brittannië)
(55min)
00:31zo
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:34min)
01:25zo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
03:00zo
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:00min)
04:30zo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(30min)
06:30zo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(30min)
07:00zo
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup (Italië)
(1h:00min)
07:30zo
Replay
PAARDENSPORT - Praag
Global Champions Tour in Praag (Tsjechië)
(1h:00min)
08:30zo
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(15min)
09:30zo
live
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup (Italië)
(1h:15min)
09:45zo
live
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:45min)
11:00zo
live
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup in Alta Badia (Italië)
(1h:15min)
12:45zo
live
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(2h:00min)
14:00zo
live
RODELEN - Lake Placid
World Cup in Lake Placid (Verenigde Staten)
(1h:00min)
16:00zo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(55min)
17:00zo
NIEUWS - -
(5min)
17:55zo
live
RODELEN - Lake Placid
World Cup in Lake Placid (Verenigde Staten)
(1h:45min)
18:00zo
live
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(3h:10min)
19:45zo
NIEUWS - -
(5min)
22:55zo
TAFELTENNIS - Korea
World Tour Finals in Inchon (Zuid-Korea)
(1h:30min)
23:00zo
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:26min)
00:00zo
Replay
NIEUWS - -
(3min)
01:26zo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:01min)
01:30zo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(29min)
02:30zo
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:30min)
03:00zo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
04:30zo
Replay
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(30min)
06:00zo
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:00min)
06:30zo
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup (Italië)
(1h:00min)
08:30zo
live
LANGLAUFEN - Davos
World Cup in Davos (Zwitserland)
(1h:00min)
09:30zo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:00min)
10:30zo
live
LANGLAUFEN - Davos
World Cup in Davos (Zwitserland)
(1h:15min)
11:30zo
Replay
LANGLAUFEN - Davos
World Cup in Davos (Zwitserland)
(30min)
12:45zo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(30min)
13:15zo
live
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:45min)
13:45zo
live
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:30min)
15:30zo
Replay
LANGLAUFEN - Davos
World Cup in Davos (Zwitserland)
(45min)
17:00zo
Replay
LANGLAUFEN - Davos
World Cup in Davos (Zwitserland)
(45min)
17:45zo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:25min)
18:30zo
Replay
NIEUWS - -
(5min)
19:55zo
WIELRENNEN - Londen
Londen (Groot-Brittannië)
(3h:00min)
20:00zo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(55min)
23:00zo
Replay
NIEUWS - -
(5min)
23:55zo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:00min)
00:30ma
Replay
WIELRENNEN - Londen
Londen (Groot-Brittannië)
(1h:30min)
01:30ma
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
03:00ma
Replay
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup in Alta Badia (Italië)
(30min)
04:30ma
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:00min)
05:00ma
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
07:00ma
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
07:45ma
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
08:30ma
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:00min)
10:00ma
live
VOETBAL - -
UEFA Champions League
(30min)
12:00ma
Replay
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(30min)
12:30ma
live
VOETBAL - -
Europa League (Europa)
(30min)
13:00ma
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
13:30ma
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:00min)
15:00ma
Replay
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(30min)
17:00ma
Replay
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup in Alta Badia (Italië)
(30min)
17:30ma
live
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup in Alta Badia (Italië)
(2h:00min)
18:00ma
NIEUWS - -
(5min)
20:00ma
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(25min)
20:05ma
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
20:30ma
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
21:30ma
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(55min)
22:30ma
NIEUWS - -
(10min)
23:25ma
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(10min)
23:35ma
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:45min)
23:45ma
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:25min)
00:00ma
Replay
NIEUWS - -
(5min)
01:25ma
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(45min)
01:30ma
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
02:15ma
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:00min)
03:00ma
Replay
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(30min)
05:00ma
Replay
TAFELTENNIS - Korea
World Tour Finals in Inchon (Zuid-Korea)
(1h:30min)
05:30ma
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:00min)
07:00ma
Replay
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup (Italië)
(30min)
09:00ma
Replay
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup in Alta Badia (Italië)
(30min)
09:30ma
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
10:00ma
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:00min)
11:30ma
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:00min)
12:30ma
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:30min)
13:30ma
Replay
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup (Italië)
(30min)
15:00ma
Replay
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup in Alta Badia (Italië)
(30min)
15:30ma
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
16:00ma
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:30min)
17:30ma
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(30min)
19:00ma
live
Freestyle Skiën - Arosa
FIS World Cup in Arosa (Zwitserland)
(1h:15min)
19:30ma
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(10min)
20:45ma
Replay
NIEUWS - -
(5min)
20:55ma
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:00min)
21:00ma
Replay
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup in Alta Badia (Italië)
(1h:00min)
22:00ma
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(30min)
23:00ma
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(25min)
23:30ma
Replay
NIEUWS - -
(5min)
23:55ma
Replay
TAFELTENNIS - Korea
World Tour Finals in Inchon (Zuid-Korea)
(1h:30min)
01:30di
Replay
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup in Alta Badia (Italië)
(1h:00min)
03:00di
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
04:00di
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
04:45di
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
05:30di
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:30min)
07:00di
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(30min)
08:30di
Replay
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup in Alta Badia (Italië)
(1h:00min)
09:00di
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
10:00di
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
10:45di
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(45min)
11:30di
live
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(2h:00min)
12:15di
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:30min)
14:15di
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
15:45di
Replay
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup in Alta Badia (Italië)
(1h:25min)
16:30di
VOLLEYBAL - -
(5min)
17:55di
Replay
PAARDENSPORT - Praag
Global Champions Tour in Praag (Tsjechië)
(1h:00min)
18:00di
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(55min)
19:00di
NIEUWS - -
(10min)
19:55di
Motorsport - -
(10min)
20:05di
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(1h:00min)
20:15di
AUTOSPORT - Seizoen Terugblik
WTCR
(1h:00min)
21:15di
AUTOSPORT - -
WTCR
(30min)
22:15di
RALLY - Seizoen Terugblik
ERC Seizoen Terugblik
(1h:00min)
22:45di
AUTOSPORT - Japan
Fia Drifting Intercontinental Cup in Tokio (Japan)
(25min)
23:45di
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:25min)
00:00di
Replay
NIEUWS - -
(5min)
01:25di
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:30min)
01:30di
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:00min)
03:00di
Replay
Freestyle Skiën - Arosa
FIS World Cup in Arosa (Zwitserland)
(1h:00min)
04:00di
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:00min)
05:00di
Replay
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup in Alta Badia (Italië)
(1h:00min)
07:00di
Replay
Freestyle Skiën - Arosa
FIS World Cup in Arosa (Zwitserland)
(1h:00min)
08:00di
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:00min)
09:00di
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:05min)
10:00di
Replay
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup in Alta Badia (Italië)
(55min)
12:05di
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
13:00di
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
14:30di
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
15:30di
Replay
Freestyle Skiën - Arosa
FIS World Cup in Arosa (Zwitserland)
(30min)
16:30di
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:00min)
17:00di
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(55min)
18:00di
Replay
VOLLEYBAL - -
(5min)
18:55di
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:55min)
19:00di
Replay
NIEUWS - -
(5min)
20:55di
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(1h:00min)
21:00di
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
22:00di
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(30min)
23:30di
NIEUWS - -
(5min)
00:10wo
Replay
VOLLEYBAL - -
(5min)
00:15wo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:10min)
00:20wo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
01:30wo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
02:15wo
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:00min)
03:00wo
Replay
Alpineskiën - Alta Badia
World Cup in Alta Badia (Italië)
(1h:00min)
05:00wo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
06:00wo
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(15min)
06:45wo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
07:00wo
Replay
Motorsport - -
(15min)
08:30wo
Replay
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(1h:00min)
08:45wo
live
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(1h:15min)
09:45wo
live
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(2h:00min)
11:00wo
live
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(1h:05min)
13:00wo
Replay
VOLLEYBAL - -
(5min)
14:05wo
Replay
AUTOSPORT - Seizoen Terugblik
WTCR
(55min)
14:10wo
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(55min)
15:05wo
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(30min)
16:00wo
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
16:30wo
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
17:30wo
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(30min)
18:30wo
NIEUWS - -
(5min)
19:00wo
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(25min)
19:05wo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(30min)
19:30wo
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(2h:00min)
20:00wo
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(55min)
22:00wo
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(35min)
22:55wo
NIEUWS - -
(5min)
23:30wo
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(30min)
23:35wo
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
00:00wo
Replay
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(55min)
01:00wo
Replay
NIEUWS - -
(5min)
01:55wo
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(1h:00min)
02:00wo
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
03:00wo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:00min)
04:30wo
Replay
Freestyle Skiën - Arosa
FIS World Cup in Arosa (Zwitserland)
(1h:00min)
05:30wo
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
06:30wo
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
07:30wo
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:25min)
08:30wo
Replay
VOLLEYBAL - -
(5min)
09:55wo
Replay
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(1h:00min)
10:00wo
Replay
RALLY - Seizoen Terugblik
ERC Seizoen Terugblik
(1h:00min)
11:00wo
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:30min)
12:00wo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:00min)
13:30wo
Replay
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(1h:00min)
14:30wo
Replay
RALLY - Seizoen Terugblik
ERC Seizoen Terugblik
(1h:00min)
15:30wo
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:30min)
16:30wo
Replay
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(1h:00min)
18:00wo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(25min)
19:00wo
Replay
NIEUWS - -
(5min)
19:25wo
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
19:30wo
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
20:30wo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(30min)
21:30wo
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:00min)
22:00wo
Replay
AUTOSPORT - Seizoen Terugblik
WTCR
(55min)
23:00wo
Replay
NIEUWS - -
(5min)
23:55wo
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(40min)
00:05do
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
00:45do
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(1h:00min)
01:30do
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(30min)
02:30do
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
03:00do
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
04:00do
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(30min)
05:00do
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(30min)
05:30do
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:00min)
06:00do
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
07:00do
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(40min)
08:00do
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(5min)
08:40do
Replay
RALLY - Seizoen Terugblik
ERC Seizoen Terugblik
(1h:00min)
08:45do
live
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(1h:20min)
09:45do
Replay
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(55min)
11:05do
Replay
Motorsport - -
(15min)
12:00do
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(30min)
12:15do
live
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(1h:15min)
12:45do
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:00min)
14:00do
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
15:00do
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(45min)
15:45do
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(45min)
16:30do
live
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:30min)
17:15do
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:05min)
18:45do
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(5min)
19:50do
NIEUWS - -
(5min)
19:55do
PAARDENSPORT - Londen
FEI Wereldkampioenschappen dressuur in Londen (Groot-Brittannië)
(1h:00min)
20:00do
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
21:00do
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(30min)
22:00do
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(55min)
22:30do
NIEUWS - -
(15min)
23:25do
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(50min)
23:40do
Replay
Alpineskiën - Val Gardena-Gröden
World Cup in Val Gardena (Italië)
(55min)
00:00do
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(30min)
00:55do
Replay
NIEUWS - -
(5min)
01:25do
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
01:30do
Replay
Freestyle Skiën - Arosa
FIS World Cup in Arosa (Zwitserland)
(1h:00min)
03:00do
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:00min)
04:00do
Replay
AUTOSPORT - Seizoen Terugblik
WTCR
(1h:00min)
05:00do
Replay
Formule E - Saoedi-Arabië
FIA Championship (Saoedi-Arabië)
(1h:00min)
06:00do
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
07:00do
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(40min)
08:30do
Replay
Freestyle Skiën - Arosa
FIS World Cup in Arosa (Zwitserland)
(50min)
09:10do
Replay
BIATLON - Hochfilzen
World Cup in Hochfilzen (Oostenrijk)
(1h:00min)
10:00do
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(30min)
11:00do
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(30min)
11:30do
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
12:00do
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
13:30do
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
14:30do
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(30min)
15:30do
Replay
Freestyle Skiën - Arosa
FIS World Cup in Arosa (Zwitserland)
(1h:00min)
16:00do
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(30min)
17:00do
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(30min)
17:30do
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:30min)
18:00do
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(55min)
19:30do
Replay
NIEUWS - -
(5min)
20:25do
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
20:30do
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(30min)
21:30do
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
22:00do
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(30min)
23:00do
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(25min)
23:30do
Replay
NIEUWS - -
(10min)
23:55do
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(30min)
00:30vr
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(30min)
01:00vr
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:30min)
01:30vr
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
03:00vr
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(30min)
04:00vr
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
04:30vr
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
05:30vr
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
06:30vr
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
07:30vr
Replay
AUTOSPORT - Seizoen Terugblik
WTCR
(1h:05min)
08:30vr
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(40min)
09:35vr
live
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(1h:15min)
10:15vr
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
11:30vr
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(45min)
12:30vr
live
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(1h:15min)
13:15vr
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(45min)
14:30vr
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
15:15vr
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
16:15vr
live
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:30min)
17:15vr
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(45min)
18:45vr
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(25min)
19:30vr
NIEUWS - -
(5min)
19:55vr
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
20:00vr
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
20:30vr
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
21:00vr
JUDO - China
Masters in Guangzhou (China)
(30min)
22:00vr
JUDO - -
(5min)
22:30vr
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(25min)
22:35vr
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(25min)
23:00vr
NIEUWS - -
(5min)
23:25vr
Replay
JUDO - -
(5min)
23:30vr
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(55min)
23:35vr
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:20min)
00:05vr
Replay
NIEUWS - -
(5min)
01:25vr
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
01:30vr
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(30min)
02:30vr
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
03:00vr
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(30min)
04:00vr
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(30min)
04:30vr
Replay
SNOOKER - Schotse Open
Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
(1h:00min)
05:00vr
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
06:00vr
Replay
Freestyle Skiën - Arosa
FIS World Cup in Arosa (Zwitserland)
(1h:00min)
07:00vr
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(30min)
08:00vr
Replay
Alpineskiën - Saalbach
World Cup in Saalbach Hinterglemm (Oostenrijk)
(30min)
08:30vr
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:30min)
09:00vr
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
10:30vr
live
SNOWBOARDEN - Cervinia
FIS World Cup in Cervinia (Italië)
(1h:35min)
11:30vr
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(25min)
13:05vr
live
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(1h:30min)
13:30vr
Replay
SCHANSSPRINGEN - Engelberg
World Cup in Engelberg (Zwitserland)
(1h:00min)
15:00vr
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(45min)
16:00vr
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(45min)
16:45vr
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
17:30vr
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
18:30vr
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(55min)
19:30vr
Replay
NIEUWS - -
(5min)
20:25vr
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(1h:00min)
20:30vr
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
21:30vr
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
22:00vr
Replay
JUDO - China
Masters in Guangzhou (China)
(30min)
23:00vr
Replay
JUDO - -
(10min)
23:30vr
Replay
SNOWBOARDEN - Cervinia
FIS World Cup in Cervinia (Italië)
(45min)
23:40vr
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
00:30za
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
01:00za
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
01:30za
Replay
JUDO - China
Masters in Guangzhou (China)
(30min)
02:30za
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
03:00za
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
03:30za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
04:00za
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(30min)
05:00za
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
05:30za
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
06:00za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
06:30za
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(30min)
07:30za
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
08:00za
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(30min)
08:30za
Replay
JUDO - China
Masters in Guangzhou (China)
(30min)
09:00za
Replay
JUDO - -
(5min)
09:30za
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(40min)
09:35za
live
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(1h:15min)
10:15za
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(15min)
11:30za
live
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup (Oostenrijk)
(1h:15min)
11:45za
live
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(1h:30min)
13:00za
live
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:15min)
14:30za
live
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(1h:00min)
15:45za
live
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
16:45za
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
17:45za
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(15min)
18:15za
live
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(1h:15min)
18:30za
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(10min)
19:45za
NIEUWS - -
(5min)
19:55za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
20:00za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
20:30za
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
21:00za
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
21:30za
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(30min)
22:00za
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(55min)
22:30za
NIEUWS - -
(5min)
23:25za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
23:30za
Replay
NIEUWS - -
(5min)
00:25za
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(55min)
00:30za
Replay
NIEUWS - -
(10min)
01:25za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(55min)
01:35za
Replay
JUDO - China
Masters in Guangzhou (China)
(30min)
02:30za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
03:00za
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(1h:00min)
04:00za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
05:00za
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(30min)
06:00za
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
06:30za
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
07:00za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
07:30za
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(1h:00min)
08:30za
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS
(30min)
09:30za
Replay
JUDO - China
Masters in Guangzhou (China)
(30min)
10:00za
Replay
JUDO - -
(5min)
10:30za
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(40min)
10:35za
live
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(1h:30min)
11:15za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(1h:00min)
12:45za
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup (Oostenrijk)
(45min)
13:45za
live
Sneeuwvolleybal - Moskou
European Tour in Moskou (Rusland)
(1h:30min)
14:30za
live
Sneeuwvolleybal - Moskou
European Tour in Moskou (Rusland)
(1h:30min)
16:00za
SNOWBOARDEN - Cervinia
FIS World Cup in Cervinia (Italië)
(1h:00min)
17:30za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
18:30za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
19:00za
Replay
SNOWBOARDEN - Cervinia
FIS World Cup in Cervinia (Italië)
(30min)
19:30za
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(55min)
20:00za
Replay
NIEUWS - -
(5min)
20:55za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
21:00za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
21:30za
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
22:00za
Replay
SNOWBOARDEN - Cervinia
FIS World Cup in Cervinia (Italië)
(1h:00min)
22:30za
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(25min)
23:30za
Replay
NIEUWS - -
(5min)
23:55za
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
00:00zo
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
00:30zo
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(25min)
01:00zo
Replay
NIEUWS - -
(5min)
01:25zo
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
01:30zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
02:00zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
02:30zo
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(1h:00min)
03:00zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
04:00zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
04:30zo
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(30min)
05:00zo
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(30min)
05:30zo
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
06:00zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
06:30zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
07:00zo
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
07:30zo
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
08:00zo
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(30min)
08:30zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
09:00zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
09:30zo
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
10:00zo
live
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(1h:15min)
10:30zo
live
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(45min)
11:45zo
live
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(45min)
12:30zo
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(15min)
13:15zo
live
VELDRIJDEN - Namen
World Cup
(1h:00min)
13:30zo
Replay
SNOWBOARDEN - Cervinia
FIS World Cup in Cervinia (Italië)
(30min)
14:30zo
live
VELDRIJDEN - Namen
World Cup
(1h:30min)
15:00zo
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(1h:00min)
16:30zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
17:30zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
18:00zo
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(45min)
18:30zo
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
19:15zo
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(10min)
19:45zo
NIEUWS - -
(5min)
19:55zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
20:00zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
20:30zo
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(45min)
21:00zo
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
21:45zo
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(45min)
22:15zo
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(25min)
23:00zo
NIEUWS - -
(5min)
23:25zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
23:30zo
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(55min)
00:00zo
Replay
NIEUWS - -
(5min)
00:55zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
01:00zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
01:30zo
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
02:00zo
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(30min)
02:30zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
03:00zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
03:30zo
Replay
SNOWBOARDEN - Cervinia
FIS World Cup in Cervinia (Italië)
(1h:00min)
04:00zo
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(1h:00min)
05:00zo
Replay
Alpineskiën - Courchevel
World Cup in Courchevel (Frankrijk)
(30min)
06:00zo
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(30min)
06:30zo
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
07:00zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
07:30zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
08:00zo
Replay
SNOWBOARDEN - Cervinia
FIS World Cup in Cervinia (Italië)
(1h:00min)
08:30zo
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(1h:00min)
09:30zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
10:30zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
11:00zo
Replay
SNOWBOARDEN - Cervinia
FIS World Cup in Cervinia (Italië)
(1h:00min)
11:30zo
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(1h:00min)
12:30zo
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
13:30zo
Replay
SNOWBOARDEN - Cervinia
FIS World Cup in Cervinia (Italië)
(1h:00min)
14:00zo
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(30min)
15:00zo
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(30min)
15:30zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
16:00zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
16:30zo
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(45min)
17:00zo
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
17:45zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
18:15zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
18:45zo
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(30min)
19:15zo
Replay
Alpineskiën - Madonna di Campiglio
World Cup in Madonna di Campiglio (Italië)
(30min)
19:45zo
Replay
DIVERSE SPORTEN - -
WATTS Top 10
(10min)
20:15zo
Replay
NIEUWS - -
(5min)
20:25zo
Replay
SNOWBOARDEN - Cervinia
FIS World Cup in Cervinia (Italië)
(1h:00min)
20:30zo
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(1h:00min)
21:30zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
22:30zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
23:00zo
Replay
SNOWBOARDEN - Cervinia
FIS World Cup in Cervinia (Italië)
(25min)
23:30zo
Replay
NIEUWS - -
(5min)
23:55zo
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
00:00ma
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
00:30ma
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(30min)
01:00ma
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
01:30ma
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
02:00ma
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
02:30ma
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
03:00ma
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
03:30ma
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
04:00ma
Replay
NOORDSE COMBINATIE - Ramsau
World Cup in Ramsau (Oostenrijk)
(30min)
00:00ma
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(30min)
00:30ma
Replay
BIATLON - Nove Mesto
World Cup in Nove Mesto (Tsjechië)
(25min)
01:00ma
Replay
NIEUWS - -
(5min)
01:25ma
Replay
Freestyle Skiën - Innichen
FIS World Cup in Innichen (Italië)
(1h:00min)
01:30ma
Replay
SNOWBOARDEN - Cervinia
FIS World Cup in Cervinia (Italië)
(30min)
02:30ma
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
03:00ma
Replay
OLYMPISCHE SPELEN - -
Home of the Olympics
(1h:00min)
04:00ma
Vorige
Volgende