Lille-doelman Berke Özer redt drie keer dezelfde strafschop in Europa League tegen AS Roma - Basis voor overwinning
DoorMenno Waebeke
Geupdate 03/10/2025 om 14:10 GMT+2
Een opmerkelijk moment in het Europa League-duel tussen AS Roma en Lille. Bij een 0-1 tussenstand kregen de Italianen vijf minuten voor tijd een strafschop. Invaller Artem Dovbyk ging achter de bal staan, maar zag zijn eerste poging gestopt worden door Berke Özer. De Oekraïense spits kreeg een nieuwe kans, maar ook zijn tweede poging én de derde van teamgenoot Matias Soule ging er niet in.
Berke Özer was de held bij Lille.
Foto: Getty Images
Bij de eerste poging van Dovbyk was Özer namelijk te vroeg van zijn lijn gekomen. De Belgische Erik Lambrechts greep in dus kreeg Dovbyk een nieuwe kans. Ook de tweede poging werd gekeerd, maar dit keer kwam de Turkse doelman nog verder van zijn lijn af.
Een derde poging dus, maar dit keer durfde Dovbyk het niet nog eens aan. De bal ging naar de handen van zijn Argentijnse ploeggenoot Soule. De aanvaller schoot zwak in en dus kon Özer voor een derde keer redden. Dit keer deed de goalie dat wel op de correcte manier. Lille won de wedstrijd uiteindelijk met 0-1.
WAAR VOLG JE HET SPORTNIEUWS?
Al het laatste sportnieuws van voetbal tot veldrijden en van snooker tot biatlon volg je hier bij Eurosport en HBO Max.
Gerelateerde onderwerpen