Programma

Programma

02:00

RALLY RAID

Dakar Rally 2021 | Etappe 9

Samenvatting

02:01-02:33

RALLY RAID

Dakar Rally 2021 | Etappe 10

Samenvatting

02:33-03:02

03:00

Alpineskiën

Kranjska Gora | 2e Run Reuzenslalom Vrouwen

World Cup

03:00-04:03

Wielrennen

Gent - Wevelgem

Gent - Ypres (238km) | Nederlands Commentaar

03:02-04:15

04:00

Alpineskiën

Crans-Montana | Afdaling Vrouwen

World Cup

04:03-05:23

Wielrennen

Giro d'Italia 2020

Hoogtepunten

04:15-05:04

05:00

RALLY RAID

Dakar Rally 2021 | Etappe 8

Samenvatting

05:04-05:34

Alpineskiën

Kitzbühel | Afdaling Mannen

World Cup

05:23-06:32

RALLY RAID

Dakar Rally 2021 | Etappe 9

Samenvatting

05:34-06:03

06:00

RALLY RAID

Dakar Rally 2021 | Etappe 10

Samenvatting

06:03-06:33

Biatlon

Antholz | 20km Individueel Mannen

World Cup

06:32-08:28

RALLY RAID

Dakar Rally 2021 | Etappe 11

Samenvatting

06:33-07:03

07:00

RALLY RAID

Dakar Rally 2021 | Etappe 12

Samenvatting

07:03-07:35

Alpineskiën

Kranjska Gora | 2e Run Reuzenslalom Vrouwen

World Cup

07:35-08:34

08:00

Rodelen

Oberhof | 2e Run Dubbels

World Cup

08:28-09:00

Alpineskiën

Kitzbühel | Afdaling Mannen

World Cup

08:34-09:49

09:00

Rodelen

Innsbruck | 1e Run Dubbels

World Cup

09:00-10:00


Live
Alpineskiën

Crans-Montana | Afdaling Vrouwen ||

World Cup

09:49-11:30


Live
Alpineskiën

Crans-Montana | Afdaling Vrouwen ||

World Cup | Zonder Breaks

09:55-11:55


Live

10:00

Langlaufen

Val di Fiemme | 10km Vrije Stijl Massastart Vrouwen

Tour de Ski

10:00-10:20

Langlaufen

Lahti | Skiatlon Vrouwen

World Cup | Zonder Breaks

10:20-11:30


Live
Langlaufen

Lahti | Skiatlon Vrouwen

World Cup

10:20-11:20


Live

11:00

Noordse Combinatie

Lahti | HS 130

World Cup | Zonder Breaks

11:20-12:20


Live
Noordse Combinatie

Lahti | HS 130

World Cup

11:20-12:20


Live
Alpineskiën

Kitzbühel | Afdaling Mannen II

World Cup | Zonder Breaks

11:25-14:00


Live
Alpineskiën

Kitzbühel | Afdaling Mannen II

World Cup

11:30-12:59


Live

12:00

Langlaufen

Lahti | Skiatlon Vrouwen

World Cup

12:20-12:50

Biatlon

Antholz | Training Vrouwen

World Cup

12:25-12:55


Live
Freestyle Skiën

Idre | Skicross

World Cup | Zonder Breaks

12:50-14:50


Live
Voetbal

IFK Varnamo - Halmstad

Vriendschappelijk

12:50-15:10


Live
Langlaufen

Lahti | Skiatlon Mannen

Skiatlon Mannen | Zonder Breaks

12:50-14:35


Live
Langlaufen

Lahti | Skiatlon Mannen

World Cup

12:50-14:25


Live
Veldrijden

World Cup | Hulst

Vrouwen

12:59-13:40

13:00

Biatlon

Antholz | Vrouwen Massastart

World Cup | Zonder Breaks

13:05-14:10


Live
Snowboarden

Chiesa in Valmalenco | Snowboardcross

World Cup | Zonder Breaks

13:20-15:10


Live
Veldrijden

Trofee Veldrijden | Hamme

Vrouwen

13:40-14:39


Live
Veldrijden

Trofee Veldrijden | Hamme

Vrouwen | Zonder Breaks

13:42-14:37


Live
Schansspringen

Ljubno | HS94 Vrouwen Team

World Cup | Zonder Breaks

13:50-16:00


Live

14:00

Biatlon

Antholz | Training | 4 x 7.5km Estafette Mannen

World Cup

14:20-14:50


Live
Noordse Combinatie

Lahti | HS 130

World Cup

14:25-15:10

Veldrijden

World Cup | Hulst

Mannen

14:39-14:55

Veldrijden

Veldrijden: Trofee Veldrijden Hamme

Mannen

14:55-16:20


Live
Veldrijden

Trofee Veldrijden | Hamme

Mannen | Zonder Breaks

14:57-16:17


Live

15:00

Biatlon

Antholz | 4 x 7.5km Estafette Mannen

World Cup | Zonder Breaks

15:00-16:35


Live
Noordse Combinatie

Lahti | Team Sprint

World Cup | Zonder Breaks

15:10-16:10


Live
Noordse Combinatie

Lahti | Team Sprint

World Cup

15:10-16:00


Live

16:00

Rodelen

Innsbruck | 1e Run Dubbels

World Cup

16:00-16:30

Schansspringen

Lahti | HS130 Team

World Cup | Zonder Breaks

16:05-18:05


Live
Schansspringen

Schansspringen : World Cup Lahti

World Cup

16:20-18:00


Live
Rodelen

Innsbruck | 2e Run Dubbels

World Cup

16:30-17:00

Freestyle Skiën

Moskou | Aerials

World Cup | Zonder Breaks

16:50-18:30


Live

17:00

Rodelen

Innsbruck | 1e Run Mannen

World Cup

17:00-17:30

Rodelen

Innsbruck | 2e Run Mannen

World Cup

17:30-18:00

Snowboarden

Laax | Halfpipe

World Cup | Zonder Breaks

17:35-19:15


Live

18:00

Nieuws

Nieuws

Het belangrijkste sportnieuws van vandaag

18:00-18:06

Snowboarden

Chiesa in Valmalenco | Snowboardcross

World Cup

18:00-18:56

Alpineskiën

Kitzbühel | Afdaling Mannen II

World Cup

18:06-18:59

Freestyle Skiën

Idre | Skicross

World Cup

18:56-19:52

Alpineskiën

Crans-Montana | Afdaling Vrouwen ||

World Cup

18:59-19:59

19:00

Alpineskiën

Kitzbühel | Afdaling Mannen II

World Cup

19:52-20:53

Biatlon

Antholz | 12.5km Massastart Vrouwen

World Cup

19:59-20:29

20:00

Biatlon

Antholz | 4 x 7.5km Estafette Mannen

World Cup

20:29-21:30

Nieuws

Nieuws

Het belangrijkste sportnieuws van vandaag

20:53-20:56

Alpineskiën

Crans-Montana | Afdaling Vrouwen ||

World Cup

20:56-21:45

21:00

Schansspringen

Lahti | HS130 Team

World Cup

21:30-22:29

Alpineskiën

Kitzbühel | Afdaling Mannen II

World Cup

21:45-22:30

22:00

Nieuws

Nieuws

Het belangrijkste sportnieuws van vandaag

22:29-22:37

Schansspringen

Lahti | HS130 Team

World Cup

22:30-00:00

Biatlon

Antholz | 12.5km Massastart Vrouwen

World Cup

22:37-23:07

23:00

Biatlon

Antholz | 4 x 7.5km Estafette Mannen

World Cup

23:07-23:59

Alpineskiën

Kitzbühel | Afdaling Mannen II

World Cup

23:59-00:44