Programma

Programma

11:00

Wielrennen

Critérium du Dauphiné | Etappe 4

Firminy - Roche-La-Moliere (ITT 16.4km)

11:31-12:28

12:00

Tennis

Arina Rodionova - Magdalena Frech

Wimbledon | Kwalificaties Ronde 2 Vrouwen

12:00-14:00


Live

WK | 8 uur van Portimao

Race

12:02-13:29

Wielrennen

Critérium du Dauphiné | Etappe 5

Saint-Chamond - Saint-Vallier (175.5km)

12:28-14:00

13:00

Snooker

WK | Sheffield

Kwartfinale

13:29-15:29

14:00

Tennis

Bernabe Zapata Miralles - Anton Matusevich

Wimbledon | Kwalificaties Ronde 3 Mannen

14:00-16:00


Live
Wielrennen

Critérium du Dauphiné | Etappe 6

Loriol-sur-Drome - Le Sappey-en-Chartreuse (168km)

14:00-15:25

15:00

Wielrennen

Critérium du Dauphiné | Etappe 7

Saint-Martin-le-Vinoux - La Plagne (171km)

15:25-17:00

Olympische Spelen

Hall of Fame | Greatest Sprinters

Home of the Olympics

15:29-16:29

Wielrennen

Ronde van België Vrouwen | Etappe 2

Galmaarden - Galmaarden (137,5km) | Zonder Breaks

15:30-16:53


Live

16:00

Tennis

Tennis

Wimbledon | Kwalificaties Ronde 3 Vrouwen

16:00-18:00


Live

WK | 1000 km van Spa-Francorchamps

Race

16:29-18:00

17:00

Wielrennen

Critérium du Dauphiné | Etappe 8

La Léchère-Les-Bains - Les Gets (147km)

17:00-18:30

Voetbal

Odd - Tromsø

Eliteserien | Dag 9 Mannen

17:50-20:10


Live
Voetbal

Strømsgodset - Sandefjord

Eliteserien | Dag 9 Mannen

17:50-20:10


Live
Voetbal

Kristiansund - Mjøndalen

Eliteserien | Dag 9 Mannen

17:50-20:10


Live
Voetbal

Bodø/Glimt - Molde

Eliteserien | Dag 9 Mannen

17:50-20:10


Live
Voetbal

Haugesund - Brann

Eliteserien | Dag 9 Mannen

17:55-20:10


Live

18:00

WK | 8 uur van Portimao

Race

18:00-19:29

Wielrennen

Tour de France | Ploegenpresentatie

World Tour

18:30-20:00


Live
Wielrennen

Tour de France | Ploegenpresentatie

World Tour

18:30-20:00


Live

19:00

Judo

WK | Boedapest

19:29-20:28

Voetbal

Stabæk - Vålerenga

Eliteserien | Dag 9 Mannen

19:30-22:00


Live

20:00

Olympische Spelen

Going Olympic | Tokyo 2020

20:00-21:34

Tennis

Tennis

Wimbledon |

20:00-22:00


Live
Golf

GolfTV Weekly

20:28-20:55

Wielrennen

Tour de France | Ploegenpresentatie

World Tour

20:55-22:30

21:00

Olympische Spelen

Essential Olympic Stories | Dawn Fraser

Home of the Olympics

21:34-21:44

Paardensport

Global Champions Tour | Saint Tropez

Springen

21:44-23:31

22:00

Tennis

Tennis

Wimbledon |

22:00-00:00


Live

WK | 1000 km van Spa-Francorchamps

Race

22:30-00:00

23:00

Wielrennen

Spaans Kampioenschap | Vrouwen

Spaans Kampioenschap

23:31-00:29