EK Wielrennen | Drie op rij voor Alec Segaert, Belg wint wederom tijdrit bij beloften mannen

Alec Segaert heeft zijn favorietenrol voor de Europese tijdrittitel bij de beloften mannen waargemaakt. De Belg was in het Vlaamse Limburg de snelste. Iets wat hem in 2023 en 2022 ook al lukte. Over de 31,1 af te leggen kilometers was Segaert ruim sneller dan de Zweedse Jakob Söderqvist en de Nederlander Wessel Mouris.

Alec Segaert is the European Champion Time Trial U23

Foto: Getty Images

Vanaf de eerste meters ging Segaert simpelweg een stuk sneller dan de andere mannen. Bij het eerste meetpunt had de man met nummer 1 op zijn rug al 10 seconden op de tweede snelste tijd en het verschil werd richting de finish in Hasselt enkel groter en groter.

Podium

Met een tijd van 35 minuten en 6 seconden was de Belg 31 seconden sneller dan Jakob Söderqvist. De Zweed was daarmee nipt sneller dan Wessel Mouris. De Nederlander deed er slechts drie seconden langer over, goed voor een derde plek.
Zo was er dus een flink gat tussen Segaert en de andere mannen op het podium. Ook was er weer een flink verschil tussen de mannen op het podium en Robin Orins op de vierde plek. Orins wist met zijn tijd van 36 minuten en 3 seconden wel als eerste een stevige richttijd neer te zetten.

Waar kijk je?

De Europese Kampioenschappen wielrennen zijn volledig te volgen via HBO Max. Stream zonder reclame alles van het EK op de Vlaamse wegen van 11 tot en met 15 september.

Meer dan 3 miljoen sportfans gebruiken inmiddels de app!
Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, resultaten en live sport
Download
Deel dit artikel
Advertentie
Advertentie