Etappe 1 - Zaterdag 8 mei 2021
Turijn - Turijn (ITT 8,6km)
De Grande Partenza van de 104e editie begint vandaag, net als in 2011, in Turijn de hoofdstad van de regio Piëmonte. Door de hoofdstad is een tijdrit van 8,6 kilometer uitgezet voor de echte hardrijders. Brede straten met een tijdmeting bij het Middeleeuwse Kasteel van Valentino. Het traject loopt langs de rivier de Po met een klein lusje door het Valentijns Park. Een perfecte mogelijkheid voor hardrijders als Remi Cavagna, Remco Evenepoel en thuisfavoriet Filippo Ganna om de eerste roze trui te veroveren. La Maglia Rosa viert deze Giro zijn 90e verjaardag. In 2011 won de Italiaanse tijdritspecialist Marco Pinotti hier de eerste etappe.
Ronde van Zwitserland
Ronde van Zwitserland | Carapaz neemt leiding met overwinning in Leukerbad
11/06/2021 OM 09:57

Giro d'Italia 2021 | Profiel Etappe 1

Starttijden:
1 36 TAGLIANI Filippo ITA ANS 14:00:00
2 154 DEKKER David Y NED TJV 14:01:00
3 202 CAMPENAERTS Victor BEL TQA 14:02:00
4 109 VAN GARDEREN Tejay USA EFN 14:03:00
5 72 ALEOTTI Giovanni Y ITA BOH 14:04:00
6 44 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka ESP APT 14:05:00
7 216 MOLLEMA Bauke NED TFS 14:06:00
8 165 KLUGE Roger GER LTS 14:07:00
9 68 ZOCCARATO Samuele Y ITA BCF 14:08:00
10 12 BIDARD Francois FRA ACT 14:09:00
11 175 PEDRERO Antonio ESP MOV 14:10:00
12 95 KEISSE Iljo BEL DQT 14:11:00
13 2 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan ESP IGD 14:12:00
14 183 JENSEN Christopher DEN BEX 14:13:00
15 147 NEILANDS Krists LAT ISN 14:14:00
16 88 VIVIANI Attilio Y ITA COF 14:15:00
17 52 ARASHIRO Yukiya JPN TBV 14:16:00
18 122 BADILATTI Matteo SUI GFC 14:17:00
19 111 BELLETTI Manuel ITA EOK 14:18:00
20 133 KREDER Wesley NED IWG 14:19:00
21 196 KANTER Max Y GER DSM 14:20:00
22 227 RICHEZE Maximiliano Ariel ARG UAD 14:21:00
23 24 KRIEGER Alexander GER AFC 14:22:00
24 38 VENCHIARUTTI Nicola Y ITA ANS 14:23:00
25 156 GROENEWEGEN Dylan NED TJV 14:24:00
26 201 NIZZOLO Giacomo ITA TQA 14:25:00
27 102 Jonathan ECU EFN 14:26:00
28 73 BENEDETTI Cesare ITA BOH 14:27:00
29 46 SANCHEZ Luis Leon ESP APT 14:28:00
30 214 DE KORT Koen NED TFS 14:29:00
31 161 EWAN Caleb AUS LTS 14:30:00
32 67 ZANA Filippo Y ITA BCF 14:31:00
33 16 NAESEN Lawrence BEL ACT 14:32:00
34 174 OLIVEIRA Nelson POR MOV 14:33:00
35 94 HONORE Mikkel Y DEN DQT 14:34:00
36 6 NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel Y ECU IGD 14:35:00
37 185 MEYER Cameron AUS BEX 14:36:00
38 145 DE MARCHI Alessandro ITA ISN 14:37:00
39 81 VIVIANI Elia ITA COF 14:38:00
40 53 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Peio ESP TBV 14:39:00
41 128 VAN DEN BERG Lars Y NED GFC 14:40:00
42 116 GAVAZZI Francesco ITA EOK 14:41:00
43 134 MINALI Riccardo ITA IWG 14:42:00
44 194 DENZ Nico GER DSM 14:43:00
45 224 DOMBROWSKI Joseph Lloyd USA UAD 14:44:00
46 23 JANSSENS Jimmy BEL AFC 14:45:00
47 34 RAVANELLI Simone ITA ANS 14:46:00
48 157 MARTENS Paul GER TJV 14:47:00
49 204 LINDEMAN Bert-Jan NED TQA 14:48:00
50 103 CARR Simon Y GBR EFN 14:49:00
51 78 OSS Daniel ITA BOH 14:50:00
52 42 BATTISTELLA Samuele Y ITA APT 14:51:00
53 218 MOSCHETTI Matteo Y ITA TFS 14:52:00
54 163 DE GENDT Thomas BEL LTS 14:53:00
55 66 MARENGO Umberto ITA BCF 14:54:00
56 13 BOUCHARD Geoffrey FRA ACT 14:55:00
57 176 RUBIO REYES Einer Augusto Y COL MOV 14:56:00
58 98 SERRY Pieter BEL DQT 14:57:00
59 7 PUCCIO Salvatore ITA IGD 14:58:00
60 187 SCHULTZ Nicholas AUS BEX 14:59:00
61 143 BRANDLE Matthias AUT ISN 15:00:00
62 87 SABATINI Fabio ITA COF 15:01:00
63 58 VALLS FERRI Rafael ESP TBV 15:02:00
64 125 REICHENBACH Sebastien SUI GFC 15:03:00
65 113 CHRISTIAN Mark GBR EOK 15:04:00
66 138 VAN DER HOORN Taco NED IWG 15:05:00
67 195 HAMILTON Christopher AUS DSM 15:06:00
68 223 COVI Alessandro Y ITA UAD 15:07:00
69 21 MERLIER Tim BEL AFC 15:08:00
70 37 TESFAZION Natnael Y ERI ANS 15:09:00
71 153 BOUWMAN Koen NED TJV 15:10:00
72 203 FRANKINY Kilian SUI TQA 15:11:00
73 104 GUERREIRO Ruben POR EFN 15:12:00
74 76 FABBRO Matteo ITA BOH 15:13:00
75 41 VLASOV Aleksandr Y RUS APT 15:14:00
76 211 NIBALI Vincenzo ITA TFS 15:15:00
77 164 GOOSSENS Kobe Y BEL LTS 15:16:00
78 63 CARBONI Giovanni ITA BCF 15:17:00
79 11 GALLOPIN Tony FRA ACT 15:18:00
80 178 VILLELLA Davide ITA MOV 15:19:00
81 96 KNOX James GBR DQT 15:20:00
82 5 MOSCON Gianni ITA IGD 15:21:00
83 186 NIEVE ITURRALDE Mikel ESP BEX 15:22:00
84 148 NIV Guy ISR ISN 15:23:00
85 83 CONSONNI Simone ITA COF 15:24:00
86 55 MADER Gino Y SUI TBV 15:25:00
87 124 GUGLIELMI Simon Y FRA GFC 15:26:00
88 114 DINA Marton Y HUN EOK 15:27:00
89 136 PETILLI Simone ITA IWG 15:28:00
90 198 STORER Michael Y AUS DSM 15:29:00
91 226 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian COL UAD 15:30:00
92 26 RIESEBEEK Oscar NED AFC 15:31:00
93 32 PELLAUD Simon SUI ANS 15:32:00
94 155 FOSS Tobias S Y NOR TJV 15:33:00
95 208 WISNIOWSKI Lukasz POL TQA 15:34:00
96 105 KEUKELEIRE Jens BEL EFN 15:35:00
97 77 GROSSSCHARTNER Felix AUT BOH 15:36:00
98 48 TEJADA CANACUE Harold Alfonso Y COL APT 15:37:00
99 212 BRAMBILLA Gianluca ITA TFS 15:38:00
100 162 DE BUYST Jasper BEL LTS 15:39:00
101 64 FIORELLI Filippo ITA BCF 15:40:00
102 18 WARBASSE Lawrence USA ACT 15:41:00
103 173 JORGENSON Matteo Y USA MOV 15:42:00
104 93 CAVAGNA Remi FRA DQT 15:43:00
105 4 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe Y COL IGD 15:44:00
106 184 KANGERT Tanel EST BEX 15:45:00
107 144 CIMOLAI Davide ITA ISN 15:46:00
108 85 LAFAY Victor Y FRA COF 15:47:00
109 56 MOHORIC Matej SLO TBV 15:48:00
110 127 VALTER Attila Y HUN GFC 15:49:00
111 115 FORTUNATO Lorenzo Y ITA EOK 15:50:00
112 131 HIRT Jan CZE IWG 15:51:00
113 197 ROCHE Nicolas IRL DSM 15:52:00
114 221 FORMOLO Davide ITA UAD 15:53:00
115 27 VERMEERSCH Gianni BEL AFC 15:54:00
116 33 PONOMAR Andrii Y UKR ANS 15:55:00
117 152 AFFINI Edoardo Y ITA TJV 15:56:00
118 206 SCHMID Mauro Y SUI TQA 15:57:00
119 101 CARTHY Hugh John GBR EFN 15:58:00
120 74 BODNAR Maciej POL BOH 15:59:00
121 47 SOBRERO Matteo Y ITA APT 16:00:00
122 215 GHEBREIGZABHIER Amanuel ERI TFS 16:01:00
123 166 MARCZYNSKI Tomasz POL LTS 16:02:00
124 65 GABBURO Davide ITA BCF 16:03:00
125 15 GOUGEARD Alexis FRA ACT 16:04:00
126 172 CATALDO Dario ITA MOV 16:05:00
127 97 MASNADA Fausto ITA DQT 16:06:00
128 8 SIVAKOV Pavel Y RUS IGD 16:07:00
129 188 SCOTSON Callum Y AUS BEX 16:08:00
130 146 DOWSETT Alex GBR ISN 16:09:00
131 86 ROCHAS Remy Y FRA COF 16:10:00
132 54 CARUSO Damiano ITA TBV 16:11:00
133 123 DUCHESNE Antoine CAN GFC 16:12:00
134 112 ALBANESE Vincenzo Y ITA EOK 16:13:00
135 137 TAARAMAE Rein EST IWG 16:14:00
136 192 ARNDT Nikias GER DSM 16:15:00
137 222 CONTI Valerio ITA UAD 16:16:00
138 25 LEYSEN Senne Y BEL AFC 16:17:00
139 31 CEPEDA Jefferson Y ECU ANS 16:18:00
140 158 VAN EMDEN Jos NED TJV 16:19:00
141 207 WALSCHEID Maximilian Richard GER TQA 16:20:00
142 106 VAN DEN BERG Julius Y NED EFN 16:21:00
143 71 SAGAN Peter SVK BOH 16:22:00
144 45 PRONSKIY Vadim Y KAZ APT 16:23:00
145 213 CICCONE Giulio ITA TFS 16:24:00
146 167 OLDANI Stefano Y ITA LTS 16:25:00
147 62 BATTAGLIN Enrico ITA BCF 16:26:00
148 14 CHAMPOUSSIN Clement Y FRA ACT 16:27:00
149 177 TORRES BARCELO Albert ESP MOV 16:28:00
150 92 ALMEIDA Joao Y POR DQT 16:29:00
151 1 BERNAL GOMEZ Egan Arley Y COL IGD 16:30:00
152 181 YATES Simon Philip GBR BEX 16:31:00
153 141 MARTIN Daniel IRL ISN 16:32:00
154 84 EDET Nicolas FRA COF 16:33:00
155 57 TRATNIK Jan SLO TBV 16:34:00
156 126 SEIGLE Romain FRA GFC 16:35:00
157 117 RAVASI Edward ITA EOK 16:36:00
158 132 HERMANS Quinten BEL IWG 16:37:00
159 191 HINDLEY Jai Y AUS DSM 16:38:00
160 228 ULISSI Diego ITA UAD 16:39:00
161 28 VERVAEKE Louis BEL AFC 16:40:00
162 35 SEPULVEDA Eduardo ARG ANS 16:41:00
163 151 BENNETT George NZL TJV 16:42:00
164 205 POZZOVIVO Domenico ITA TQA 16:43:00
165 107 BETTIOL Alberto ITA EFN 16:44:00
166 75 BUCHMANN Emanuel GER BOH 16:45:00
167 43 FELLINE Fabio ITA APT 16:46:00
168 217 MOSCA Jacopo ITA TFS 16:47:00
169 168 VANHOUCKE Harm Y BEL LTS 16:48:00
170 61 VISCONTI Giovanni ITA BCF 16:49:00
171 17 VENDRAME Andrea ITA ACT 16:50:00
172 171 SOLER Marc ESP MOV 16:51:00
173 91 EVENEPOEL Remco Y BEL DQT 16:52:00
174 3 GANNA Filippo Y ITA IGD 16:53:00
175 182 HEPBURN Michael AUS BEX 16:54:00
176 142 BEVIN Patrick NZL ISN 16:55:00
177 82 BERHANE Natnael ERI COF 16:56:00
178 51 LANDA MEANA Mikel ESP TBV 16:57:00
179 121 MOLARD Rudy FRA GFC 16:58:00
180 118 RIVI Samuele Y ITA EOK 16:59:00
181 135 PASQUALON Andrea ITA IWG 17:00:00
182 193 BARDET Romain FRA DSM 17:01:00
183 225 GAVIRIA RENDON Fernando COL UAD 17:02:00
184 22 DE BONDT Dries BEL AFC 17:03:00