Tour de France | Cavendish geopereerd aan sleutelbeen - "Herstel gaat paar weken duren"

Mark Cavendish is geopereerd aan zijn gebroken sleutelbeen. De Brit kwam in de achtste etappe ten val en greep direct naar zijn sleutelbeen. Een paar dagen later is de renner van Astana dus geopereerd aan zijn sleutelbeen. Op Instagram laat hij van zich horen. Over de toekomstplannen van Cavendish blijft het voorlopig gissen.

Tour de France | Recorddroom Cavendish voorbij, Britse sprinter valt en stapt af in achtste etappe

Video credit: Eurosport

"Yep, een gebroken rechter sleutelbeen", begint Cavendish zijn bericht op Instagram. "Het herstel gaat iets langer duren dan normaal. Mijn sleutelbeen was precies gebroken op de plek waar al een aantal schroeven zaten van een eerdere blessure. Dat hebben ze in de operatie verwerkt en daarom gaat het herstel iets langer duren, maar we praten over een herstel van weken, dus happy days."
picture

Tour de France | Jasper Philipsen onderstreept sprintdominantie met hattrick in openingsweek

Video credit: Eurosport

Harrogate 2014

Die eerdere blessure aan dat sleutelbeen liep Cavendish ook op in de Tour de France. Toen kwam Cavendish in de laatste meters van de eerste etappe in Harrogate ten val.
picture

Tour de France | “Ik ben zwaar teleurgesteld” – Mark Cavendish was dicht bij 35ste Tour-rit

Video credit: Eurosport

Met plezier Tour kijken

Over zijn toekomst op de fiets laat Cavendish voorlopig niets los. Wel zegt hij met plezier te kijken naar de Tour de France en zijn eigen ploeg. Ook bedankt hij iedereen die hem in de afgelopen dagen een bericht heeft gestuurd.

WAAR KIJK JE?

Eindelijk, de Tour de France is van start gegaan! Vanuit het Baskenland gaan we naar de Pyreneeën en doorkruisen we later heel Frankrijk. Mis niks van de strijd tussen Tadej Pogacar en Jonas Vingegaard via Eurosport en discovery+.
Meer dan 3 miljoen sportfans gebruiken inmiddels de app!
Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, resultaten en live sport
Download
Deel dit artikel
Advertentie
Advertentie