Wielrennen
Tour For All

Virtuele Tour for All - starttijden, startlijsten en alles wat je verder wilt weten

Deel dit via
Kopiëren
Deel dit artikel

Zwift Tour for All

Foto: Eurosport

DoorEurosport
04/05/2020 om 09:31 | Bijgewerkt 07/05/2020 om 07:50

Vijf dagen lang (E)Koers op Eurosport! Vanaf maandag start Eurosport in samenwerking met Global Cycling Network (GCN) en Zwift de Tour for All, een professionele rittenkoers van vijf etappes, met onder anderen Mathieu van der Poel aan de start.

Zowel de mannen- als vrouwenraces worden elke dag tussen LIVE uitgezonden op Eurosport 1 en de Eurosport Player met enkele van de beste wielerteams ter wereld, waaronder Mitchelton-Scott, EF-Education, NTT, Alpecin-Fenix, Bahrain-McLaren, Canyon // SRAM Racing, CCC-Liv en Boels Dolmans. De ploegen en de 25 beste renners zullen de hele week punten verdienen naast een dagelijkse etappewinnaar. Er zullen ook punten te verdienen zijn bij de tussensprints elke etappe en dubbele punten voor de top tien tijdens de koninginnerit (etappe 5).

De Tour for All is ook een liefdadigheidsinitiatief van Zwift. De organisatie zal 125.000$ doneren aan het COVID19-crisisfonds van Artsen Zonder Grenzen. Dit bedrag kan verdubbeld worden wanneer 250.000 mensen thuis een etappe van de Tour for All hebben uitgereden.

Tour For All

Tour for All | Marianne Vos wint eerste etappe bij de vrouwen, van der Poel derde bij de mannen

04/05/2020 OM 15:50

Tour for All | Alles over de Zwift Tour for All

00:01:43

Het parcours

De etappes variëren in afstand van ongeveer 45 km tot 75 km en ongeveer 400m en 1700m hoogteverschil. De ritten duren tussen de 1 uur en 15 minuten en 2 uur, afhankelijk van de afstand en hoogte van elke etappe. De resultaten zijn gebaseerd op punten en worden bepaald door de prestaties en resultaten van het team na elke etappe.

4 mei - Etappe 1 - 52.9km
Parcours: Innsbruckring, Innsbruck. Hoogtemeters: 72m. Totale afstand: 52.9km
Starttijden: Vrouwen: 14:30 | Mannen: 15:35

We starten de Tour met een vlakke etappe voor de sprinters. Beide rondes hebben een korte steile heuvel dus verwacht wat actie met meerdere beklimmingen.

5 mei - Etappe 2
Parcours: Cobbled Climbs, Richmond. Hoogtemeters: 126m. Totale afstand: 46.2km
Starttijden: Mannen 14:40 | Vrouwen: 15:30

De eerste heuvels staan op het menu in de tweede etappe.

6 mei - Etappe 3
Parcours: Medio Fondo, Watopia. Hoogtemeters: 981m. Totale afstand: 72.9km
Starttijden: Vrouwen 13:30 Etappe 3 | Mannen: 14:50

Met ruim 900 hoogtemeters en een totale afstand van 72.km in etappe 3 zullen de echte klimmers flink aan de bak moeten op woensdag.
We beginnen met Ocean Boulevard naar de omgekeerde Hilly KOM, de eerste helft van de Figure 8” route. Daarna gaat we naar de top van de vulkaan voordat de route afdaalt naar de Italiaanse villa's. Vervolgens naar de Maya-jungle voor een omgekeerde lus van het circuit. Nadat we uit de jungle zijn geklommen, dalen we terug naar zeeniveau, raken we The Esses en draaien we snel rond het vulkaancircuit. Vervolgens gaat het door het centrum van Watopia en weer via Ocean Boulevard naar de Epic KOM. Onze route eindigt bij de Epic KOM-banner.

7 mei - Etappe 4
Parcours: Sand and Sequoias, Watopia. Hoogtemeters: 147m. Totale afstand: 42.6km
Starttijden: Mannen 14:50 | Vrouwen 15:40

Op donderdag kunnen de klimmers uitrusten tijdens deze vlakke, snelle etappe van 42 kilometer.

8 mei - Etappe 5
Parcours: Quatch Quest, Watopia. Hoogtemeters: 1710m. Totale afstand: 46.5km
Starttijden: Vrouwen 14:00 | Mannen 15:10

1710 hoogtemeters in 46.5 kilometer. De nu al legendarische Alpe du Zwift is het dak van de koninginnenrit van deze Tour for All. Er zijn dubbele punten voor de overwinning te verdienen.

.

Het deelnemersveld:

In totaal starten er tien ploegen bij de mannen en negen bij de vrouwen. Elke etappe zullen er per ploeg drie tot vijf renners aan de startlijn verschijnen. Elke renner mag maximaal twee etappes meerijden.

MannenVrouwen
1. Alpecin-Fenix [AFC]1. Boels Dolmans [DLT]
2. Bahrain McLaren [TBM]2. CANYON//SRAM Racing [CSR]
3. CCC Team [CCC]3. CCC-Liv [CCC]
4. Cofidis [COF]4. Drops [DRP]
5. Education First Pro Cycling [EF1]5. FDJ - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope [FDJ]
6. Team Groupama - FDJ [FDJ]6. Rally Cycling [RLW]
7. Israel Start-Up Nation [ISN]7. TIBCO-Silicon Valley Bank [TIB]
8. Mitchelton-SCOTT [MTS]8. TWENTY20 [T20]
9. NTT [NTT]9. Valcar-Travel & Service[VAL]
10.Rally Cycling [RLW]

Startlijst etappe 1:

Mannen:
Alpecin-Fenix: Alex Richardson (Britain), Antoine Benoist (France), Dries De Bondt (Belgium), Mathieu Van der Poel (Netherlands), Roys Jans (Belgium)
Team Bahrain McLaren: Phil Bauhaus (Germany), Fred Wright (Britain), Matej Mohoric (Slovenia)CCC Pro Team: Josef Cerny (Czech Republic), Jonas Koch (Germany), Michael Paluta (Poland), Joey Rosskopf (USA), Szymon Sajnok (Poland)
Cofidis Solutions Credits: Kenneth Vanbilsen (Belgium), Dimitri Claeys (Belgium), Emmanuel Morin (France), Christophe Laporte (France), Damien Touze (France)
EF Pro Cycling: Mitchell Docker (Australian), Kristoffer Halvorsen (Norway), Moreno Hofland (Netherlands), Rigoberto Uran (Colombia), Julius Van Den Berg (Netherlands)
Groupama-FDJ: Bruno Armiral (France), Leo Vincent (France), Kevin Geniets (Luxembourg), Romain Seigle (France), Fabian Lienhard (Switzerland)
Israel Start-Up Nation: Freddy Ovett (Australia), Itamar Einhom (Israel), James Piccoli (Canada), Alexander Cataford (Canada), Mads Wurtz Schmidt (Denmark)
Mitchelton-Scott: Sam Bewley (New Zealand), Luke Durbridge (Australia), Alex Edmonson (Australia), Damien Howson (Australia), Alex Konychev (Italy)
NTT Pro Cycling: Jay Thomson (South Africa), Rasmus Tiller (Norway), Max Walscheid (Germany), Ryan Gibbons (South Africa), Michael Carbei (Denmark)
Rally Cycling: Pier-Andre Cote (Canada), John Murphy (USA), Tyler Magner (USA)

Vrouwen:
Boels-Dolmans Pro Cycling: Anna Van der Breggen (Netherlands), Amy Pieters (Netherlands), Christine Majerus (Luxembourg), Jip Van den Bos (Netherlanda), Eva Buurman (Netherlands)
Canyon-SRAM: Alice Barnes (Britain), Tanja Erath (Germany), Rotem Gafinovitz (Israel), Ella Harris (New Zealand), Jessica Pratt (Australia)
CCC Liv: Jeanne Korevaar (Netherlands), Marianne Vos (Netherlands), Marta Jaskulska (Poland), Martusia Lach (Poland), Valerie Demey (Belgium)
Drops Cycling Team: April Tacey (Britain), Marjolein van’t Geloof (Netherlands), Emily Meaking (Britain), Maria Martin (Ireland), Emilie Moberg (Norway)
FDJ Nouvelle-Aquitaine Futuroscope: Maelle Grossetete (France), Emilia Fahlin (Sweden), Cecile Ludwig (Denmark), Eugenie Duval (France), Jade Wiel (France)
Rally Cycling: Krista Doebel-Hickok (USA), Heidi Franz (USA), Leigh-Ann Ganzar (USA), Lily Williams (USA), Emma White (USA)
TWENTY20 Professional Cycling: Shayna Powless (USA), Georgia Simmerling (Canada), Simone Boilard (Canada), Jennifer Luebke (USA), Jasmin Duehring (Canada)
Tibco-Silicon Valley Bank: Leah Dixon (Britain), Lauren Stephens (USA), Nina Kessler (Netherlands), Emily Newsom (USA), Erica Clevenger (USA)
Valcar-Travel & Service: Chiara Consonni (Italy), Ilaria Sanguineti (Italy), Silvia Pollicini (Italy), Vittoria Guazzini (Italy), Teniel Campbell (Trinidad and Tobago)

Startlijst etappe 2

Mannen
Alpecin-Fenix: Gianni Vermeersch (Belgium), Kristian Sbaragli (Italy), Petr Vakoc (Czech Republic), Mathieu Van der Poel (Netherlands), Scott Thwaites (Britain)
Team Bahrain McLaren: Fred Wright (Britain), Marcel Sieberg (Germany), Luka Pibernik (Slovenia)
CCC Pro Team: Greg Van Avermaet (Belgium), Gijs Van Hoecke (Belgium), Nathan Van Hooydonck (Belgium), Lukasz Wisniowski (Poland), Michael Schar (Switzerland)
Cofidis Solutions Credits: Piet Allegaert (Belgium), Julien Vermole (Belgium), Attilio Viviani (Italy), Dimitri Claeys (Belgium), Marco Mathis (Germany)
EF Pro Cycling: Alberto Bettiol (Italy), Magnus Cort Nielsen (Denmark), Lawson Craddock (USA), Jens Keukeleire (Belgium), Jimmy Whelan (Australia)
Groupama-FDJ: Bruno Armiral (France), Leo Vincent (France), Simon Gugluelmi (France), Tobias Ludvigsson (Sweden), Jacopo Guamieri (Italy)
Israel Start-Up Nation: Guy Sagiv (Italy), Alexis Renard (France), Krists Neilands (Latvia), Matteo Badilatti (Switzerland), Tom van Ashbroeck (Belgium)
Mitchelton-Scott: Esteban Chaves (Colombia), Luke Durbridge (Australia), Daryl Impey (South Africa), Chris Juul-Jensen (Denmark), Nick Schultz (Australia)
NTT Pro Cycling: Roman Kreuziger (Czech Republic), Michael Valgren (Denmark), Matteo Sobrero (Italy), Michael Gogl (Austria), Carlos Barbero (Spain)
Rally Cycling: Nigel Ellsay (Canada), Colin Joyce (USA), Nicholas Zukowsky (Canada)

Women’s
Boels-Dolmans Pro Cycling: Jolien D’Hoore (Belgium), Amy Pieters (Netherlands), Christine Majerus (Luxembourg), Amelie Dideriksen (Denmark), Chantal Blaak (Netherlands)
Canyon-SRAM: Tanja Erath (Germany), Rotem Gafinovitz (Israel), Hanna Ludwig (Germany), Jessica Pratt (Australia), Christa Riffel (Germany)
CCC Liv: Agnieszka Skalniak (Poland), Ashleigh Moolman-Pasio (South Africa), Evy Kuijpers (Netherlands), Marianne Vos (Netherlands), Riejanne Markus (Netherlands)
Drops Cycling Team: Marjolein van’t Geloof (Netherlands), Emily Meaking (Britain), Finja Smekal (Germany), Elise-Marie Olsen (Norway)
FDJ Nouvelle-Aquitaine Futuroscope: Maelle Grossetete (France), Emilia Fahlin (Sweden), Stine Borgli (Norway), TBC
Rally Cycling: Krista Doebel-Hickok (USA), Heidi Franz (USA), Leigh-Ann Ganzar (USA), Megan Jastrab (USA), Lily Williams (USA)
TWENTY20 Professional Cycling: Shayna Powless (USA), Jennifer Valente (USA), Jennifer Luebke (USA), Jasmin Duehring (Canada)
Tibco-Silicon Valley Bank: Lauren Stephens (USA), Erica Clevenger (USA), Kristen Faulkner (USA), Nina Kessler (Netherlands), Emily Newsom (USA)
Valcar-Travel & Service: Elisa Balsamo (Italy), Silvia Persico (Italy), Silvia Pollicini (Italy), Vittoria Guazzini (Italy), Teniel Campbell (Trinidad and Tobago)


Startlijst etappe 3

Mannen:
Alpecin-Fenix: Antoine Benoist (France), Floris de Tier (Belgium), Louis Vervaeke (Belgium), Jimmy Janssens (Belgium), Philipp Walsleben (Germany)
Team Bahrain McLaren: Hermann Pernsteiner (Austria), Pello Bilbao Lopez de Armentia (Spain), Santiago Buitrago Sanchez (Colombia)
CCC Pro Team: Pavel Kochetkov (Russia), Attila Valter (Hungary), Georg Zimmermann (Germany), Will Barta (USA), Jonas Koch (Germany)
Cofidis Solutions Credits: Jesus Herrada (Spain), Eddy Fine (France), Nathan Haas (Australia), Jesper Hansen (Denmark), Mathias Le Turnier (France)
EF Pro Cycling: Hugh Carthy (Britain), Lawson Craddock (USA), Ruben Guerreiro (Portugal), Tanel Kangert (Estonia), Julius Van Den Berg (Netherlands)
Groupama-FDJ: Rudy Molard (France), Valentin Madouas (France), Anthony Roux (France), Ignatas Konovalovas (Lithuania)
Israel Start-Up Nation: James Piccoli (Canada), Mads Würtz Schmidt (Denmark), Edo Goldstein (Israel), Omer Goldstein (Israel), Omer Lahav (Israel)
Mitchelton-Scott: Adam Yates (Britain), Simon Yates (Britain), Jack Haig (Australia), Lucas Hamilton (Australia), Chris Juul-Jensen (Denmark)
NTT Pro Cycling: Stefan de Bod (South Africa), Domenico Pozzovivo (Italy), Nicholas Dlamini (South Africa), Gino Mader (Switzerland), Victor Campenaerts (Belgium)
Rally Cycling: Kyle Murphy (USA), Stephen Bassett (USA), Matteo Dal-Cin (Canada)

Vrouwen:
Boels-Dolmans Pro Cycling: Katie Hall (USA), Jip Van Den Bos (Netherlands), Lonneke Uneken (Netherlands), Chantal Blaak (Netherlands), Christine Majerus (Luxembourg)
Canyon-SRAM: Alena Amialiusik (Belarus), Elena Cecchini (Italy), Ella Harris (New Zealand), Omer Shapira (Israel), Kasia Niewiadoma (Poland)
CCC Liv: Ashleigh Moolman-Pasio (South Africa), Pauliena Rooijakkers (Netherlands), Jeanne Korevaar (Netherlands), Riejanne Markus (Netherlands), Sabrina Stultiens (Netherlands)
Drops Cycling Team: Anna Christian (Britain), Finja Smekal (Germany), Emily Meakin (Britain), Joss Lowden (Britain)
FDJ Nouvelle-Aquitaine Futuroscope: Brodie Chapman (Australia), Emilia Fahlin (Sweden), Shara Marche Gillow (Australia), Evita Muzic (France)
Rally Cycling: Krista Doebel-Hickok (USA), Leigh-Ann Ganzar (USA), Megan Jastrab (USA), Sara Poidevin (Canada), Emma White (USA)
TWENTY20 Professional Cycling: Shayna Powless (USA), Sofia Arreola (Mexico), Jennifer Valente (USA), Jennifer Luebke (USA), Jasmin Duehring (Canada)
Tibco-Silicon Valley Bank: Lauren Stephens (USA), Nina Kessler (Netherlands), Leah Dixon (Britain), Sarah Gigante (Australia), Jenelle Crooks (Australia)
Valcar-Travel & Service: Ilaria Sanguineti (Italy), Barbara Malcotti (Italy), Silvia Magri (Italy), Marta Cavalli (Italy), Silvia Persico (Italy)

Startlijst etappe 4:

Mannen
Alpecin-Fenix: Tim Merlier (Belgium), Jonas Rickaert (Belgium), Scott Thwaites (Britain), Dries De Bondt (Belgium), Roy Jans (Belgium)
Team Bahrain McLaren: Phil Bauhaus (Germany), Grega Bole (Slovenia), Enrico Battaglin (Italy)
CCC Pro Team: Guillaume Van Keirsbulck (Belgium), Francisco Ventoso (Spain), Jakub Mareczko (Italy), Kamil Gradek (Poland), Josef Cerny (Czech Republic)Cofidis Solutions Credits: Elia Viviani (Italy), Simone Consonni (Italy), Damien Touze (France), Fabio Sabatini (Italy), Jesus Herrada (Spain)
EF Pro Cycling: Mitchell Docker (Australian), Moreno Hofland (Netherlands), Jens Keukeleire (Belgium), Jimmy Whelan (Australia), Jonas Rutch (Germany)
Groupama-FDJ: Benjamin Thomas (France), Alexys Brunel (France), Ramon Sinkeldam (Netherlands), Arnaud Demare (France), Jacopo Guarnieri (Italy)
Israel Start-Up Nation: Andre Greipel (Germany), Yuval Ben Moshe (Israel), Alex Dowsett (Britain), Itamar Einhom (Israel), Guillaume Bovin (CanadMitchelton-Scott: Esteban Chaves (Colombia), Alex Edmonson (Australia), Daryl Impey (South Africa), Nick Schultz (Australia)
NTT Pro Cycling: Ryan Gibbons (South Africa), Rasmus Tiller (Norway), Andreas Stokbro (Denmark), Michael Gogl (Austria), Reinardt Janse van Rensburg (South Africa)
Rally Cycling: Pier-Andre Cote (Canada), Adam de Vos (Canada), Robert Britton (Canada)

WOMEN’S
Boels-Dolmans Pro Cycling: Jolien D’Hoore (Belgium), Amy Pieters (Netherlands), Amalie Dideriksen (Denmark), Lonneke Uneken (Netherlands), Karol Ann Canuel (Canada)
Canyon-SRAM: Alice Barnes (Britain), Jessica Pratt (Australia), Tanja Erath (Germany), Hannah Ludwig (Germany), Christa Riffel (Germany)
CCC Liv: Aurela Nerlo (Poland), Evy Kuijpers (Netherlands), Jeanne Korevaar (Netherlands), Marianne Vos (Netherlands), Martusia Lach (Poland)
Drops Cycling Team: April Tacey (Britain), Maria Martin (Ireland), Marjolein van’t Geloof (Netherlands), Emily Meaking (Britain), Maria Martin (Ireland), Emilie Moberg (Norway)
FDJ Nouvelle-Aquitaine Futuroscope: Clara Copponi (France), Eugenie Duval (France), Emilia Fahlin (Sweden), Jade Wiel (France)
Rally Cycling: Allison Beveridge (Canada), Heidi Franz (USA), Chloe Hosking (Australia), Megan Jastrab (USA), Emma White (USA)
TWENTY20 Professional Cycling: Chloe Dygert (USA), Simone Boilard (Canada), Georgia Simmerling (Canada), Shayna Powless (USA), Jasmin Duehring (Canada)
Tibco-Silicon Valley Bank: Leah Dixon (Britain), Kristen Faulkner (USA), Erica Clevenger (USA), Nina Kessler (Netherlands), Emily Newsom (USA)
Valcar-Travel & Service: Chiara Consonni (Italy), Ilaria Sanguineti (Italy), Silvia Persico (Italy), Vittoria Guazzini (Italy), Teniel Campbell (Trinidad and Tobago)

Stand na etappe 3:

Mannen
1 NTT Pro Cycling Team – 214
2 Alpecin-Fenix – 167
3 Israel Start-Up Nation – 163


Vrouwen
1 Team TIBCO Silicon Valley Bank – 249
2 CCC-LIVE - 200
3 Canyon SRAM – 196

Amstel Gold Race

Terug in de tijd | Erik Dekker klopt Armstrong in Amstel Gold Race

28/04/2020 OM 10:07
Wielrennen

Mathieu van der Poel "Een grote ronde is een leuke uitdaging"

03/01/2020 OM 21:50
Gerelateerde onderwerpen
WielrennenTour For AllGroupama - FDJEF Pro CyclingMeer
Deel dit via
Kopiëren
Deel dit artikel

Laatste nieuws

Wielrennen

Kop over Kop | Lockdown Editie 27 mei 2020

16 UUR GELEDEN

Nieuwste video's

Wielrennen

Kop over Kop | Lockdown Editie 27 mei 2020

00:28:38

Meest populair

Wielrennen

Kop over Kop | Lockdown Editie 27 mei 2020

16 UUR GELEDEN