Ook alle (groeps)wedstrijden van het ijshockeytoernooi bij de mannen en vrouwen - exclusief te zien op Eurosport - zijn in dit overzicht weergegeven.
Alle aanvangstijden zijn Nederlandse tijden. In Zuid-Korea is het acht uur later.
Vrijdag 9 februari
PyeongChang
Vier gouden Nederlandse primeurs dankzij de vrouwen
23/02/2018 OM 08:43
  • 12:00 uur openingsceremonie
Zaterdag 10 februari
  • 08:15 uur langlaufen, 15 km skiatlon (vrouwen)
  • 08:40 uur ijshockey, Japan - Zweden (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 1500 m (mannen)
  • 12:00 uur schaatsen, 3000 m (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 7,5 km sprint (vrouwen)
  • 13:10 uur ijshockey, Zwitserland - Zuid-Korea (vrouwen)
  • 13:35 uur schansspringen, normale schans (mannen)
Zondag 11 februari
  • 02:00 uur snowboarden, slopestyle (mannen)
  • 03:00 uur alpineskiën, afdaling (mannen)
  • 07:15 uur langlaufen, 30 km skiatlon (mannen)
  • 08:00 uur schaatsen, 5000 m (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Finland - Verenigde Staten (vrouwen)
  • 10:50 uur rodelen, individueel, 3e en 4e run (mannen)
  • 11:30 uur freestyleskiën, moguls (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 10 km sprint (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Canada - Olympic Athletes from Russia (vrouwen)
Maandag 12 februari
  • 02:00 uur snowboarden, slopestyle (vrouwen)
  • 02:00 uur kunstschaatsen, landenwedstrijd
  • 02:15 uur alpineskiën, reuzenslalom (vrouwen)
  • 08:40 uur ijshockey, Zwitserland - Japan (vrouwen)
  • 11:10 uur biatlon, 10 km achtervolging (vrouwen)
  • 11:30 uur freestyleskiën, moguls (mannen)
  • 13:00 uur biatlon, 12,5 km achtervolging (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Zweden - Zuid-Korea (vrouwen)
  • 13:30 uur schaatsen, 1500 m (vrouwen)
  • 13:50 uur schansspringen, normale schans (vrouwen)
Dinsdag 13 februari
  • 01:00 uur curling, gemengd dubbel (wedstrijd om het brons)
  • 02:00 uur snowboarden, halfpipe (vrouwen)
  • 03:00 uur alpineskiën, combinatie (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Canada - Finland (vrouwen)
  • 09:30 uur langlaufen, sprint klassieke stijl (mannen)
  • 09:30 uur langlaufen, sprint klassieke stijl (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 500 m (vrouwen)
  • 11:30 uur rodelen, individueel 3e en 4e run (vrouwen)
  • 12:00 uur curling, gemengd dubbel (finale)
  • 12:00 uur schaatsen, 1500 m (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Verenigde Staten - Olympic Athles from Russia (vrouwen)
Woensdag 14 februari
  • 02:15 uur alpineskiën, slalom (vrouwen)
  • 02:30 uur snowboarden, halfpipe (mannen)
  • 04:10 uur ijshockey, Zweden - Zwitserland (vrouwen)
  • 07:00 uur noordse combinatie, normale schans/10 km (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Zuid-Korea - Japan (vrouwen)
  • 11:00 uur schaatsen, 1000 m (vrouwen)
  • 12:05 uur biatlon, 20 km individueel (mannen)
  • 12:20 uur rodelen, dubbels (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Slowakije - Olympic Athletes from Russia (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Verenigde Staten - Slovenië (mannen)
Donderdag 15 februari
  • 02:00 uur snowboardcross (mannen)
  • 02:30 uur kunstschaatsen, paarrijden
  • 03:00 uur alpineskiën, Super-G (mannen)
  • 04:10 uur ijshockey, Finland - Duitsland (mannen)
  • 04:10 uur ijshockey, Verenigde Staten - Canada (vrouwen)
  • 07:30 uur langlaufen, 10 km vrije stijl (vrouwen)
  • 08:40 uur ijshockey, Noorwegen - Zweden (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Olympic Athletes from Russia - Finland (vrouwen)
  • 12:00 uur biatlon, 15 km individueel (vrouwen)
  • 12:00 uur schaatsen, 10 km (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Tsjechië - Zuid-Korea (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Zwitserland - Canada (mannen)
  • 13:30 uur rodelen, estafette
Vrijdag 16 februari
  • 01:30 uur skeleton, 3e en 4e run (mannen)
  • 02:00 uur snowboardcross (vrouwen)
  • 04:10 uur ijshockey, Verenigde Staten - Slowakije (mannen)
  • 07:00 uur langlaufen, 15 km vrije stijl (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, Olympic Athletes from Russia - Slovenië (mannen)
  • 12:00 uur freestyleskiën, aerials (vrouwen)
  • 12:00 uur schaatsen, 5000 m (vrouwen)
  • 13:10 uur ijshockey, Finland - Noorwegen (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Zweden - Duitsland (mannen)
Zaterdag 17 februari
  • 02:00 uur freestyleskiën, slopestyle (vrouwen)
  • 02:00 uur kunstschaatsen (mannen)
  • 03:00 uur alpineskiën, Super-G (vrouwen)
  • 04:10 uur ijshockey, Canada - Tsjechië (mannen)
  • 04:10 uur ijshockey, kwartfinale (vrouwen)
  • 08:40 uur ijshockey, Zuid-Korea - Zwitserland (mannen)
  • 08:40 uur ijshockey, kwartfinale (vrouwen)
  • 10:30 uur langlaufen, 4x5 km estafette (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 1.000 m (mannen)
  • 11:00 uur shorttrack, 1.500 m (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 12,5 km massastart (vrouwen)
  • 12:20 uur skeleton, 3e en 4e run (vrouwen)
  • 13:10 uur ijshockey, Olympic Athletes from Russia - Verenigde Staten (mannen)
  • 13:10 uur ijshockey, Slovenië - Slowakije (mannen)
  • 13:30 uur schansspringen, grote schans (mannen)
Zondag 18 februari
  • 02:00 uur freestyleskiën, slopestyle (mannen)
  • 02:15 uur alpineskiën, reuzenslalom (mannen)
  • 07:15 uur langlaufen, 4x10 km estafette (mannen)
  • 12:00 uur freestyleskiën, aerials (mannen)
  • 12:00 uur schaatsen, 500 m (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 15 km massastart (mannen)
Maandag 19 februari
  • 12:00 uur schaatsen, 500 m (mannen)
  • 12:15 uur tweemansbob, 3e en 4e run (mannen)
  • 13:30 uur schansspringen, teamwedstrijd grote schans (mannen)
Dinsdag 20 februari
  • 02:00 uur kunstschaatsen, ijsdansen
  • 02:30 uur freestyleskiën, halfpipe (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 3000 m estafette (vrouwen)
  • 11:00 uur Noordse combinatie, grote schans / 10 km (mannen)
  • 12:15 uur biatlon, estafette gemengd
Woensdag 21 februari
  • 03:00 uur alpineskiën, afdaling (vrouwen)
  • 03:30 uur freestyleskiën, skicross (mannen)
  • 09:00 uur langlaufen, team sprint (mannen en vrouwen)
  • 12:00 uur schaatsen, ploegenachtervolging (mannen en vrouwen)
  • 12:40 uur tweemansbob, 3e en 4e run (vrouwen)

Slalom: Marcel Hirscher gewinnt in Madonna di Campiglio

Foto: SID

Donderdag 22 februari
  • 02:15 uur alpineskiën, slalom (mannen)
  • 03:30 uur freestyleskiën, halfpipe (mannen)
  • 08:30 uur noordse combinatie, grote schans (mannen)
  • 08:30 uur ijshockey, wedstrijd om brons (vrouwen)
  • 11:00 uur shorttrack, 500 m (mannen)
  • 11:00 uur shorttrack, 5 km estafette (mannen)
  • 11:00 uur shorttrack, 1.000 m (vrouwen)
  • 12:15 uur biatlon, 4x6 km estafette (vrouwen)
  • 13:00 uur ijshockey, finale (vrouwen)
Vrijdag 23 februari
  • 02:00 uur snowboarden, big air finale (vrouwen)
  • 02:00 uur kunstschaatsen, vrije kür (vrouwen)
  • 03:00 uur alpineskiën, alpine combinatie (vrouwen)
  • 03:30 uur freestyleskiën, skicross (vrouwen)
  • 11:00 uur schaatsen, 1000 m (mannen)
  • 12:00 uur curling, wedstrijd om brons (mannen)
  • 12:15 uur biatlon, 4x7,5 km estafette (mannen)
Zaterdag 24 februari
  • 01:00 uur curling, finale (mannen)
  • 02:00 uur snowboarden, big air finale (mannen)
  • 03:00 uur alpineskiën, landenwedstrijd
  • 04:00 uur snowboarden, parallelreuzenslalom (mannen en vrouwen)
  • 05:30 uur langlaufen, massastart 50 km klassiek (mannen)
  • 12:00 uur schaatsen, massastart (mannen en vrouwen)
  • 12:00 uur curling, wedstrijd om brons (vrouwen)
  • 13:00 uur ijshockey, wedstrijd om brons (mannen)
Zondag 25 februari
  • 01:00 uur curling, finale (vrouwen)
  • 01:30 uur viermansbob, 3e en 4e run (mannen)
  • 07:00 uur ijshockey, finale (mannen)
  • 07:15 uur langlaufen, massastart 30 km klassiek (vrouwen)
  • 12:00 uur sluitingsceremonie
PyeongChang
Gouden plak PyeongChang: 586 gram om je nek
05/01/2018 OM 10:54
PyeongChang
Volg alles live via Eurosport Player, nu € 0,99 per maand
13/02/2018 OM 14:10