Eurosport
Tokyo 2020 | Beachvolleyballers Brouwer/Meeuwsen onderuit in laatste groepswedstrijd
Door
Gepubliceerd 29/07/2021 om 16:05 GMT+2
Alexander Brouwer en Robert Meeuswen hebben hun laatste groepswedstrijd in poule D verloren. Het Nederlandse paar had kansen in de tweede set, maar benutte die niet, waardoor het uiteindelijk 2-0 werd voor het Braziliaanse duo Alison/Filho.
Tokyo 2020 | Brouwer en Meeuwssen verliezen laatste groepsduel beachvolleybal
Video credit: Eurosport
Brouwer en Meeuwsen kwamen in het begin van de eerste set nog op voorsprong, maar daarna overpowerden de Brazilianen, met olympisch kampioen Alison in de gelederen, onze landgenoten. Het werd uiteindelijk 21-14 voor Alison en Filho.
De tweede set ging op en neer. In het begin grepen de Nederlanders de voorsprong, maar de Brazilianen vochten zich steeds terug. Vervolgens kreeg het Nederlandse duo een setpunt op 22-21, maar kon die niet benutten.
Uiteindelijk was het op 23-22 wel raak voor Alison en Filho. Ondanks de nederlaag zijn Brouwer en Meeuwsen wel geplaatst voor de achtste finales.
De Nederlanders komen in actie op zondag 1 augustus of maandag 2 augustus. Hun tegenstander is nog niet bekend.
/origin-imgresizer.eurosport.com/2021/07/24/3180182-65158908-2560-1440.jpg)
Tokyo 2020 | Beachvolleybalsters Schoon en Stam te sterk voor Duits duo
Video credit: Eurosport
WAAR KIJK JE?
De olympische vlam brandt. Alle sporten zijn live te zien op zowel Eurosport als discovery+. Het olympische basketbaltoernooi is exclusief te zien op Eurosport en discovery+. Een abonnement op discovery+ (inclusief toegang tot alle entertainment programma’s) kost €5,99 per maand en tijdelijk €29,99 per jaar, hier stream je tijdens de Olympische Spelen elke sport en iedere gewonnen medaille. Er is ook het dagelijkse schakelprogramma Medal Zone op Eurosport 1 en discovery+ zodat je niks van alle actie hoeft te missen. Klik hier om een abonnement af te sluiten.
Gerelateerde onderwerpen
Advertentie
Advertentie